Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:49 12.06.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Защо няма клуб за домашни животни?нови  
Автор mouse_trap (съдник)
Публикувано27.11.05 18:42



Става въпрос не за "любимци" или "екзотични", а точно за домашни (доместицирани) животни, благодарение на които Homo sapiens е стигнали това ниво на развитие, което ми позволява сега да чаткам по клавиатурата...
Дано има още желаещи люде, освен моя милост




Тема Re: Защо няма клуб за домашни животни?нови [re: mouse_trap]  
Автор 896698T2xtYXNoaQ== ($8.50 winner)
Публикувано27.11.05 22:50



имаш предвид за крави и кози ли ? щото за коне си има клуб. за свине също


Плюя на хора , които не флудят

Тема Re: Защо няма клуб за домашни животни?нови [re: mouse_trap]  
Автор Scheewa (Бранникъ)
Публикувано28.11.05 01:59



Ами не знам.Сигурно малко от хората,които тичат след стадото, имат достъп до интернет.Поне аз с това си го обяснявам.



Тема Re: Защо няма клуб за домашни животни?нови [re: 896698T2xtYXNoaQ==]  
Автор Best Burns (!Champions!)
Публикувано28.11.05 12:59



вика животните, без които не би могъл да пише по тая клавиатура. може би червеи и псвюевдоподи. винаги съм се чудил кое от двете е бил гейтс


Only The Good Die Young

Тема За тримата "умни глави"... [re: Scheewa]  
Автор mouse_trap (съдник)
Публикувано28.11.05 18:54



Между медоносната пчела и индийският слон има доста одомашнени животни, но вие явно сте си останали на ниво Homo erectus и сте пропуснали около 1 000 000 години еволюция!

П.с. Продавам бременна кокошка, болна от "луда крава", с остригана вълна и подрязани копита



Тема Re: Защо няма клуб за домашни животни?нови [re: Best Burns]  
Автор lachistein (ЖЛЪЧ)
Публикувано28.11.05 19:17



псевдоподите не са животни

"Сърцата ви са обвити в лайна! Сърцата ви са панирани!"- 28.11.05, 20:20h, бивш. к. Аврора


Тема Re: За тримата "умни глави"...нови [re: mouse_trap]  
Автор Scheewa (Бранникъ)
Публикувано28.11.05 19:25



Изброй няколко



Тема Re: Защо няма клуб за домашни животни?нови [re: mouse_trap]  
Автор morska valna (morsko 4edo)
Публикувано08.12.05 23:49



Ами защото такива животни обикновенно свършват в тенджерата!Аз не съм вегетарианец,но ми е неприятно когато видя заклано животно!Спомням си добре случка от детството си.Тогава не се празнуваше Коледа,ами само Новата година.Та аз станах по тъмно в деня в,който щяха да бастисват хайванчето.Понеже нямах много приятели на моята възраст,странно как се бях призързала към това животно(цяло лято го глезьотех,даже с шампоан съм го къпала).Та ставайки-отидох до кочината и го пуснах на "свобода",а аз се прибрах в къщи!Същата нощ беше валял сняг.Можете да си представите,какво стана после!Откриха,че прасето го няма и видяха издайническите дири в снега.Последваха въпроси и някой и друг хубав шамар.Съседи видяли прасе да си се разхожда ей тъй по улицата,но като чули гюрюлтията идваща от нас,разбрали какво е станало,хванали животното и го върнали.Нашите черпиха съседите,а аз отнесох един хубав бой!И на Нова година не ядох от "моето" прасе!Сега се усмихвам,като се сетя,но тогава съвсем насериозно взех нещата!



Тема Re: Защо няма клуб за домашни животни?нови [re: morska valna]  
Автор lachistein (ЕКАРИСАЖ)
Публикувано09.12.05 01:38



обичам прасе



Тема А четвъртата "умна глава"...нови [re: mouse_trap]  
Автор Scheewa (Бранникъ)
Публикувано09.12.05 18:15



Дали все пак ще ми изброи поне 2-3 от тези доста Одомашени животни?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.