Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:05 01.05.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема клуб за банките и техните особенности  
Автор touto (непознат )
Публикувано20.04.06 17:52



Здравейте! От време оно хората са започнали да търгуват символично по между си поради някой прости причини. А именно, че това което се отдава на един да направи неможе да направи друг. И съответно другия има желание поне да има онова което неможе да направи... та от тук тръгва и желанието на всекиедин от нас да има или примирението :) надявам се съм разбран (поне с такова желание пиша текста) :) Та мисля си аз, че би било супер след като животът в настоящето предлага на нас сравнително младите условия на живот само и единственно чрез кредит. Вижда се вече че кредит можеш да вземеш или от мама и тате, или от някой приятел или от банкааааа. Да ама всяка банка си е със своите номерца меко казано, и определено съм на мнение че един клуб примерно именован "Банки в България" или "Банки" (като цяло дори и извън БГ би бил както полезен така и много полезен на всеки един потребител, както и на хората които просто осъзнават че могат да ползват неограничения информационен ресурс на интернет в своя полза. Моля модераторите да помислят и да вземат някакво отношение, а още по-добре би било решение. Полезно ще е !
За завършек пожелавам на всички да се пазят ;)



Тема Re: клуб за банките и техните особенности [re: touto]  
Автор Lancelot (Knight)
Публикувано12.07.06 15:46



Тъкмо щях да пускам такава тема и реших да поровя назад да погледна.
Подкрепям с две ръце "За".
Хайде да обособим такава.

= Nobilitas Obligat =


Тема ..продължение [re: Lancelot]  
Автор Lancelot (Knight)
Публикувано12.07.06 15:47



Клуб "Финанси" дори не приближава Банковото дело.
Редно е да внесем новини и яснота и в тази област.
За момента не се сещам някой сайт/портал/форум да предлага онлайн консултации и дискусии по темата.
Фукла, нека да го бъде? Ще има посещаемост.

= Nobilitas Obligat =

Редактирано от Lancelot на 12.07.06 15:50.



Тема Re: клуб за банките и техните особенности [re: touto]  
Автор TpиcтaнЛъдлoy (непознат )
Публикувано20.07.06 11:43



наистина е време и ще е много полезно.
banks.dir.bg изостава с информацията, а съвет и диалог от него не можеш да получиш :)



Тема Re: клуб за банките и техните особенности [re: Lancelot]  
Автор Davie (пристрастен)
Публикувано21.07.06 11:51



И аз съм 'за'.
Миналата година ми се наложи да тегля кредит и беше доста трудно да си избера сама банка без съвет от по-запознати и/или от някой минал по този път.

To hear, one must be silent.


Тема Re: ..продължение [re: Lancelot]  
Автор Ceнeдpa (огнена)
Публикувано25.07.06 17:23



И аз гласувам с две ръце "за" създаването на такъв клуб, понеже е необходимо както съответните специалисти да си обменят информация, така и потребителите да могат правилно да се ориентират в морето от банки, коя ще се окаже най-добра за тях. И на мен догодина ще ми се наложи да тегля кредит и ще ми е необходима информация.

Mirror, mirror on the wall....


Тема Re: клуб за банките и техните престъпления! [re: touto]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано26.07.06 14:26



Коя от коя банка е по-голем бандит



Гъ Цо - ганг оф тхе банкс оод

КВО Е ТВА?

Тема няма начин човече .. [re: Гъцo]  
Автор Lancelot (Knight)
Публикувано26.07.06 14:47



.. дори да си помисли някоя за нещо накриво и БНБ ще и смачка главата, защото всичко е под лупа.
А дори и да е така?! Нали е редно хората да знаят?

= Nobilitas Obligat =


Тема Re: клуб за банките и техните особенностинови [re: Lancelot]  
Автор CHERRY (новак)
Публикувано03.08.06 21:06



И аз подкрепям идеята за обособяване на отделен клуб "Банки" или поне клуб "Финанси" да се обособи като "Финанси и Банково дело" или нещо от сорта.

Добре е в клуба, където ще се разискват и коментират стратегиите и услугите на банките да се сложи един модератор, който да се грижи да се сортира информацията. Ако на Lancelot му се занимава с това, бих го подкрепила да е модератр там.

На фона на всички услуги, които предлагат рояците от банки, добре ще е да има систематизирана информация за всяка една тяхна услуга.

Напоследък много нашумяха кредитите и кредитните карти. Всяка банка предлага различни условия и е добре да се знае за всички предимства и недостаъци във всяко едно предложение.
Ясно е, че най-добре е човек сам да си потърси информация, но понякога и съвети са нужни, за да не се повтарят чужди грешки. Нека съветите бъдат по-систематизрани, за да не се лута човек в четене на купища теми.





Тема Re: клуб за банките и техните особенности [re: Lancelot]  
Автор Umbriel. (shadowangel)
Публикувано04.08.06 20:20



Да бъде.
Специализираната и систематизирана информация винаги е полезна.
Аз лично нямам кой знае какво касателство с подобни институции,но подобен форум,вероятно би ми дал по-аргументирани причини(и начини) да продължавам да ги избягвам.



Sub umbra alarum tuarum




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.