Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:41 09.06.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Клуб "предложения за нови клубове"  
Автор KиpoАдминистратор ()
Публикувано27.07.05 21:05



Става отново "предложения за нови клубове",а не " Как да пълним със завидна упоритост година след година очевидно идиотски предложения за нови клубове"

За да няма обидени,ще направя маък коментар на предложенията от последните две страници в клуба.

Клуб Испания-не виждам смисъл-трябва да отворим още поне петдесетина клубове-едно.Две-не мисля,че в тоя клуб ще има достатъчно движение,за да не го сполети съдбата на "Скорпиони и мистика",или половината кучешки клубове.Все пак-тук нещо ми пречи да бъда категоричен.

Циско.-тц.Темата е видяна от 9 души за две седмици.
Другарят Че-винаги интересен за "Недоволните млади".Очевидно, обаче, в случая недоволните млади бързо губят интерес.Освен това са анонимни.
Следват няколко без нито един подкрепил,или с няколко-очевидно без ентусиазъм.
Алкохолизъм-според мен тоя клуб бе добра идея,но хората,на които писах бележка още в качеството си на модератор на "На пиячите" така и не са ги прочели още.Нямам идея какво правят в момента,и малко съжалявам-мисля,че тоя клуб би бил жизнен.
Предложенията на Гъцо са интересни-напомнят ми казионния шопски хумор на Анастасов навремето,но честно казано едва ли имат практическа стойност.

юдЕизъм-липса на интерес-двама човека в темата
"Атака"-едва ли.Трябва да се направят поне 20-ина на политически партии.Пишете в "Политика"
'Мода"-има
Анти мтел-да пише в "МТЕЛ",а ако го изтрият,да се оплаче .

"Разочарованието от любовта"-това звучи като отделна тема в клуб " Любов"-едва ли е за цял клуб.А и любовта,както всеки зрял човек знае,е химера
СексОално незадоволени-това не е причина да се направи цяло предложение за такъв клуб-има си ГЗС( Говорим си за секс)

"Скандинавия " и "Келти"-лично аз мисля,че няма да има кой да пише в тях-без да съм УБЕДЕН напълно в това.
Семейство вълци-едва ли.Разпределете си времето между домашни любимци,"култура" или "вампири",ако щете.
В огромните ви теми с предложенията виждам само чат,с изключение на обоснованата теза за ролята им в културата на почти всички народи-съгласен съм.А ще има ли кой да пише в тоя клуб?
"Българите у нас"-има няколко клуба,още един би бил напълно излишен.
"Некромантия"-бягайте в "Магия",ако имате повече и по-интересни теми,ще го преименуваме.
Чили пепърс? Липса на интерес,вероятно.
"Фобии"-няколко медицински и психологически клубове вече има.
"Български език"-идете в "Лингвистика"
"Проблми с КАТ"-А "Проблеми с данъчните","проблеми с прокуратурата","проблеми с тати"?

"Есперанто"? Ще има ли интерес?
"Зелазни"- аз също съм му болен фен,но си има "Фантастика"
Толкова засега.




Тема Re: Клуб "предложения за нови клубове"нови [re: Kиpo]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано27.07.05 21:53



В отговор на:

"Зелазни"- аз също съм му болен фен,но си има "Фантастика"
Толкова засега.




НеСъГлАсЕн ! Защо да няма ... в клуб Фантастика е мъртвило!? Искаме пък !!!



Тема Re: Клуб "предложения за нови клубове"нови [re: Kиpo]  
Автор lachistein (Завистничество)
Публикувано27.07.05 22:32



Не мога да повярвам-"идете в Лингвистика"
Разликата в предмета на дискусиите ще е огромна.


Коронацията предстои.

Тема Re: Клуб "предложения за нови клубове"нови [re: Kиpo]  
Автор Waserbundlai Ushtenheim (Inquisitor *V*)
Публикувано28.07.05 01:30



"Некромантия"-бягайте в "Магия",ако имате повече и по-интересни теми,ще го преименуваме.


Много мило че ми отговори, но в Магия е невъзможно защото темите на Магията нямат НИЩО ОБЩО СЪС СМЪРТТА

там може да го прекръстите клуба на УЛИЧНА РИТУАЛЩИНА И ЦИГАНСКИ ИЗКУСТВА ОТ ЮДЕЙОХРИСТИЯНСКИ ПРОИЗХОД - визирам в последното кабалата.


