Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:24 08.06.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема The Rasmus  
Автор galeuse (La peste)
Публикувано22.12.05 22:03



велика групичка, супер музика, страшни текстове, студена страна.. топъл прием..
айде клубче.. плс

Sеverus Snape's Slave



Тема Re: The Rasmusнови [re: galeuse]  
Автор tuxy (непознат )
Публикувано23.12.05 21:43



Твърди за!Това е най-великата европейска група!!!!



Тема Re: The Rasmusнови [re: galeuse]  
Автор Takedowned (geek)
Публикувано23.12.05 21:53



Защо не,има на д2,има на еминем,има на бритни,има на диип пърпъл,защо да няма на расмус,пък и са готини пичовете



Тема Re: The Rasmusнови [re: galeuse]  
Автор Scheewa (*Mushroom*)
Публикувано24.12.05 14:28



Против.Не мисля, че тази група се нуждае от клуб. Все пак са доста еднодневни ми се струва. Направиха един хит и замряха - е, какво - сега още една песен ли са направили, та интереса така се е повдигнал?



Тема Re: The Rasmusнови [re: Scheewa]  
Автор Takedowned (geek)
Публикувано24.12.05 22:51



Такива като тебе яко дразнят!The rasmus имат 2 албума зад гърба си,някой хора ги слушат и от преди да ги пуснат по mtv,представи си,а да кажеш че са еднодневки,значи че имаш много ниска музикална култура,The Rasmus стартират кариерата си през 1994,предсртави си,а ти си тъпа!



Тема Re: The Rasmusнови [re: Takedowned]  
Автор Coнaтa (darkest star)
Публикувано24.12.05 22:58



2 албума??!! Браво, това се казва постижение.

И не обяснявай кой колко е тъп, защото ставаш смешен.

Why don't you take me for a little while? Singing me songs, you know, will make me cry!


Тема Re: The Rasmusнови [re: Coнaтa]  
Автор Takedowned (geek)
Публикувано24.12.05 23:12



Наистина имат 2 албума,но много малко хора са чували за тях както много малко хора тук са чували за Exploited,обаче са велика група...
както ида е,нервя се на хора които са гледали 3 клипа по тв-то и са чули 1 песен по радиото на дадена група и твърдят,че омгат да дадат компетентна оценка...



Тема Re: The Rasmusнови [re: Takedowned]  
Автор Scheewa (*hallucinogen*)
Публикувано25.12.05 03:08



Хаха, ако 2-та албума зад гърба им представляваха някакъв прецедент за качество, представи си ти, до сега дира да се е напълнил с такива изпълнители/групи. 1. два албума са прекалено малко ; 2. трябва да се гледа и какво има в тези албуми; 3. Расмус са като чалгата - хитче за един ден и утре вече го няма ; 4. това, че са група от 1994 не работи в техен плюс - за толкова години само до мтв и то с една песничка ли успяха да стигнат?
Я стига смехории. В дира липсва клуб на цяло едно подразделение - дет метъла, ти ми говориш за някаква хумористична бандичка - осъзнай се малко.



Тема Re: The Rasmusнови [re: Takedowned]  
Автор Scheewa (*hallucinogen*)
Публикувано25.12.05 03:13



твърдят,че омгат да дадат компетентна оценка...

Можеш ли да ми обясниш, отворко, къде точно твърдя, че мога да дам компетентна оценка??
Цитирам се :
Не мисля, че тази група се нуждае от клуб.
Все пак са доста еднодневни ми се струва.

