Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:52 28.05.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: ЗАнови [re: kpилe]  
Автор Rama (psychedelic)
Публикувано08.07.05 12:47



По принцип си прав/а, но мисля, че решенията на администраторите не подлежат на логическо "предсказване". Понеже от една страна е вярно, че няма логика да не направят клуб за келтите (при очевиден интерес), а да направят за Индия. Но съществува и обратната логика - защо да има клуб Пудел (и то при положение, че има "Домашни любимци" и още цяла дузина кучешки породи) или клуб "село Лозен", а да няма клуб Индия? Все пак Индия е наистина една гигантска тема, включваща в себе си неизброимо много неща... Не че подценявам изключителната важност на село Лозен, неговите проблеми и трудови хора, но все си мисля, че и за обичащите Индия трябва да има място под слънцето.*

И не мисля, че създаването на клуб Индия автоматично предполага да се направи по клуб за всяка държава по земното кълбо. Хубавото в случая е, че всеки има свободата да предложи клуб, съответстващ на интересите му - а всеки, който споделя този интерес, има свободата да го подкрепи. Останалото е божа/администраторска работа - така че нека по-добре да бъдем оптимисти.

*закачката ми със село Лозен е напълно произволна и приятелска.



Тема Re: Клуб ИНДИЯнови [re: Fire walker]  
Автор DeProfundis (Отвъдна)
Публикувано08.07.05 13:26



И аз съм ЗА такъв клуб. Много ЗА!

De profundis clamavi ad Te, Domine!


Тема Re: Клуб ИНДИЯнови [re: Fire walker]  
Автор killiman (необуздан)
Публикувано08.07.05 13:47



Естествено "ЗА"! Има толкова много неща, които да се кажат за интресната Индия. То не е изкуство, религия, история, природа.....

"Не е важно колко приказваш, важно е какво правиш!"


Тема Re: Клуб ИНДИЯнови [re: Fire walker]  
Автор Anima (LoveExert)
Публикувано08.07.05 14:19



Идеята е страхотна! И аз съм ЗА с две ръце.

За Идния един клуб няма да стигне!
Неизчерпаема е темата.

Ще бъде страхотно да се споделят впечатления
там!



Тема Re: Клуб ИНДИЯнови [re: killiman]  
Автор Sheetal (непознат )
Публикувано08.07.05 14:21



Аууу, току що виждам тая тема и страшно ме заинтригува, понеже от 4години съм свързана с Индия по един много красив начин /съпругът ми е оттам/ Мисля си, че и аз бих могла да допринеса с нещо за развитието на този Клуб. Общо взето има адски много интересни неща, които вероятно ще са любопитни за любителите на екзотични местенца и култури ... Идеята е чудесна и въпреки, че /както някои тук споменаха/ отделни моменти от индийската култура, традиции, медицина, йога, изкуство, танц и така нататък са засегнати в другите раздели, смятам, че Индия като цяло е една достатъчно обхватна и интригуваща материя за дискутиране, за да моеж да й се отдели подобаващото внимание в отделен клуб. Още повече, че хората, които са имали щастието да я видят, свободно могат да споделят впечатления и мнение по въпроса, без да с епритесняват, че мненията им могат да надхвърлят рамките на конкретната тема, защото за Индия има много какво да се каже...Затова и аз си гласувам ЗА! макар и мъничко пристрастна

Редактирано от Sheetal на 08.07.05 14:34.



Тема Re: ЗАнови [re: Rama]  
Авторkpилe (Нерегистриран)
Публикувано08.07.05 15:15



пудел, гонче и т.н. бяха направени преди доста време, когато нямаше толкова много клубове.


както казах за мен няма проблем да се направи клуб Индия, просто се съмнявам. а и да се направи, ако го забутат в "непрофесионални" или някъде там дето никой нормален човек няма да го види, ще си остане с 1/5 от хората, които са се разписали в темата. виж например клуб "индианци".

администраторите не са богове, а ние не сме глупаци, че да им се молим и да се надяваме на намеса свише. според мен тези клубове са плод на взаимен интерес - какъв е интересът на собствениците на дира не съм наясно, но със сигурност все някакъв има, щом все още се поддържат клубовете.



Тема Re: Клуб ИНДИЯнови [re: Fire walker]  
АвторИлиянa (Нерегистриран)
Публикувано08.07.05 15:41



И аз съм ЗА!



Тема Да за Клуб ИНДИЯнови [re: Fire walker]  
Автор BG-AYP ()
Публикувано08.07.05 15:57



Индия.....,

родината на религията,
на философията, на цифрите, които използваме, на йога и тантра,
домът на 33 милиона божества ...

Тайнствена и привлекателна, и толкова много неразбрана...
и неправилно интерпретирана...
мммм и на доста вкусни мандижи - хи хи хи

може пък да се получи интересен клуб...



Тема Re: мечтанови [re: дpyra]  
Автор Пaн (издирваща)
Публикувано08.07.05 17:45



Ами аз даже благодаря за идеята. Категорично съм "за". Това е мечтата ми, заминавам за индийско след 5 дни и послое мисля и дипломна да пиша, хехехех. Живот и здраве като се върна ( преди да я посетя още няколко пъти) ще разказвам или направо ще ви копирам пътеписа си.

Чао,
Станислава(клуб Пътешествия;-))

Откажи се, за да продължиш!


Тема Re: Клуб ИНДИЯ [re: Fire walker]  
Автор Darth_Vader (power)
Публикувано08.07.05 17:51



И аз съм ЗА!

Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.