идеята на NECROMANCY e да засегне темите на ТАНАТОЛОГИЯТА -философската наука за етапите на умиране, причините за това идеите в религиите за преодоляване на смъртта, начините на съзнателно влизане в нея, проблемът за това Какво всъщност представлява смъртта ... и др. философски и религиозни (поради липса в момента в съзнанието ми на по-добра дума) пунктове по които ще се говори (пише) и ще се постват материали от Тибетската книга на мъртвите, Египетската, Теософските и Антропософските теории за смъртта и разбира се любимият на много Карлош галоша Кастанетите (щот без него СМЪРТ не мож да мине (макар и той едва ли да е чувал за него).
както ще се споделят близки до смъртта преживявания (на форумисти или взети от шеста и седма ръка) ще се разглеждат проблемите на Живота (евентуално) в сянката на смъртта - общо взето ще се учим да живеем.

ТОВА е Клуб който не би могъл да се вмести нито в МАГИЯ нито в Християнство нито във Философия ,защото е СТРОГО СПЕЦИАЛИЗИРАН и няма да е фен клуб а ще е една ШКОЛА ЗА УМИРАНЕ, ний западните безумци според мъдрите Тибетци имаме нужда от такава, щото нито умеем да живеем нито да умрем.

НАСТОЯВАМ ЗА СПЕЦИАЛЕН КЛУБ АКО Е ВЪЗМОЖНО ако не.... всеки да си умира сам и неук както всъщност го е правил хиляди пъти в невежество и страдание.


ХАУ

това че се усмихвам не значи, че не съм Сериозен!

благодаря за отделеното внимание

Somebody call me Sebastian



Тема Re: Клуб "предложения за нови клубове"нови [re: Kиpo]  
Автор Waserbundlai Ushtenheim (Inquisitor *V*)
Публикувано28.07.05 01:34



все пак съм изключитлено поласкан от вниманието ... радвам се че се сетихте поне да ни отговорите, благодаря

Somebody call me Sebastian



Тема Re: Клуб "предложения за нови клубове"нови [re: Waserbundlai Ushtenh]  
Автор lachistein (Завистничество)
Публикувано28.07.05 01:49



Във "Философия" има вече сходни теми.


Коронацията предстои.

Тема Тъкмо -нови [re: martyr]  
Автор KиpoАдминистратор ()
Публикувано28.07.05 11:42



ще го съживите.



Тема Аха.нови [re: Waserbundlai Ushtenh]  
Автор KиpoАдминистратор ()
Публикувано28.07.05 11:43



Значи-разберете се с "Вампири" някак.



Тема Re: Клуб "предложения за нови клубове"нови [re: Kиpo]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано28.07.05 12:35



То ясно че няма да има нови клубове ама със старите какво да се прави? Има такива в които не влиза никой, какво им е бъдещето?



Тема Re: Клуб "предложения за нови клубове"нови [re: Kиpo]  
Автор Дyнaпpeн ()
Публикувано28.07.05 16:17



антимтела може да пише в глобул да речем :)

няма да има никакъв интерес към есперантото
а за зелазни феновете има Фентази по принцип. всъщност досегашният опит с клубове на тема Зелазни , доказа че самостоятелен клуб Зелазни , не е толкова добра идея ..

Dennis: 'McLaren can still win'. Оохохохоххохохо


Тема Киро!нови [re: Kиpo]  
Автор Mag (дърто момче)
Публикувано29.07.05 00:36



С всичко съм съгласен. С 2 изключения Със създаването на 2 клуба - не.
И това са клуб "Келти" и "Ибероамерика"
(злощастно наречен от мене клуб Испания, когото след дълго мислене реших да бъде "Ибероиамерика")

По първия (Ибероамерика): Аргументи повече няма да изтъквам защото ми е обидно да пиша за неща, които преобърнаха на 180 градуса човешката история през 15 до 19 векове. А и сега продължават да я формират. Това, че малко хора са се изказали в тази тема показва само едно - малко хора разбират сблъсъка на тези две групи живилизации и формирането на съвременната човешка цивилизация. Или по-точно им е все едно. Което най-малкото е срамно.

