Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:01 25.05.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Социална работанови [re: Volodq]  
Автор medena_pitka (непознат)
Публикувано21.03.06 18:45



Kolegi, iskam da pitam ne6to. Dnes mi se slu4i ne6to interesno vav vrazka s postanovlenie 13/31.01.2006g.. Predstavena e izvadka ot NOI kam 06.03.2006 za lice koeto e s prekasnati zdravnoosiguritelni prava, a sega ve4e kam dne6na data e s neprekasnati. Spored vas kakvo sledva v slu4aya??? Palen haus......
I kakvo razbirate pod tova da "Nyama dohodi", koe litce 6te ni dokaje 4e sled kato nyama registr. v D"BT" kato bezraboten e bez dohodi.......palen ujas......



Тема Re: Социална работанови [re: medena_pitka]  
Автор Volodq (непознат)
Публикувано21.03.06 21:53



Tva za dohodite mnogo puti e bilo postaviano za sujelenie yasen kriterii nqma,koeto pak ni pravi uiazvimi. Lichno az imam slednata praktika ako imam dokumentalni danni za dohodi,ok obache ako nqmam predpochitam da ne si slagam glavata v torbata. Vse pak pri edno eventualno objalvane, znaem kvi istorii stavat. Kolkoto za zdravoosigiritelnite vnoski imash pravo i tam. Deistvitelno edno lice moje dnes da e neosigureno, no utre da e. Tva e normalno, no nenormalnoto e v asp koito ot godini ni ostaviat da si rabotim vseki kakto znae,a posle pri proverki sa mnogo silni. Chuhte li che mai shteli da mahat inspektorata?



Тема Re: Социална работанови [re: socialen_rabotnik]  
Автор нeyдoбeн c oцeнka 5 (вече бивш)
Публикувано22.03.06 11:20



Честита пролет на всички вас, които имате желание да общувате за проблемите си, които се стараете да сте перфектни в работата си и желаете да създадем този клуб. Вече повече от месец не работя в системата, тъй като се явих неудобна за директора на Д "СП", не и "лижех задника" и се обявих против начините и на работа. Тя естествено успя да спечели на своя страна директора на РДСП. (Мисля, че се сещате за един от начините за спечелване на висшестоящия). Като началник на отдел "СП", тя ме оценява и ми постави оценка на атестацията 05 г. (ноември) "5", в която нито едно от изреченията не отговаряше на истината. Дадох възражение, но оценката, естествено бе потвърдена от височайшата. Преди месец Ангелов ми прекрати служеб. правоотношение, на осн. чл. 107, ал.2 от Закона за държавния служител, без предизвестие. Ако има колеги с подобни на моят случай, нека се свържат с мен да обменим опит. Оказва се, че по съдебен път тези измислици трудно се доказват и това е един от начините им да изхвърлят "неудобни" служители. Така, че ако не "лижете задника" на шефа, изхвърчате, с почти никакъв шанс съдебната система да е на ваша страна. Това е България, колеги!



Тема относно атестациятанови [re: нeyдoбeн c oцeнka 5]  
Автор socialen_rabotnik (непознат)
Публикувано22.03.06 14:32



Атестирането в системата на социалното подпомагане си е чиста пародия. То е подчинено изцяло на субективно мнение. Моят съвет към колежката която е освободена на това основание е да заведе съдебно дело. Ако те не успеят да докажат ниската оценка ще спечелите,а това е много вероятно след като сте били началник отдел. Нищо не губите заведете съдебен иск поне за обезщетение.



Тема Re: Социална работанови [re: medena_pitka]  
Автор soc. rabotnik 2 (непознат)
Публикувано22.03.06 16:08



Всеки индивидуално взима решения тъй като указания няма!
После трябва да се поеме и отговорноста за тези решения.
Не стига целият хаос - ами и ще ни махнат половината.........



Тема Re: Прекратеното служебно правоотношениенови [re: нeyдoбeн c oцeнka 5]  
Автор Aз cъм ()
Публикувано22.03.06 16:25



Заведете дело. Но не срещу органът, който Ви е прекратил правоотношението, а срещу лъжкинята. УСПЕХ!



Тема Re: Социална работанови [re: soc. rabotnik 2]  
Автор socialen_rabotnik (непознат)
Публикувано22.03.06 17:02



Mislq che nqma da ima mnogo sukrashtenia v dsp-tata no vse pak , trqbva da sme gotovi za vsichko.Az sega tochno imam edna oferta ot ngo i dosta seriozno ia obmislqm.



Тема Re: Социална работанови [re: Volodq]  
Автор medena_pitka (непознат)
Публикувано22.03.06 18:44



neznam, no mislya 4e "umnite" tryabva da davat ukazaniya, tryabva ne6tata da sa poiz4istat. Makar 4e pri Nas dolu se vijda koga ima neuredeni ne6ta,nesavar6enstva v zakonite i t.n., za6toto Nie se sblaskvame vseki den, a ne te.
Idva momenta 4e po tozi na4in bolnitcite mogat i 6te izto4vat pari ot nas, a vse pak tova e na na6iya grab.....No na tyah kakvo im e zor.....



Тема Re: Социална работанови [re: soc. rabotnik 2]  
Автор medena_pitka (непознат)
Публикувано22.03.06 18:50



predpolagam znae6 4e vseki si nosi personalna otgovornost, no za6to da e taka???
Misli6 li 4e ako te mahnat ot rabota, 6te ti e ma4no za tozi ujas v direktciite. Kolkoto i da ni haresva tazi rabota, kolkoto i da ya obi4ame, mislya 4e takav haus po4ti nikade nyama. Mislya 4e i Nie sotcyalnite rabotnitci sme hora, i nie zaslujavame pone malko uvajenie ot "na4alnitcite " i o6te mnogo moga da govora...................



Тема Re: Социална работанови [re: socialen_rabotnik]  
Автор soc. rabotnik 2 (непознат)
Публикувано22.03.06 19:14



По добре е да пишем на български по лесно се чете
А що се отнася до офертата - неразбрах от кой е но ако е добра най добре е да се замислиш сериозно
Повярвай ми не си струва жертвата да оставаш в ДСП
Нещата ще стават по зле със сигурност




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.