Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:24 20.05.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема СПЕЦИАЛНО КЪМ АДМИНИТЕ И МОДЕРАТОРИТЕнови  
Автор mnogo malka duPka (arestanta,moder)
Публикувано15.09.05 22:53



МОЛИА ВИ,,,откриваите клуба глок4е..и без анкета и без гласове...нали е и по ва6а преценка...но молиа ви сте бъде наистина готино да има такъв клуб там сте могжем да си изливаме мъката и готините моменти да се хилим на саит4етата си и да си гукаме без спир..да си задаваме необходимата информациика и да си отговариаме...да ни помагате иа вие..и взаимно сте бъде нужен клуба..и при тва има толкова прости клубове дет са изли6ни а такъв поне сте е полезен и за вас и за нас..обмиана на глок4е..супер сте е.....модератора сте е киро..или фукла..или ниакои които поне има над 1000 влизаниа в дира тоест старо ку4е като мен..хихихимаитап....зна4и 4акаме.....клуб4ето да се открие от вас там модерите..
мерси за преценката ви предварително



Тема Ти си най-уникално тъпото съществонови [re: mnogo malka duPka]  
Автор Hoв пoтpeбитeл (Ї§§§§Ў)
Публикувано15.09.05 22:58





blue bold

Тема Re: Ти си най-уникално грозно прасе [re: Hoв пoтpeбитeл]  
Автор mnogo malka duPka (arestanta,moder)
Публикувано16.09.05 12:12



ei gadino ebi si maikata kirliwa mrasnik neka ti izleziat 1000 pъпки на задника урод със урод сестра ти е тъпа иасно и ако осте веднъж про4ета подобно несто тука,,,,,сте ти теглиа осте 2..3 такива....
преди да обижда6 и да пи6е6 подобни тъпотии...помисли малко иасно....застото е лесно всеки да обижда но не е лесно всеки да е роден урод като теб......знае6 ли когато видиах как си ми отговорил....ми доиде едно съмнение..или не се ебе6 от 2..3 години..или си толкова не6тастен и беден и комплексиран 4е само търси6 гре6ките на околните....и темата ми бе6е..съвсем..готина..а тва 4е ж4ера или преди 3 дни са открили клуба не ми пука ас си казах моита ...аре бегаи келе6



Тема Освен, че си тъпанови [re: mnogo malka duPka]  
Автор Hoв пoтpeбитeл (Ї§§§§Ў)
Публикувано16.09.05 12:33



дупка, си и истеричава. Или не си пиеш хапчетата или ти идва твърде много напрежението - релаксирай и слешай доФторите, пиле.

За да ти стане още по-ясно, ще ти дам директен линк, към създадения клуб

а понеже виждам, че си прекалено задръстено същество и няма да ти хрумне да погледнеш кога е създаден, ще ти дам и за това линк - на :
Да ти сравня ли датите или поне това можеш да си направиш само?



Ей, аман от простотии в тия клубове бе - заради теб и подобните трябва да сложат не преписване на "кодове" за регистрация а тест върху таблицата за умножение - вярвам, че ти щеше да изгориш.

Ха-ха-ха-ха-ха...

blue bold

Тема Re: Освен, че си тъпанови [re: Hoв пoтpeбитeл]  
Автор mnogo malka duPka (arestanta,moder)
Публикувано16.09.05 18:24



as li ste izgopria ili ro6awata ti putarana



Тема Re: този път Сериозно....нови [re: mnogo malka duPka]  
Автор mnogo malka duPka (arestanta,moder)
Публикувано16.09.05 18:34



moga da te обиждам до утре сутрина..но понеже мислиа да опъна ферарито си и да си отида на вилата да реласирам......и понеже..имам и доста пари които са ми в изли6ек сте си попазарувам преди тва......и сте намина след ниакои друг ден да видиа колко си плиула пак коте..
и забравих да те попитам наеба ли несто или осте зее6 напразно..хихихи горкиа паиак....поне му достави къста..хихихихихихи....а колкото до клуба кога е създаден е само отпреди3..4 дни..извини ме 4е не съм толкова взискателна като теб...не мога дори да смиатам..ьм.....надали оба4е моиииииииии6 се сръвни със..туи дет имам ..а ти понеже си толкуз умни4ка стои си у клубеца и си подпираи гъзеца...брои ми гре6ките...и се издигаи на собствен пиедистал.....блазе му само на тоз дет сте те ебе....ако и на него брои6 колко пъти свър6ва....ниама да е пове4е от 1 път с такова ку4е като тебехихихии



Тема Само ли си говориш [re: mnogo malka duPka]  
Автор Гaд Mpъcнa (§-§-§-§-§-§-§-§)
Публикувано16.09.05 19:59



недоразумение природно? Горкото

Съжалявам, че няма да ти напиша още нещо, но нищо не ти се разбира от бръщолевенията - пий си млякото и марш в леглото.

blue bold


Тема Тук съвсем издъхваш [re: mnogo malka duPka]  
Автор Гaд Mpъcнa (§-§-§-§-§-§-§-§)
Публикувано16.09.05 20:00





blue bold


Тема Re: Само ли си говориш [re: Гaд Mpъcнa]  
Автор mnogo malka duPka (arestanta,moder)
Публикувано16.09.05 21:49



.



Тема Ти си много просто животнонови [re: mnogo malka duPka]  
Автор Benjamin_Andre (*V* Грозничък)
Публикувано17.09.05 01:30



Неграмотно при това. Такова слабоумие не бях съзирал през целият си живот. Ти си за музей.

JAH, Ras of Far-I


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.