По втория: (Келти). Установих многократно, че мнозинството от писалите в този клуб дори не са подозирали за факта, че четвъртият етнос (изключвам остготите) формирал съвременния български етнос са именно келтите. Което за мене е ефин изключително срамен факт. А темата се превърна в своего рода "клуб'. И ти теърдиш, че нямало кой да пише е такъв клуб. Пък аз не считам така.

Нека видим!

П.П. По силата на тази логига Предлагам да заключим настоящия клуб "Предложение за нови клубове". Да се изтрият всички теми. И да се стави само една заключена тема на Киро с текст "Предложения за нови клубове са забраняват до Втоторото Пришествие". И да се създаде само един нов клуб - "Трите конника на апокалипсиса и влиянието им върху млеконадоя на жълтите, черните и белите кокошки".
С текст:
"Дискусиите са разрешение само по бойните полета на Армагедон" тчк.
Киро. ;-)))

Спрете Земята! Искам да сляза!
Ст.Й.Лец

Редактирано от Mag на 29.07.05 00:59.



Тема Re: Киро!нови [re: Mag]  
Автор lachistein (Завистничество)
Публикувано29.07.05 02:16



какви Българи сте...


Коронацията предстои.

Тема Ех ех....противно на всякаква логика:(нови [re: Kиpo]  
Автор Angua von Uberwald (нощен страж)
Публикувано29.07.05 12:01



Извинявай Киро, но не мисля, че си прав и сега ще ти кажа защо. Готова съм да се съглася със всяко едно нещо, което казваш...щях да се съглася ако не виждах какви други клубое има, които са пълно безумие...и е обидно те да съществуват и едва ли не да са по-достойни и да имат много повече материал за дискусии от колкото клуб "Зелазни" клуб "Скандинавия","Келти" от колкото клуб "Вълци" и "Некромантия". И сега ще ти кажа най-малката причина, заради която си заслужава да има такива клубове, а тя е именно това, че само ако погледнеш датите на постване на тези предложения...са мнооого мнооого стари. Предложения идват и си отиват, но специално тези си седят, защото хората наистина искат такива клубове и самия факт, че продължават да опитват говори и за бъдещето на клуба. А какви тъпи предложения се правят...съгласна съм. Аз самата не харесвам много идеята за клуб "Некромантия", но брата Некро доказа, че такъв клуб заслужава да бъде направен. Що се отнася за Зелазни той има страшно много книги. Ти самия каза, че го харесваш значи трябва да си запознат. Има клубове на автори с много по-малко книги...има клуб на Хари Потър! А Зелзазни...аз дето не съм му луда фенка и не съм се интересувала толкова съм запозанта с доста негови книги, а какво остава за тези, които се опитват да изкопчат всичко. И това е клуб в който няма за какво да се пише? Хората за клуб Келти вече мисля, че достатъчно добре защитиха идеята за клуба...Срамота е да няма такъв клуб..Срам ме е и мен, че знам толкова малко по темата, но имам желание да науча повече...А сега ще защитя клуба, който най-много ми е при сърце..Клуб "Вълци" Казваш, че забелязваш само чат от наша страна...Прав си. Чат е, но до колкото мога да чета това е клуб "предложения на нови клубове", а не "предложения на нови клубое и стабилно утвърдяване на клуба заривайки го с дискусии по темата"...Просто тук целта все ми се струваше да се види дали някой проявява интерес. Дискусиите вече в самия клуб. МИслиш, че няма за какво да се говори? Дори сега мога да ти изброя хиляди и хиляди теми, които съм сигъурна, че няма да се изчерпят. Знаеш ли какви ми бяха и все още са м,и притесненията...Че ако се направи клуб "Вълци" всички ще го заринат с теми и ще се чудят на коя по-напред да отговорят и понеже темите ще са толкова много няма да се отговори достатъчно изчерпателно. Клуб"Вълци" не включва само темата вълк. Въпреки, че преди няколко дни видях една солидна енциклопедия само за вълците, която имам намерение да си купя в скоро време. Дори и само за вълци да си говорим пак ще има повече какво да си кажем от темата "Пинчер и Шнайдер" "Дакел" и пр. В клуб"Вълци" може да се говори още за тема Луната а покрай нея и някои теми за Слънцето, може да се говори за митични същества, за върколаци. тяхната история е мноого мноого голяма и има мн. вариации в различните митологии. Може да се правят съпоставки с вампири и зомбита, че да се говори дори и само за тях, въопреки че вече има клуб "Вампири" има толкова много филми за вълци, приказки за вълци, книги за вълци..Тук може да намери темата за Джек Лондон, а това е тема, която самостоятелно заслужава клуб според мен. Както и луната. А има още много писатели, които пишат за вълците. Може и Йовков да намери място. Теми за лисици, диви кучета, чакали, койоти, дори и домашни кучета..Има много от семейство кучета...страшно много са. Родословното дърво наистина е доста голямо. Скоро бях в природонаучния музей.Мога да ти изброя още много много книги и филми за вълци...И за това всичкото се сещам само днес. Утре ще ми изникнат още толкова идеи...Ако в това не виждаш хляб тогава какъв хляб виждаш в клубове от сорта на:
клуб "Вицове", "По-добре късно", "Пороци", "Графити", "Шах", има клуб за едва ли не всеки град в България. Това без проблеми можеше да се кръсти клуб"българските градове"или нещо от сорта ама и това пак е глупаво...та клуб "рибки", "вегетарианство", "нощни птици", има клуб "родители и деца"и отделно клуб "семейство"(незнам каква е логиката но спокойно тези два клуба могат да бъдат 1) няма клуб "кучета" а това е СРАМОТА според мен. За сметка на това има клуб за всяка порода куче(смехория). Защо тогава не направиш и клуб "Луна", клуб "Слънце", клуб "Звезди", клуб "Планети", клуб"метеори и метеороити", клуб "мъглявини":/