>>>Обърни внимание на думичките, маркирани с по-черничко.
<<<< Изразявам съвсем субективно лично мнение. Нима това е вид потвърждаване на компетентността ми? Такава ли е процедурата вече?
Баси и на бесилката ше ме качи простия Ганьо, ако само за минутка се разсея



Тема Re: The Rasmusнови [re: Scheewa]  
Автор Takedowned (geek)
Публикувано25.12.05 11:12



2 албума зад гърба им представляват доказателство че не са еднодневки ,мила.
През `94 са били обикновена училищна банда и по-късно са срещнали бъдещия си мениджър докато са свирели в клуб.Малко след това издават 1вия си сингъл.
Едва на около 16 години, след като и той става златен, момчетата усещат какво е да си рок звезда и получават първото си Finnish Emma като стават ?запазена марка" на Финландия. По този начин те получават невероятната възможност да са погряваща група на Red Hot Chili Peppers и Garbage. (Garbage....капиш?).
И всъщност срам ме е но съм се объркал,още преди ти да чуеш за тях те са издали 3 албума,объркал съм се...албумите са:
Peep, Playboys, Hell of a tester,Ако не се люжа след това е имало още един но не съм сигурен,наскоро излезе Dead Letters,и вече работят по нов албум.
Песните им In the Shadows,No fear,Guilty,Sail away,Luciferr`s angel,Heartbreaker,F-f-f-falling и други бързо завладяват европейските класации и скоро след това Rasmus се пренасят и извън европа- в големия американски шоубизнес,какво по-нагоре от mtv??
А знаеш ли колко турнета са имали?Нямам време да ти разказвам..както и да е,ходи се образовай....



Тема Re: The Rasmusнови [re: Scheewa]  
Автор Takedowned (geek)
Публикувано25.12.05 11:16



Щом не знаеш почти нищо за групата не можеш да даваш оценка,има ъндърграунд рупи по цял свят,които свирят с години,представи си след това пробият в своята страна и завладеят класациите,и след това тръгнат и по света,айде представи си себе си,дето казваш на група с 11 годишна история еднодневка,просто защото сега си ги чула...жалко е..



Тема Re: The Rasmusнови [re: Takedowned]  
Автор Scheewa (*hallucinogen*)
Публикувано25.12.05 13:16



Оф, абе какви са тия триади ве? С какво по-точно ги предизвиках? Няма да ме убедиш, че Дъ Расмус са група, която заслужава клуб тук. Както ти казах липсва клуб дет метъл, пък ти се бориш за някакви паляци. Я стига!
Колкото и албуми да са издали, колкото и турнета да са направили виждаш резултата - няма смисъл - ит'с смислес!
Добре, имат 3 албума, 4 албума - на кой му пука? Клуб няма да има. От сега ти казвам.



Тема Re: The Rasmusнови [re: Takedowned]  
Автор Scheewa (*hallucinogen*)
Публикувано25.12.05 13:19



Виж какво - ако ще да са група от каменната ера - щом са им еднодневни хитчетата за какви глупости ми говориш? Много ли е важно дали си група от 5 години или от 5000? След като нищо не можеш да постигнеш даже е в твой интерес историята ти да е по-малка.
И какво сега? дай да направим клуб на всяка ъндърграунд група с огромна история и нулев потенциал ли?Бати логиките.



Тема Re: The Rasmusнови [re: Scheewa]  
Автор Takedowned (geek)
Публикувано25.12.05 14:19



Виж какво - ако ще да са група от каменната ера - щом са им еднодневни хитчетата за какви глупости ми говориш?
Щом продължаваш да твърдиш,че са еднодневни хитчета,значи нищо не ти е влязло в главата от това,което обясних...
Много ли е важно дали си група от 5 години или от 5000? След като нищо не можеш да постигнеш даже е в твой интерес историята ти да е по-малка.
Нали твърдеше че са еднодневки...щом са 11 годишна група...олел всичко са но не и еднодневки
И какво сега? дай да направим клуб на всяка ъндърграунд група с огромна история и нулев потенциал ли?Бати логиките.
Ми дай да направим клуб за всяка дума от речника?




Тема Re: The Rasmusнови [re: Scheewa]  
Автор Takedowned (geek)
Публикувано25.12.05 14:21



Оф, абе какви са тия триади ве? С какво по-точно ги предизвиках?
С глупавите си разсъждения.....

