Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:09 30.06.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Модератор(и) на клуб Келтинови  
Автор Mag (дърто момче)
Публикувано01.08.05 21:38



Браво на Киро! Браво на Кирето!

Кирето се смили над нас нещастните почитатели на келтите, тяхната култура и древна история.
Трябва да си изберем модератор. Редно е да има постоянна връзка или работа в Интернет или постоянна възможност за връзка. Ето какво пише Киро:

"Отвори една тема с гласуване за модератор на клуб "Келти".
Много е желателно модераторът,когото си изберете да има вече такива права в някой друг клуб(макар да не е задължително).Второ-да влиза често,или работата му да е свързана с НЕТ-а.
После ще ви посоча и преименувам някой от "неактуалните " клубове,и всички 57,58 или 158 000 мераклии ще се преместите там и ще си говорите за келтския боб и култура."

Тъй като с повечето от гласувалите ЗА не съм се засичал по другите клубове (различни от Келтите интереси) мога само да предложа:
1. Талиесин
2. MANIMAL
и
3. Angua von Uberward

Ако сега предадете каузата!...
Ще ви пусна кръвчицата от гръцмуля като келтска жрица! Хич не се шегувам.


Спрете Земята! Искам да сляза!
Ст.Й.Лец


Тема Re: Модератор(и) на клуб Келтинови [re: Mag]  
Автор Angua von Uberwald (нощен страж)
Публикувано01.08.05 22:17



Хех поласкана съм че ме предложи, но ми стана и малко смешно, защото на мен просто ми харесва идеята за такъв клуб, темата ме вълнува, но модераторът трябва да бъде някой, който разбира малко повече от мен и знае повече по темата. Познавам Талиесин достатъчно добре, за да кажа без колебания, че смятам него за подходящ. Още повече че той има опит с модераторството.
А ако модераторите ще са повече от 1 тогава мисля да дам гласа си и за Mag
Успех ви пожелавам и....Мойте поздравления!!!




Тема Re: Модератор(и) на клуб Келтинови [re: Mag]  
Автор Taлиecин (radiant brow)
Публикувано01.08.05 22:20



Чудесни новини! След кат осме на финалната права, няма да се предаваме, я

Първо обаче, тъй като темата-предложение е заключена, а заключените теми обикновено изпадат на по-задни страници, ще пусна линк към

, с което се сложи край на темата и се отприщи гласуването тук.

Сега по въпроса за модератора:
Много ти благодаря, че си ме предложил и мен. Поласкан съм, макар че имам известни съмнения дали съм подходяща кандидатура (познавам се и си знам нрава). Така че гласуването е един чудесен начин да се намери подходящ модератор и хич не е редно да го опропастяваме. Нека бъде каквото реши мнозинството!
В същата връзка - защо например ти не станеш модератор? От мненията ти, което съм чел по темата оставам с впечатление, че си достатъчно компетентен, за да се справиш успешно.
Така че, моят глас е - Маг, или ако той няма желание, Манимал.

No one remembers the singer. The song remains.

Редактирано от Taлиecин на 01.08.05 22:33.



Тема Не се считам за специалистнови [re: Angua von Uberwald]  
Автор Mag (дърто момче)
Публикувано01.08.05 22:37



на тема келти. Напротив - бих искал повече да науча.
Модераторът има съвсем други функции освен (примерните и незадължителни) изискванията на Киро.
Не бягай така лесно!

Спрете Земята! Искам да сляза!
Ст.Й.Лец


Тема Компетентност?нови [re: Taлиecин]  
Автор Mag (дърто момче)
Публикувано01.08.05 22:41



Не съм компетентен. Ама никак дори. То.е. не съвсем.
Моля ви - не предавайте идеята така лесно.
Аз също бих искал (дори си го искам) да си направя "отвод" ама няма. Защото също ще стана предател. А никак нямам време и желание за модераторстване!
Нека да видим другите мнения.

Спрете Земята! Искам да сляза!
Ст.Й.Лец


Тема Re: Компетентност?нови [re: Mag]  
Автор Taлиecин (radiant brow)
Публикувано01.08.05 22:48



Аз не си правя отвод бме човек Твърдо стоя зад идеята да го има този клуб! Както вече казах, точно в този момент наистина ще е предателство да се зареже на никъде. Няма да се предаваме

Ако гласуването не даде резултат и не бъде избран модератор, съгласен съм да поема длъжността. Това е преди всичко отговорност и задължение пред избралите те, така че да се оправдае доверието им, и следователно (според мен) не може да се вземе такова решение с лека ръка, дори и да става дума просто за интернет-форум. Така че нека не прибързаме и изчакаме останалите мнения, пък каквото ще става, да стане.

No one remembers the singer. The song remains.


Тема Re: Модератор(и) на клуб Келтинови [re: Mag]  
Автор claudia (learn to fly)
Публикувано01.08.05 22:57



защо не ти?

А БУ?


Тема Точно.нови [re: Taлиecин]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано01.08.05 23:01



Някой може и да си мисли,че това е привилегия.
Не е -не е дори и "пръв сред равни".
По-скоро-обратното:Чистене,усмиряване на "недоволни млади" и създаване на атмосфера,която става за дишане и нормален диалог,доставящ удоволствие и създаващ възможност за взаимно интелектуално и емоционално обогатяване на участниците във форума.
Спокойно-имате време,организирайте се,решете!

И (важи за другите предлагащи нови форуми)-не съм някой,който казва "Йок! Не!" От чист инат.
Вижте колко "замразени" клубове има-а навремето повечето от тях бяха създадени от напористи клубари,които сега дори не влизат тук.

Отново-успех !



Тема Re: Не се считам за специалистнови [re: Mag]  
Автор Angua von Uberwald (нощен страж)
Публикувано01.08.05 23:04



Виж..Аз не бягам:) Просто знам си възможностите. Не че мисля, че няма да мога да се справя. Напротив! Мисля че мога, но проблема въобще не е в това. Сега може да виждате поне по 1 мое мнение на ден, но спомнете си, че имаше един дълъг период в който ни вест ни кост от мен. И ако не есента то зимата със сигурност ще бъде пак същото. Няма начин, а дори и да има това ще ми бъде в огромна тежест и не искам. Работа, училище,тренировки..сами по себе си тези неща се съчетават много трудно. Не искам да се нагърбвам...А за един модератор най-важнто е да е постоянен и редовно да минава през клуба...



Тема Re: Точно.нови [re: Kиpo]  
Автор claudia (learn to fly)
Публикувано01.08.05 23:10



а necromancy?

там почти е решено всичко, само остава твоята благословия за такъв клуб(е не само благословия де)

А БУ?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.