Забравих да допълня, че в много от клубовете има изключително ценна информация и че има много точни попадения. Вярвам че клуб "Вълци" ще е златна мина и ще бъде жалко информацията да мине и изтече през клуба, затова дори съм измислила как да бъде съхранена, подредена и достъпна за всеки.

Редактирано от Angua von Uberwald на 29.07.05 12:38.



Тема Re: Клуб "предложения за нови клубове"нови [re: martyr]  
Автор Angua von Uberwald (нощен страж)
Публикувано29.07.05 12:05



ооо Не съм съгласна въобще! Как клуб "Фантастика" ще е мъртвило? Това е един от най-старите клубове. Един от клубовете с най-дълъг живот, който аз лично безкрайно много уважавам заради това. И до ден днешен си остава един от най-живите клубове....въпреки че в последно време това не може да се каже за никой клуб:/..всички клубове умряха



Тема Ей от тези българи сме:нови [re: lachistein]  
Автор Mag (дърто момче)
Публикувано29.07.05 17:03





И пеещи тази песен:



Спрете Земята! Искам да сляза!
Ст.Й.Лец

Тема Точно така, Кире! Ама, тъкмо мислех да предлагамнови [re: Kиpo]  
Автор ASSASSlN (мухльо)
Публикувано29.07.05 18:56



клуб "Боб на фурна" и ти ме разби!

Вземи направи такова клубче, беее! Дори само двамката да си приказваме - добре ще е!



--

Ееех, едно време какво време имаше, сега дойде време - няма време!

Редактирано от ASSASSlN на 29.07.05 18:59.



Тема Re: Ей от тези българи сме:нови [re: Mag]  
Автор lachistein (презирам ви)
Публикувано29.07.05 20:40



не съм изисквал отговор..., фактът, че индиректно си съгласен с Киро по отношение идеята за създаване на клуб Български език, е достатъчно красноречив...позволявам ти да се засрамиш!


Коронацията предстои.

Редактирано от lachistein на 29.07.05 20:48.



Тема Абе маани го тоя "фурненски" бобнови [re: ASSASSlN]  
Автор Mag (дърто момче)
Публикувано29.07.05 20:41



Давай чести костурета по бански" (Макар, че и те се правят "фурненски".
Ама на Киро нема да му го кажа как се прави докато не отпущи клуб "Келти".
На други може ама по биляжка.
Да си облизва Киро пристите пък ние честите костурета да си ги ручаме с бъклицата настинало до остра форма на бронхопневмония в съседния поток вино.