Няма да ме убедиш, че Дъ Расмус са група, която заслужава клуб тук.
Аз не съм и тръгнал да те убеждавам....
Както ти казах липсва клуб дет метъл, пък ти се бориш за някакви паляци. Я стига!
Но има клуб "Метъл"...капиш?
Все едно да кажа липсва клуб на ска пънка,цяло едно подразделение,при положение,че има клуб пънк...
Колкото и албуми да са издали, колкото и турнета да са направили виждаш резултата - няма смисъл - ит'с смислес!
Къде е?Не го виждам....
Добре, имат 3 албума, 4 албума - на кой му пука? Клуб няма да има. От сега ти казвам.
Защо ли не виждам жълто квадратче с буква "А" в него след ника ти?



Тема Re: The Rasmusнови [re: Takedowned]  
Автор Scheewa (*hallucinogen*)
Публикувано25.12.05 17:28



Оф, не мисля да продължавам точно тоя глупав спор. Дъ Расмус клуб няма да имат, и не ми трябва "а" след ника или способностите на Ванга - просто го приеми за безусловна истина.
Е, ако Киро реши да ми направи мръсно и да ви отвори клуб - негова си работа.Весела коледа.



Тема Re: The Rasmusнови [re: Scheewa]  
Автор Takedowned (geek)
Публикувано25.12.05 18:28



Оф, не мисля да продължавам точно тоя глупав спор. Дъ Расмус клуб няма да имат, и не ми трябва "а" след ника или способностите на Ванга - просто го приеми за безусловна истина.
И защо трябва да го приема?Кой предопердели това?Ти?
Е, ако Киро реши да ми направи мръсно и да ви отвори клуб - негова си работа.Весела коледа.
Не вярвам че би направил клуба,само за да ти направи мръсно.....



Тема Re: The Rasmusнови [re: Takedowned]  
Автор Scheewa (*hallucinogen*)
Публикувано26.12.05 03:20



И защо трябва да го приема?Кой предопердели това?Ти?

Ако не ти харесва да го определям аз приеми, че това е глас от небето - все едно ми е. Но в случая не ти говоря от мое име, а просто съм обективна. Дали ти харесва или не - дас ениуан керз?

Не вярвам че би направил клуба,само за да ти направи мръсно.....

Това и аз не го вярвам.



Тема Re: The Rasmusнови [re: galeuse]  
Автор baby_beautiful (непознат)
Публикувано31.12.05 15:04



много ясно че те трябва да имат клубче те са велики



Тема Re: The Rasmusнови [re: Scheewa]  
Автор galeuse (La peste)
Публикувано03.01.06 13:52



може би вече ти е писнало да те цитират и да ти показват, че разсъжденията ти не са напълно верни, ама айдеее малко да си помислим преди да пишем глупости става ли?
1. два албума са прекалено малко ; 2. трябва да се гледа и какво има в тези албуми; 3. Расмус са като чалгата - хитче за един ден и утре вече го няма ; 4. това, че са група от 1994 не работи в техен плюс - за толкова години само до мтв и то с една песничка ли успяха да стигнат?

1. албумите са мааалко повечко .. до сега - 6
2. гледало се е какво има в тези албуми, защото бързо стават известни във Финландия и как очаквам ти да видим нещо ценно в албум като си чла една песничка..
3. хитчетата са мнооого повечко ама пак не очаквам ти да се задълбочиш
4. mtv suxx и то много яко.. я ми кажи ти от кога си чувала нещо за зеленяковците, които по някаквао сранно стечение на обстоятелствата са америкаци? ама те имат стари клипчета.. иа какво? това,че тъпи американски телевизии не поддържат дадена музика не значи, че тя не е добра.. ама на кого въобще обяснявам аз..

Sеverus Snape's Slave



Тема Re: The Rasmusнови [re: galeuse]  
Автор squeal (m)
Публикувано03.01.06 18:27



задължително трябва да имат клубче...те са...просто...THE RASMUS=)



Тема Re: The Rasmusнови [re: galeuse]  
Автор Scheewa (*hallucinogen*)
Публикувано04.01.06 02:57



оффф, писнало ми е някой да ми бабаитничи, особено като вижда, че края му е близо. Това вашето вече прилича на агонизиране. Клуб няма да се направи, не виждате ли?Защо изобщо трябва да продължаваш да ми говориш банани? Не искам да се образовам на тема "The Rasmus", стига вече.



