Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:39 09.06.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема добре де...нови [re: Kиpo]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано02.08.05 09:39



"Зелазни"- аз също съм му болен фен,но си има "Фантастика"

Ок де, кажи в края на краищата с кого трябва да спя, за да го направите

С нокти и зъби до край своята чест отстоявай!
Не остарявай, Любов, моля те, не остарявай!


Тема С мен!нови [re: lady Marian]  
Автор ASSASSlN (мухльо)
Публикувано02.08.05 18:22



Ще го видиш Зелазни насън и наяве.

--

Ееех, едно време какво време имаше, сега дойде време - няма време!


Тема Re: хмм... и аз да кажа...нови [re: Kиpo]  
Автор ((moon!)) (!)
Публикувано03.08.05 22:08



"Липсата на интерес" както го каза нищо не значи нищо - просто хората не намират смисъл да влизат в този клуб. И аз имам предложение - да смените модераторите на "Depeche Mode" и на "Marilyn Manson".

Причините: модераторът на клуб "Depeche Mode" не ме харесва, затова гледа да поизтрие каквото напиша. Не ме харесва, защото съм му казвал какво мисля за неговото хоби да се прави на важен и да "раздава правосъдие" в "неговия клуб". Обича да разправя как е много над другите, защото е много начетен тип и адски много разбира от музика, и е направил изключително много за разпространението на Депеш Моуд културата, тъй като е модератор в този изключително важен форум.
И не съм му го казвал само аз, ама на някои като им каже "ако не млъкнеш ще те банна" (с по-внимателни думи, все пак е голяма работа) те не му се бъркат повече. Има и хора, които го харесват. Мисля, че клубът няма нужда от модератор - едва ли би се намерил човек, който да пише целенасочени глупости точно там.

В клуб Мерилин Менсън заради модераторката никой не влиза. Тя е противна и гадна, по цял ден влиза в какви ли не идиотски клубчета и пише глупости, няма човек в дира, който да не я знае, а поне половината от тези я знаят като "онова лайно мирето". Някой като пита "защо никой не пише тук" (аз като влеза веднъж на няколко месеца има поне 5 такива), отговарям "заради модераторката". След което темата изчезва почти веднага.

Та така.

... Just wipe your own ass and shut your mouth ...


Тема Re: добре де...нови [re: lady Marian]  
Автор Дyнaпpeн ()
Публикувано04.08.05 11:41



как с кой. с киреца много ясно и без това сте в един квартал

Dennis: 'McLaren can still win'. Оохохохоххохохо


Тема Re: Аха.нови [re: Kиpo]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано08.08.05 20:57



но това е безумно!
Вампири е само за вампири

не е за хората и процеса им на смърт, плюс това си е просто фен клубче

и такова е добре да си остане, щот такова го харесваме



Тема Re: Ех ех....противно на всякаква логика:(нови [re: Angua von Uberwald]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано08.08.05 21:01



Ангуа ... не знам за кво става дума ма съм с теб!!!


(споко знам бе)



Тема Re: Клуб "предложения за нови клубове"нови [re: Kиpo]  
Автор falkenbach (никога роб)
Публикувано10.08.05 14:01



а за предложенията за клубове Атеизъм, Анархизъм, Антиглобализъм и Антирасизъм какво оправдание ще намериш? дори не ги и споменаваш! това бяха предложения получили немалка подкрепа. но си затваряхте очите!

Редактирано от falkenbach на 10.08.05 14:07.



Тема Re: Клуб "предложения за нови клубове"нови [re: Kиpo]  
Автор Prof.McGonagol (устремена *V*)
Публикувано13.08.05 20:07



А, за вълците - може и да има. Аз лично познавам няколко върколака.



Тема Re: Клуб "Скандинавия"нови [re: Kиpo]  
Автор Meйджъp™ (пън)
Публикувано20.08.05 18:18



Целта на клуб "Скандинавия" е да създава общество, а не просто да е алтернативно място, където група отегчени потребители да си чатят "на чисто", каквато по принцип е идеята на повечето предложения тук.

Концепцията на този клуб обединява няколко немалки групи:
- българите, живеещи/работещи/учещи в скандинавските страни.
- хората с интереси в областта на скандинавския бит, култура, история, митология.
- изучаващите северни езици.

Сега хората с подобни интереси се разкъсват измежду 4-5 други клуба.

Въобще Дира като цяло трябва да помисли да създаде една нова директория във форума (напр. "Свят широк"), където да има клубове за по-пополурните области и държави по света (напр. "Далечният Изток", "Латинска Америка" и други). Ще имат много по-висока посещаемост от клубчетата на разни български села. Гарантирам!

Помислете пак.




Keep refreshing!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.