Ще кажа една друга Банска рецепта. Донесена от келтите по нашите земи:
"Боб по хайдушки":
На една пиростия се слага един плющеник (некъде му викат "тикла").
Пали се огъня под плющеника. На плющеника се слага котлето с боба. Ври доде омекне. Огънят се поддържа постоянно.
Тогава котлето се сваля от огъня. Некои хайдути, дето си нямат прасета го извхеърлят е деренцето за храна на пъстървите а тия дето имат прасета го пазят за шопарската гаванка - нека и шопарите хапнат малко "хайдушки боб".

На нагорещената плющеница с пльокват предварително подготвените пържоли. Допива се ракията като пържолите се опекат.
Га станат се отпочва мелнишкото вино. Хапка пържолка, глътка винце....
Като всичко свърши се запява

"Цъфнало, цъфнало цвекье шарено
на момино, на моминото пенджере.

Сутрин го, сутрин го моме полива
вечер го, вечер го момче обира.

Моме го, моме го люто кълнеше,
- Пукнало, пукнало, лудо треснало.

Не знаеш, не знаеш моми да любиш,
сал знаеш, сал знаеш цвекье да береш.

Цвекя са, цвекя са за мирисанье,
моми са, моми са за целуванье."

Оти пияните харамии изпокинват сите цвекья по момините пенджерета.
Цаливане и любов - га мине махмурлука.

П.П. Ама на Киро "чести костурета - кога видя клуб "Келти".

Спрете Земята! Искам да сляза!
Ст.Й.Лец

Редактирано от Mag на 29.07.05 21:13.



Тема С това ли се измерва българщината?нови [re: lachistein]  
Автор Mag (дърто момче)
Публикувано29.07.05 21:11



Дали да има или няма клуб "Български език"?
Та да се дивя на такива изродски отрочета като
"незнъм" (слято и с "Ъ")
"каде"
"на кой даде..."
и други подобни?
Ами аз си се дивя и без да има такъв клуб. Защото всички клубове на ДИР са си своеобразен барометър за тоталното непознаване и опошляване на родния ми език та още в един, отделен, клуб ли да им се удивлявам.
Ако ми посочиш реални аргументи ЗА такъв клуб, както и целите и смисълът му ще бъда категорично ЗА (ако се съглася с аргументите).
Но ако такъв клуб би бил "Моля, госпожо....", или "Деца, запомнете добре...." - без мене.

П.П. А дали ми позволяваш или не да се срамувам... Най-много да си разплета чорапа. Да не използвам други думички от един друг клуб.

Спрете Земята! Искам да сляза!
Ст.Й.Лец


Тема Може би се налага уточнениенови [re: Mag]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано29.07.05 21:48



че келтите по-скоро са донесли НОУ-ХАУ-то на боба по хайдушки,манастирски,башибозушки,или каквото и да е,тъй като самия боб е дошъл тук има-няма 2000 години след келтите
Сега знам какво ще ми кажеш.
Затова-прескочи,,а аз ще ти кажа,че бобът си е боб-нахутът-нахут!



Тема Re: С това ли се измерва българщината?нови [re: Mag]  
Автор lachistein (презирам ви)
Публикувано29.07.05 22:28



Нямам намерение да излагам каквито и да било "аргументи"... въобще сама по себе си последната думичка е абсурдна в този контекст. Подигравка на квадрат...


Коронацията предстои.

Тема Re: Клуб "предложения за нови клубове"нови [re: martyr]  
Автор Гинec (Ж)
Публикувано29.07.05 23:20



в клуб Фантастика е мъртвило!?

Бря!!! Ти на това ли викаш "Мъртвило"



Тема Ще ти кажа нещонови [re: Kиpo]  
Автор Mag (дърто момче)
Публикувано30.07.05 00:11



ама не си познал какво е то. А на бас!
Ти си готов и за клуб Ибероамерика. Те - виде ли?

А "Чести костурета" си е най-обикновен боб запечен в голям глинен гювеч. "Чести" на бански е "гъсти" а "костурета" е "боб". Ама един едър бански боб. Преди това уврял и запържен.
Доматите и пиперките у нас също са ги донесли келтите.

Пущай клуб Келти, че ще ти докажа, че и тютюна са го донесли тия кръвожадни диваци.