Тема Re: The Rasmusнови [re: Scheewa]  
Автор lachistein (алтар)
Публикувано04.01.06 03:09






just watch me burn

Тема Re: The Rasmusнови [re: lachistein]  
Автор Scheewa (*hallucinogen*)
Публикувано07.01.06 02:39



Тази усмивчица иронична ли беше



Тема Re: The Rasmusнови [re: Scheewa]  
Автор lachistein (алтар)
Публикувано07.01.06 03:11



одобрителна...май


just watch me burn

Тема Re: The Rasmusнови [re: lachistein]  
Автор Scheewa (*hallucinogen*)
Публикувано08.01.06 03:30



Не разбрах какво точно одобряваш, ама чакай да те поздравя с едно стихче :

Контингентна песничка

Аз съм НАТОвче! Обичам
да ме пращат във Ирак!
Из пустинята да тичам
по Свинаровий мерак.
Но нали съм чуждо племе –
тез араби, всеки път –
вместо хляб и сол - по мене
от засада все гърмят...!
Тъй загиваме мърцина -
уж нали сме с “много ум”...
Ето - пак един загина –
от “приятелски” куршум!
Току-виж и мойта кожа
я надупчат някой ден...
Па си викам: -Леле Боже-е,
ако стане тъй и с мен....?
Що ни бе главата куха –
да се пъхаме в капан...
САЩ си лапат, ние духаме *...
Вай - аман, аман, аман...!!!


не, че имаше общо, ама просто искам да ви го покажа - много е добро, нали?!



Тема Re: The Rasmusнови [re: Scheewa]  
Автор lachistein (алтар)
Публикувано08.01.06 03:33



ахъм


just watch me burn

Тема Re: The Rasmusнови [re: lachistein]  
Автор Lintu (непознат )
Публикувано08.01.06 10:59



Ами The Rasmus са много добри и световно известни.Наистина би било хубаво да има клуб за тях тук



Тема Re: The Rasmusнови [re: Lintu]  
Автор Scheewa (*hallucinogen*)
Публикувано08.01.06 18:20



А знаеш ли още колко неща биха били много хубави...Дъ расмус не води класацията.



Тема Re: The Rasmusнови [re: Scheewa]  
Автор Acherontia styx (dreamer)
Публикувано10.01.06 10:08



може би си права,но да спреш с глупавите изказвания,определено бие всяка класация...

the blood of your soul,It'll wash away your pain


Тема Re: The Rasmusнови [re: galeuse]  
Автор Acherontia styx (dreamer)
Публикувано10.01.06 10:18



няма място за съмнение,че съм ЗА!

а,че няма да има клуб...май пак няма място за съмнение...

преди време правих такъв опит в дира...и...изненада!....2 желаещи...като не изключвам себе си...сега пак има някакъв напредък

the blood of your soul,It'll wash away your pain


Тема Re: The Rasmusнови [re: Acherontia styx]  
Автор Scheewa (*hallucinogen*)
Публикувано11.01.06 04:32



оф...мноу ориджинал.
Достатъчно развалих темата - май наистина е време да се махам



Тема Re: The Rasmusнови [re: Scheewa]  
Автор Acherontia styx (dreamer)
Публикувано11.01.06 19:13



мхм..

Достатъчно развалих темата - май наистина е време да се махам
няма да споря...две мнения по тоя въпрос няма...

the blood of your soul,It'll wash away your pain


Тема Re: The Rasmusнови [re: Scheewa]  
Автор squeal (mf)
Публикувано16.01.06 20:34



ми то изобщо хората се чудят защо си тук...ама...

а The Rasmus са една от малкото групи напоследък, които успяват наистина да привлекат вниманието върху себе си за повече от няколко седмици

There is no good and evil, there is only power, and those too weak to seek it...


