Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:06 23.09.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Тема Нов клуб - Книгоиздаване?нови  
Автор d_Author (непознат )
Публикувано07.10.05 11:31



Интересувам се от темата за книгоиздаването и издателския бизнес - предпечат, разпространение, регистрация на ISBN и много други подобни рубрики. Като абсолютно начинаещ в това поприще имам нужда от съвета и компетентното мнение на професионалистите в бранша - не успях да открия никаква подходяща литература по темата, освен една-две книги , които визират този бизнес в "белите държави", но съм сигурен, че у нас нещата стоят по доста различен начин.
Мисля си, че едва ли съм единственият, който се вълнува от тези въпроси, но така и не успях да открия подобен клуб тук. И за това предлагам създаването на нов такъв - как става това?



Тема Re: Нов клуб - Книгоиздаване? [re: d_Author]  
Автор falkenbach (никога роб)
Публикувано15.10.05 22:42



абе незнам дали си единственият, ама ако моеш да ми помогнеш!
един познат пише книга в няколко тома. как става напрактика разпространението на книгите. първия том е готов. отпечатан. сеа треа да се разпространи. как да стане номера!



Тема Re: Нов клуб - Книгоиздаване?нови [re: falkenbach]  
Автор Scheewa (KMFDM)
Публикувано16.10.05 01:15



Според мен най-логичния ход е да се отиде в някое издателство и там вече да се разберете с тях - цена,бройка,пазар...Мисля,че там се уреждат нещата.

Не искам ни Бог,ни Дявол да спори за моята душа...>>


Тема Иди внови [re: d_Author]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано16.10.05 11:39



"Литература" и попитай там- все ще се намери кой да ти отговори.
А за нов клуб трябва диостатъчно интерес от достатъчно клубари, ДОСТАТЪЧНО ДЪЛГО ВРЕМЕ.



Тема Re: Иди внови [re: Kиpo]  
Автор Footman (hoolie)
Публикувано28.10.05 18:51



И аз съм съгласен с Киро. Започвайте да пишете в Литература. А ако се съберете достатъчно хора за идеята около този нов клуб тогава може!

Дори ще помолите някой админ да прехвърли чивто вашите книги в новия клуб!

- - - - -



Тема Re: Иди внови [re: Footman]  
Автор BlackHeart (Черно Сърце)
Публикувано09.11.05 21:57



В клуб Литература се занимават с тотални абстракции в момента и имам чувството, че темата няма да бъде "зачекната" както трябва. Препоръчвам на въпросния човек, повдигнал темата, да опита късмета си в клуб Фантастика - там въпросът книгоиздаване винаги е проблемна тема за разговор. Потърси мнение по-специално от юзерите Генерала и Иванушка.

П.С. Абе я за по-накратко направете един клуб Книгоиздаване.

DARKNESS PREVAILS...


Тема ЗА!нови [re: d_Author]  
Автор Prof.McGonagull (устремена *V*)
Публикувано18.12.05 18:32



Това е тема, професионалното обсъждане на която би допринесло много.

Top Vampire Writer




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.