Спрете Земята! Искам да сляза!
Ст.Й.Лец


Тема Re: Клуб "предложения за нови клубове"нови [re: Kиpo]  
Автор Coнaтa (Апасионата)
Публикувано30.07.05 01:16



Така е.
Ако продължава създаването на нови клубове с тематика, близка до някой от старите, клубовете ще загиват.
На никой не му трябват един милион клуба, в които пишат един - двама ентусиасти.

Why don't you take me for a little while? Singing me songs, you know, will make me cry!


Тема Re: Аха.нови [re: Kиpo]  
Автор claudia (learn to fly)
Публикувано30.07.05 01:31



да бе, в християнство не искаш ли?

А БУ?



Тема Страааааааааааашен аргументнови [re: Coнaтa]  
Автор Mag (дърто момче)
Публикувано30.07.05 01:40



Прекланям се пред него.
Ами да си загиват такива клубове. Нищо не е вечно.
Само за клуб Келти наброих повече от 50 души, регистрирани, които казаха ДА. Даже се поде и реална дискусия, както в един реален клуб.

И едно въпросче: Считаш ли, че като не се създават нови клубове, за които има толкова ентусиасти, "умрелите" клубове ще възкръснат?

Спрете Земята! Искам да сляза!
Ст.Й.Лец


Тема Re: Клуб "предложения за нови клубове"нови [re: Coнaтa]  
Автор Angua von Uberwald (нощен страж)
Публикувано30.07.05 17:22



Тогава поне 60% от клубовете трябва да бъдат изтрити! Смао тогава съм готова да се съглася с това



Тема Re: Страааааааааааашен аргументнови [re: Mag]  
Автор Coнaтa (Апасионата)
Публикувано30.07.05 21:33



Може и да не е страшен, но така и не видях твой контра аргумент.
Никой не е отказвал да създава нови клубове, но според мен повечето предложения тук са смешни. Не всички, но повечето. Наличието на един милион клуба няма да помогне за по-доброто качество на това мястоо - ще стане един безкраен хаос, в който на всеки потребител ще му е отчайващо трудно да се ориентира, особено на новите такива.
Гледам, че искате клуб Келти, защо мислиш, че такъв няма да бъде направен? Според мен ще бъде, но отново мисля, както и в случая с клуб Индия, че ще се избере някой стар клуб, който да се преименува. Мисля, че това ще е добро решение за всички.

Why don't you take me for a little while? Singing me songs, you know, will make me cry!


Тема Re: Клуб "предложения за нови клубове"нови [re: Angua von Uberwald]  
Автор Coнaтa (Апасионата)
Публикувано30.07.05 21:35



Честно казано и аз често съм си го мислила, но не съм от толкова крайните.
А и има клуб "Предложи клуб", но няма такъв "Предложи клуб за изтриване". Може би щеше да е полезен.

Why don't you take me for a little while? Singing me songs, you know, will make me cry!


Тема Това значи самонови [re: Coнaтa]  
Автор Mag (дърто момче)
Публикувано30.07.05 23:03



едно единствено нещо: четеш (или не четеш) това, което ти отърва. Аргументи за клуб "Келти" съм написал поне 10. Прочети и други аргументи писани от хората в темата на Талиесин за създаването на такъв клуб.

А сега гледай какво ще напиша в клуб "Предложения".

П.П. Нали си спомняш стихотворенийцето на Бай Петко за малък Пенчо? Иди някога на Площед Славейков и седни за малко на пейката. Дано почнеш да четеш не само избирателно.

П.П.2 Темата за Келтите е грандиозна тема! Ако, дано!, Киро най-после рачи да открие такъв клуб само от мене чакай поне 10-ина сензации.

Спрете Земята! Искам да сляза!
Ст.Й.Лец


Тема добре де...нови [re: Kиpo]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано02.08.05 09:39



"Зелазни"- аз също съм му болен фен,но си има "Фантастика"

Ок де, кажи в края на краищата с кого трябва да спя, за да го направите

С нокти и зъби до край своята чест отстоявай!
Не остарявай, Любов, моля те, не остарявай!


Тема С мен!нови [re: lady Marian]  
Автор ASSASSlN (мухльо)
Публикувано02.08.05 18:22



Ще го видиш Зелазни насън и наяве.