Тема Re: The Rasmusнови [re: galeuse]  
Автор galeuse (La peste)
Публикувано16.01.06 22:03



наистина не искам да се заяждам много, но това, че The Rasmus не водят класанията не значи, че не заслужават някакво внимание..
вие просто не можете да разберете защо хората искат клубче..
няма да умрем без такова.. но ако на теб те не ти харесват ,това не значи, че всички са на твоето мнение..
искам само да кажа, че клубове се правят, за да могат хора с еднакви интереси да ги споделят, да коментират и да се развива тяхното любителско общество..
и аз се надявах и това да стане.. но ако не се смята за важно..

Sеverus Snape's Slave



Тема Re: The Rasmusнови [re: galeuse]  
Автор Scheewa (*hallucinogen*)
Публикувано16.01.06 23:08



Много добре знаете какво се получава с клуб, към който има недостатъчен и непостоянен интерес, нали така? Много ли държите към списъка да се прибави още един излишен клуб, който киро да затвори след 2 месеца, понеже е станал свърталище на флудъри?



Тема Re: The Rasmusнови [re: squeal]  
Автор Scheewa (*hallucinogen*)
Публикувано16.01.06 23:09



Какво правя тук ли? Опитвам се да ви върна на земята.



Тема Re: The Rasmusнови [re: Scheewa]  
Автор Last roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано17.01.06 00:58



Аз викам да направим клуб на Erasmus /Ротердамски/ - един изключителен човек във всяко едно отношение....

Ad majorem pharmacie gloriam!



Тема Re: The Rasmusнови [re: Last roman]  
Автор Scheewa (*hallucinogen*)
Публикувано17.01.06 18:30



Тъкмо там ще наместим и шепата фенове на дъ расмус.



Тема Re: The Rasmusнови [re: Scheewa]  
Автор Acherontia styx (dreamer)
Публикувано17.01.06 23:31



и както забелязахме...няма достатъчен интерес - няма да има и клуб....поне опитахме...

непостоянен интерес интереса е достатъчно постоянен...това,че ти...и за съжаление още доста хора чувате 1 или 2 хита по (да речем) MTV и решавате,че групата може да предложи само това е съвсем отделен въпрос...

the blood of your soul,It'll wash away your pain


Тема Re: The Rasmusнови [re: Acherontia styx]  
Автор Scheewa (*hallucinogen*)
Публикувано18.01.06 02:15



Хубаво. Нека сега оставим темата спокойно да потъне.



Тема Re: The Rasmusнови [re: galeuse]  
Автор frank_flin (terrorist)
Публикувано18.01.06 04:05



гей -банда.............................. към клуб гей






Тема Re: The Rasmusнови [re: frank_flin]  
Автор galeuse (La peste)
Публикувано18.01.06 20:02



еи.. значи имаш връзки там.. браааво

а относно спамърите.. всичко зависи от това колко ще се разпространи даден клуб, а не можеш да гарамнтираш, че няма да се разпространи.. ама явно няма смисъл да ви обеснявам..

Sеverus Snape's Slave



Тема Re: The Rasmusнови [re: galeuse]  
Автор Scheewa (*hallucinogen*)
Публикувано19.01.06 04:38



Може да се предвиди колко ще се разпространи клуба - това е лесно. В този дир има сигурно стотици такива клубове.80% от тях са за затваряне, в другите 20% пребивават флудъри. Не можеш ли да смяташ? Елементарна вероятност е това.



Тема Re: The Rasmusнови [re: frank_flin]  
Автор Acherontia styx (dreamer)
Публикувано21.01.06 12:41



мълчи,не се издавай..

the blood of your soul,It'll wash away your pain


Тема Re: The Rasmusнови [re: Scheewa]  
Автор Rock_forever (непознат )
Публикувано10.04.06 22:32



Ne sa samo 2 a 7 albymite na The Rasmus.Az sam im fenka ve4e 4 ili 5 godini taka, 4e znam to4no kolko sa albumite.



Тема Re: The Rasmusнови [re: galeuse]  
Автор Rock_forever (непознат )
Публикувано10.04.06 22:35



Samo taka dano da ima pove4e fenove na The Rasmus.



Тема ЗАнови [re: galeuse]  
Автор Claudia (splendid devil)
Публикувано17.04.06 20:33



за съм

I`m you n you`re me,we`re more than just the same((::



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.