Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:46 21.05.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Клуб "Спамери"нови  
Автор Gothica (Saphir)
Публикувано23.12.05 05:05



Предлагам да направите клуб на Спамерите от Дирника, нека и те да си имат лично място където да могат да си пишат на спокойствие колкото си искат, знам че идеята е малко шантава, но мисля че си заслужава!



Тема Re: Клуб "Спамери"нови [re: Gothica]  
Автор Virgo (Тайпан)
Публикувано23.12.05 10:30



Че те си имат няколко такива клуба
Пък и какъв спам ще е като си има отделен клуб за това?



Тема Re: Клуб "Спамери"нови [re: Gothica]  
Автор Scheewa (*Mushroom*)
Публикувано23.12.05 15:08



Обикновено се спами с някаква причина. Това не е някакъв импулс - "я, виж ти - спами ми се, чакай аз да ида в специалния клуб да си поспамя".



Тема Защо Шееванови [re: Scheewa]  
Автор Virgo (Тайпан)
Публикувано23.12.05 15:46



за някои това е вид удоволствие.



Тема Re: Клуб "Спамери"нови [re: Scheewa]  
Автор Gothica (Saphir)
Публикувано23.12.05 18:21



според мен ще е хубаво да има такъв клуб, знаеш ли колко спамерчета има във дира? вместо да спамят по клубовете и модераторите да им трият постингите това ще бъде перфекното място за тях "клубът на спамерите" помисли?

To die for it


Тема Re: Клуб "Спамери"нови [re: Gothica]  
Автор Scheewa (*Mushroom*)
Публикувано23.12.05 20:15



Пак ще кажа - спами се с някаква цел.
Ще трябва да го обяснявам бавничко и постепенно - Да кажем се спами с цел отмъщение (ставала съм свидетел на такава сцена) - модераторски избори са и битката се води м/у два основни кандидата. Единя печели. Другия наспамва клуба, за да създава работа на новия модер.
Спами се в клуб, който не ти харесва, от който си баннат или е проявено друго, според теб, несправедливо отношение към теб. Абе спамът е вид правене на мръсно.
Не си мисли, че спамърите от дира ще спамят в клуб "спамъри" - нищо такова няма да стане, повярвай ми.



Тема Re: Защо Шееванови [re: Virgo]  
Автор Scheewa (*Mushroom*)
Публикувано23.12.05 20:16



Е, това вече ми е съвсем непонятно, наистина



Тема Re: Клуб "Спамери"нови [re: Scheewa]  
Автор Gothica (Saphir)
Публикувано23.12.05 20:33



Спор няма, спамът си е чист вид отмъщение Обаче се си мисля че, клубът ше бъде доста често посещаван .

Не си мисли, че спамърите от дира ще спамят в клуб "спамъри" - нищо такова няма да стане, повярвай ми.
Що така си мислиш?:)

To die for it


Тема Re: Клуб "Спамери"нови [re: Gothica]  
Автор Scheewa (*Mushroom*)
Публикувано24.12.05 14:35



Що така си мисля ли? Ами заради гореспоменатите от мен причини. Писна ми, колко пъти трябва да го обясня? Спами се където трябва, а не в клуб 'спам'



Тема Re: Клуб "Спамери"нови [re: Scheewa]  
Автор n471On4|f|OOd464n(y (F|00d4w4rd\/\/1)
Публикувано25.12.05 20:03



спам са всички тия нежелани реклами по пощите или форумите.
това за което говориш е флуда

а никой не може да ти каже , дали такъв клуб ще бъде посещаван. но е едно е сигурно. флуда в клубовете като цяло няма да намалее

1n f|00d w3 7ru57



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.