Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:18 18.05.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Клуб "предложения за нови клубове"нови  
Автор KиpoАдминистратор ()
Публикувано27.07.05 21:05



Става отново "предложения за нови клубове",а не " Как да пълним със завидна упоритост година след година очевидно идиотски предложения за нови клубове"

За да няма обидени,ще направя маък коментар на предложенията от последните две страници в клуба.

Клуб Испания-не виждам смисъл-трябва да отворим още поне петдесетина клубове-едно.Две-не мисля,че в тоя клуб ще има достатъчно движение,за да не го сполети съдбата на "Скорпиони и мистика",или половината кучешки клубове.Все пак-тук нещо ми пречи да бъда категоричен.

Циско.-тц.Темата е видяна от 9 души за две седмици.
Другарят Че-винаги интересен за "Недоволните млади".Очевидно, обаче, в случая недоволните млади бързо губят интерес.Освен това са анонимни.
Следват няколко без нито един подкрепил,или с няколко-очевидно без ентусиазъм.
Алкохолизъм-според мен тоя клуб бе добра идея,но хората,на които писах бележка още в качеството си на модератор на "На пиячите" така и не са ги прочели още.Нямам идея какво правят в момента,и малко съжалявам-мисля,че тоя клуб би бил жизнен.
Предложенията на Гъцо са интересни-напомнят ми казионния шопски хумор на Анастасов навремето,но честно казано едва ли имат практическа стойност.

юдЕизъм-липса на интерес-двама човека в темата
"Атака"-едва ли.Трябва да се направят поне 20-ина на политически партии.Пишете в "Политика"
'Мода"-има
Анти мтел-да пише в "МТЕЛ",а ако го изтрият,да се оплаче .

"Разочарованието от любовта"-това звучи като отделна тема в клуб " Любов"-едва ли е за цял клуб.А и любовта,както всеки зрял човек знае,е химера
СексОално незадоволени-това не е причина да се направи цяло предложение за такъв клуб-има си ГЗС( Говорим си за секс)

"Скандинавия " и "Келти"-лично аз мисля,че няма да има кой да пише в тях-без да съм УБЕДЕН напълно в това.
Семейство вълци-едва ли.Разпределете си времето между домашни любимци,"култура" или "вампири",ако щете.
В огромните ви теми с предложенията виждам само чат,с изключение на обоснованата теза за ролята им в културата на почти всички народи-съгласен съм.А ще има ли кой да пише в тоя клуб?
"Българите у нас"-има няколко клуба,още един би бил напълно излишен.
"Некромантия"-бягайте в "Магия",ако имате повече и по-интересни теми,ще го преименуваме.
Чили пепърс? Липса на интерес,вероятно.
"Фобии"-няколко медицински и психологически клубове вече има.
"Български език"-идете в "Лингвистика"
"Проблми с КАТ"-А "Проблеми с данъчните","проблеми с прокуратурата","проблеми с тати"?

"Есперанто"? Ще има ли интерес?
"Зелазни"- аз също съм му болен фен,но си има "Фантастика"
Толкова засега.




Тема Re: Клуб "предложения за нови клубове"нови [re: Kиpo]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано27.07.05 21:53



В отговор на:

"Зелазни"- аз също съм му болен фен,но си има "Фантастика"
Толкова засега.




НеСъГлАсЕн ! Защо да няма ... в клуб Фантастика е мъртвило!? Искаме пък !!!



Тема Re: Клуб "предложения за нови клубове"нови [re: Kиpo]  
Автор lachistein (Завистничество)
Публикувано27.07.05 22:32



Не мога да повярвам-"идете в Лингвистика"
Разликата в предмета на дискусиите ще е огромна.


Коронацията предстои.

Тема Re: Клуб "предложения за нови клубове"нови [re: Kиpo]  
Автор Waserbundlai Ushtenheim (Inquisitor *V*)
Публикувано28.07.05 01:30



"Некромантия"-бягайте в "Магия",ако имате повече и по-интересни теми,ще го преименуваме.


Много мило че ми отговори, но в Магия е невъзможно защото темите на Магията нямат НИЩО ОБЩО СЪС СМЪРТТА

там може да го прекръстите клуба на УЛИЧНА РИТУАЛЩИНА И ЦИГАНСКИ ИЗКУСТВА ОТ ЮДЕЙОХРИСТИЯНСКИ ПРОИЗХОД - визирам в последното кабалата.


идеята на NECROMANCY e да засегне темите на ТАНАТОЛОГИЯТА -философската наука за етапите на умиране, причините за това идеите в религиите за преодоляване на смъртта, начините на съзнателно влизане в нея, проблемът за това Какво всъщност представлява смъртта ... и др. философски и религиозни (поради липса в момента в съзнанието ми на по-добра дума) пунктове по които ще се говори (пише) и ще се постват материали от Тибетската книга на мъртвите, Египетската, Теософските и Антропософските теории за смъртта и разбира се любимият на много Карлош галоша Кастанетите (щот без него СМЪРТ не мож да мине (макар и той едва ли да е чувал за него).
както ще се споделят близки до смъртта преживявания (на форумисти или взети от шеста и седма ръка) ще се разглеждат проблемите на Живота (евентуално) в сянката на смъртта - общо взето ще се учим да живеем.

ТОВА е Клуб който не би могъл да се вмести нито в МАГИЯ нито в Християнство нито във Философия ,защото е СТРОГО СПЕЦИАЛИЗИРАН и няма да е фен клуб а ще е една ШКОЛА ЗА УМИРАНЕ, ний западните безумци според мъдрите Тибетци имаме нужда от такава, щото нито умеем да живеем нито да умрем.

НАСТОЯВАМ ЗА СПЕЦИАЛЕН КЛУБ АКО Е ВЪЗМОЖНО ако не.... всеки да си умира сам и неук както всъщност го е правил хиляди пъти в невежество и страдание.


ХАУ

това че се усмихвам не значи, че не съм Сериозен!

благодаря за отделеното внимание

Somebody call me Sebastian



Тема Re: Клуб "предложения за нови клубове"нови [re: Kиpo]  
Автор Waserbundlai Ushtenheim (Inquisitor *V*)
Публикувано28.07.05 01:34



все пак съм изключитлено поласкан от вниманието ... радвам се че се сетихте поне да ни отговорите, благодаря

Somebody call me Sebastian



Тема Re: Клуб "предложения за нови клубове"нови [re: Waserbundlai Ushtenh]  
Автор lachistein (Завистничество)
Публикувано28.07.05 01:49



Във "Философия" има вече сходни теми.


Коронацията предстои.

Тема Тъкмо -нови [re: martyr]  
Автор KиpoАдминистратор ()
Публикувано28.07.05 11:42



ще го съживите.



Тема Аха.нови [re: Waserbundlai Ushtenh]  
Автор KиpoАдминистратор ()
Публикувано28.07.05 11:43



Значи-разберете се с "Вампири" някак.



Тема Re: Клуб "предложения за нови клубове"нови [re: Kиpo]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано28.07.05 12:35



То ясно че няма да има нови клубове ама със старите какво да се прави? Има такива в които не влиза никой, какво им е бъдещето?



Тема Re: Клуб "предложения за нови клубове"нови [re: Kиpo]  
Автор Дyнaпpeн ()
Публикувано28.07.05 16:17



антимтела може да пише в глобул да речем :)

няма да има никакъв интерес към есперантото
а за зелазни феновете има Фентази по принцип. всъщност досегашният опит с клубове на тема Зелазни , доказа че самостоятелен клуб Зелазни , не е толкова добра идея ..

Dennis: 'McLaren can still win'. Оохохохоххохохо



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.