Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:24 25.05.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Социална работанови [re: socialen_rabotnik]  
Автор coц.paб. (нетитулована)
Публикувано28.03.06 09:43



Глас за модератор в твоя полза

Обаче искам да ви обърна внимание на нещо, колеги, като гледам никовете, повечето (с моя барабар) са варианти на "социален работник". За момента е разбираемо, но когато започнем да си общуваме в клуба, ще стане пречка. В клубовете се създават виртуални, понякога и реални взаимоотношения, всеки си натрупва впечатления за останалите никове и ги запомня с нещо си, затова е добре те да са различни и да отразяват нещо характерно за клубарите. Трудно е, ако разликата между два ника се състои само в това дали накрая има точка или запетая, дали е съкратено раб. или р-к. Така че моят съвет е всички да помислят за индивидуални никове



Тема Re: Социална работанови [re: coц.paб.]  
Автор soc. rabotnik 2 (непознат)
Публикувано28.03.06 22:07



някой знае ли кой трие мненията тук???За втори път ми се случва



Тема Re: Социална работанови [re: soc. rabotnik 2]  
Автор socialen_rabotnik (непознат)
Публикувано28.03.06 22:19



Не вярвам някой да трие мнения тук.По- скоро може би поради някакъв проблем не си ги изпратил /а/.Аз вчера така два пъти пусках едно и също и не излизаше. Няма кой да ги трие. Вероятно е технически проблем.



Тема Re: Социална работанови [re: socialen_rabotnik]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано29.03.06 10:08







Тема Re: Социална работанови [re: socialen_rabotnik]  
Автор ilik123 ("ИО")
Публикувано30.03.06 14:24



Здравейте и от менС приветствие за това, което в момента се ражда:нашият клуб!От 3 години съм в системата, достатъчно време, за да имам поглед за нещата вътре, "в нашия двор".Много са нещата "дразнещи", т.е. темите ни са много.Аз лично съм се опитвала да се свържа с инстанции на "по-високо" ниво, но отговор така и не съм получавала.Е, свързах се с БАСР, Българска Асоциацияция на Социалните Работници.Изпратиха ми куп Документация.Има ги.Всеки който желае може да стане член.Дори са правили среща в Карлово с работещи в сферата.Опитвали да се свържат с Ангелов и Масларова, но до момента на отговора им, не бяха успели все още, нямало никакъв отзвук, пълно мълчание...Кой ли ще се изненада!?Мисля, че с новата ви инициатива можем да променим ВЕЧЕ нещо!Трябва!Ако искаме да работим това и да не служим само за "работна машина" Без да се чува нашия глас!
Още веднъж:поздравления за идеята!И имате пълното ми съдействие за всичко, отворена съм за идеите ви!

.....


Тема Re: Социална работанови [re: socialen_rabotnik]  
Автор ilik123 ("ИО")
Публикувано05.04.06 16:58



Хей, колеги, какво става...!? Всички сме застинали в очакването на новите промени ли Кажете, какво се говори по "вашия край", защото е ясно, че никой нищо сигурно не е казал.От 01.04. какво очаквате да се случи!?И дали ще е за промяна за наше добро или ще ни подхлъзнат още повече?
Кажете какво мислите за исканата от София справка за това кой в Дирекцията води отпускането на "Помощните средства"?Тези хора ли ще ни вземат от щатното?Та.., да не ни отпуснаха бройки, когато приеха новият ЗИХУ?Предполагам, че във всички малки Дирекции тази дейност се изпълнява от човек, който върши още куп неща!Затрупаха ни от дейности от всякакъв характер с щатно от 10 години.. натовариха ни като "магарета", а сега накъде ще ни впрегнат..., знае ли някой?!Споделете!

.....



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.