--

Ееех, едно време какво време имаше, сега дойде време - няма време!


Тема Re: хмм... и аз да кажа...нови [re: Kиpo]  
Автор ((moon!)) (!)
Публикувано03.08.05 22:08



"Липсата на интерес" както го каза нищо не значи нищо - просто хората не намират смисъл да влизат в този клуб. И аз имам предложение - да смените модераторите на "Depeche Mode" и на "Marilyn Manson".

Причините: модераторът на клуб "Depeche Mode" не ме харесва, затова гледа да поизтрие каквото напиша. Не ме харесва, защото съм му казвал какво мисля за неговото хоби да се прави на важен и да "раздава правосъдие" в "неговия клуб". Обича да разправя как е много над другите, защото е много начетен тип и адски много разбира от музика, и е направил изключително много за разпространението на Депеш Моуд културата, тъй като е модератор в този изключително важен форум.
И не съм му го казвал само аз, ама на някои като им каже "ако не млъкнеш ще те банна" (с по-внимателни думи, все пак е голяма работа) те не му се бъркат повече. Има и хора, които го харесват. Мисля, че клубът няма нужда от модератор - едва ли би се намерил човек, който да пише целенасочени глупости точно там.

В клуб Мерилин Менсън заради модераторката никой не влиза. Тя е противна и гадна, по цял ден влиза в какви ли не идиотски клубчета и пише глупости, няма човек в дира, който да не я знае, а поне половината от тези я знаят като "онова лайно мирето". Някой като пита "защо никой не пише тук" (аз като влеза веднъж на няколко месеца има поне 5 такива), отговарям "заради модераторката". След което темата изчезва почти веднага.

Та така.

... Just wipe your own ass and shut your mouth ...


Тема Re: добре де...нови [re: lady Marian]  
Автор Дyнaпpeн ()
Публикувано04.08.05 11:41



как с кой. с киреца много ясно и без това сте в един квартал

Dennis: 'McLaren can still win'. Оохохохоххохохо


Тема Re: Аха.нови [re: Kиpo]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано08.08.05 20:57



но това е безумно!
Вампири е само за вампири

не е за хората и процеса им на смърт, плюс това си е просто фен клубче

и такова е добре да си остане, щот такова го харесваме



Тема Re: Ех ех....противно на всякаква логика:(нови [re: Angua von Uberwald]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано08.08.05 21:01



Ангуа ... не знам за кво става дума ма съм с теб!!!


(споко знам бе)



Тема Re: Клуб "предложения за нови клубове"нови [re: Kиpo]  
Автор falkenbach (никога роб)
Публикувано10.08.05 14:01



а за предложенията за клубове Атеизъм, Анархизъм, Антиглобализъм и Антирасизъм какво оправдание ще намериш? дори не ги и споменаваш! това бяха предложения получили немалка подкрепа. но си затваряхте очите!

Редактирано от falkenbach на 10.08.05 14:07.



Тема Re: Клуб "предложения за нови клубове"нови [re: Kиpo]  
Автор Prof.McGonagol (устремена *V*)
Публикувано13.08.05 20:07



А, за вълците - може и да има. Аз лично познавам няколко върколака.



Тема Re: Клуб "Скандинавия"нови [re: Kиpo]  
Автор Meйджъp™ (пън)
Публикувано20.08.05 18:18



Целта на клуб "Скандинавия" е да създава общество, а не просто да е алтернативно място, където група отегчени потребители да си чатят "на чисто", каквато по принцип е идеята на повечето предложения тук.

Концепцията на този клуб обединява няколко немалки групи:
- българите, живеещи/работещи/учещи в скандинавските страни.
- хората с интереси в областта на скандинавския бит, култура, история, митология.
- изучаващите северни езици.

Сега хората с подобни интереси се разкъсват измежду 4-5 други клуба.

Въобще Дира като цяло трябва да помисли да създаде една нова директория във форума (напр. "Свят широк"), където да има клубове за по-пополурните области и държави по света (напр. "Далечният Изток", "Латинска Америка" и други). Ще имат много по-висока посещаемост от клубчетата на разни български села. Гарантирам!

Помислете пак.




Keep refreshing!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.