Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:43 18.05.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема The Rasmus  
Автор galeuse (La peste)
Публикувано22.12.05 22:03



велика групичка, супер музика, страшни текстове, студена страна.. топъл прием..
айде клубче.. плс

Sеverus Snape's Slave



Тема Re: The Rasmusнови [re: galeuse]  
Автор tuxy (непознат )
Публикувано23.12.05 21:43



Твърди за!Това е най-великата европейска група!!!!



Тема Re: The Rasmusнови [re: galeuse]  
Автор Takedowned (geek)
Публикувано23.12.05 21:53



Защо не,има на д2,има на еминем,има на бритни,има на диип пърпъл,защо да няма на расмус,пък и са готини пичовете



Тема Re: The Rasmusнови [re: galeuse]  
Автор Scheewa (*Mushroom*)
Публикувано24.12.05 14:28



Против.Не мисля, че тази група се нуждае от клуб. Все пак са доста еднодневни ми се струва. Направиха един хит и замряха - е, какво - сега още една песен ли са направили, та интереса така се е повдигнал?



Тема Re: The Rasmusнови [re: Scheewa]  
Автор Takedowned (geek)
Публикувано24.12.05 22:51



Такива като тебе яко дразнят!The rasmus имат 2 албума зад гърба си,някой хора ги слушат и от преди да ги пуснат по mtv,представи си,а да кажеш че са еднодневки,значи че имаш много ниска музикална култура,The Rasmus стартират кариерата си през 1994,предсртави си,а ти си тъпа!



Тема Re: The Rasmusнови [re: Takedowned]  
Автор Coнaтa (darkest star)
Публикувано24.12.05 22:58



2 албума??!! Браво, това се казва постижение.

И не обяснявай кой колко е тъп, защото ставаш смешен.

Why don't you take me for a little while? Singing me songs, you know, will make me cry!


Тема Re: The Rasmusнови [re: Coнaтa]  
Автор Takedowned (geek)
Публикувано24.12.05 23:12



Наистина имат 2 албума,но много малко хора са чували за тях както много малко хора тук са чували за Exploited,обаче са велика група...
както ида е,нервя се на хора които са гледали 3 клипа по тв-то и са чули 1 песен по радиото на дадена група и твърдят,че омгат да дадат компетентна оценка...



Тема Re: The Rasmusнови [re: Takedowned]  
Автор Scheewa (*hallucinogen*)
Публикувано25.12.05 03:08



Хаха, ако 2-та албума зад гърба им представляваха някакъв прецедент за качество, представи си ти, до сега дира да се е напълнил с такива изпълнители/групи. 1. два албума са прекалено малко ; 2. трябва да се гледа и какво има в тези албуми; 3. Расмус са като чалгата - хитче за един ден и утре вече го няма ; 4. това, че са група от 1994 не работи в техен плюс - за толкова години само до мтв и то с една песничка ли успяха да стигнат?
Я стига смехории. В дира липсва клуб на цяло едно подразделение - дет метъла, ти ми говориш за някаква хумористична бандичка - осъзнай се малко.



Тема Re: The Rasmusнови [re: Takedowned]  
Автор Scheewa (*hallucinogen*)
Публикувано25.12.05 03:13



твърдят,че омгат да дадат компетентна оценка...

Можеш ли да ми обясниш, отворко, къде точно твърдя, че мога да дам компетентна оценка??
Цитирам се :
Не мисля, че тази група се нуждае от клуб.
Все пак са доста еднодневни ми се струва.

>>>Обърни внимание на думичките, маркирани с по-черничко.
<<<< Изразявам съвсем субективно лично мнение. Нима това е вид потвърждаване на компетентността ми? Такава ли е процедурата вече?
Баси и на бесилката ше ме качи простия Ганьо, ако само за минутка се разсея



Тема Re: The Rasmusнови [re: Scheewa]  
Автор Takedowned (geek)
Публикувано25.12.05 11:12



2 албума зад гърба им представляват доказателство че не са еднодневки ,мила.
През `94 са били обикновена училищна банда и по-късно са срещнали бъдещия си мениджър докато са свирели в клуб.Малко след това издават 1вия си сингъл.
Едва на около 16 години, след като и той става златен, момчетата усещат какво е да си рок звезда и получават първото си Finnish Emma като стават ?запазена марка" на Финландия. По този начин те получават невероятната възможност да са погряваща група на Red Hot Chili Peppers и Garbage. (Garbage....капиш?).
И всъщност срам ме е но съм се объркал,още преди ти да чуеш за тях те са издали 3 албума,объркал съм се...албумите са:
Peep, Playboys, Hell of a tester,Ако не се люжа след това е имало още един но не съм сигурен,наскоро излезе Dead Letters,и вече работят по нов албум.
Песните им In the Shadows,No fear,Guilty,Sail away,Luciferr`s angel,Heartbreaker,F-f-f-falling и други бързо завладяват европейските класации и скоро след това Rasmus се пренасят и извън европа- в големия американски шоубизнес,какво по-нагоре от mtv??
А знаеш ли колко турнета са имали?Нямам време да ти разказвам..както и да е,ходи се образовай....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.