Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:16 20.04.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Клуб "БИГ БРАДЪР"нови  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано26.12.04 19:50



Моля който желае да гласува под постинга(да го направи без притеснения).Мисля, че това което се случва в къщата на "Биг Брадър" може и трябва да се коментира от хората които са по тези места.
Пожелавам ви весела Коледа и Щаслива Нова Година.Успех, здраве и любов.



Послеслов:Бъдете мъдри

Редактирано от Дyx на 26.12.04 19:53.



Тема Re: Клуб "БИГ БРАДЪР"нови [re: Дyx]  
Автор hater (EXTREME HATE)
Публикувано27.12.04 02:16



Оф, аре стига вече с тая простотия, а? Ебати тъпото реалити шоу, заклевам се. Опитали са се да направят нещо, което се прави на Запад, ама са го направили толкова калпаво, че е по-скоро глупаво, отколкото смешно с жалкия си вид.


Секс, наркотици и метъл


Тема Re: Клуб "БИГ БРАДЪР"нови [re: hater]  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано27.12.04 11:49



Ок.Това е твоето мнение.Но аз се вълнувам когато всичките ми познати го гледат и са захласнати по него.Аз лично изхвърлих телевизора още по времето на Къци, но това не ми пречи като ходя на гости да чувам само една мантра: "Биг Брадър"



Тема Re: Клуб "БИГ БРАДЪР"нови [re: Дyx]  
Автор Kpъr ()
Публикувано27.12.04 15:06



предаването е тъпо, има има идея в него - да наблюдаваш наблюдаващите Биг Брадър - те са толкова много и тяхните реакции са си за наблюдаване...
От обичащите мантрите и пр. психологически възприятия...



Тема Re: Клуб "БИГ БРАДЪР"нови [re: Kpъr]  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано28.12.04 11:11



Така или иначе ще има две ясно изразени мнения.За- предаването и против предаването.Нима не мислиш, че Слави го харесват всички?!!?Определено обаче на него не му пука кой какво мисли.
Така или иначе винаги има и противници и привърженици.Възможно е клубът да се омаже от безмислени нападки но каквото вие решите.
За мен е ясно,че това е добра машина за пари.Следствията са много.:)



Тема Re: Клуб "БИГ БРАДЪР"нови [re: Дyx]  
Автор hater (EXTREME HATE)
Публикувано28.12.04 15:01



Със съжаление мога да кажа, че интелектуалното ниво на твоите познати е доста ниско.


Секс, наркотици и GOREGRIND!


Тема Re: Клуб "БИГ БРАДЪР"нови [re: Дyx]  
АвторДжepджepoд (Нерегистриран)
Публикувано29.12.04 15:48



Това, че другите са тъпи, не значи, че и ти трябва да бъдеш като тях.



Тема Re: Клуб "БИГ БРАДЪР"нови [re: Дyx]  
АвторДжepджepoд (Нерегистриран)
Публикувано29.12.04 15:50



Това може и да е добра машина за проучване на народопсихологията на българина и всички свързани с нея неща.



Тема Re: Клуб "БИГ БРАДЪР"нови [re: Дyx]  
АвторДжepджepoд (Нерегистриран)
Публикувано29.12.04 15:52



Това може и да е добра машина за проучване на народопсихологията на българина и всички свързани с нея последствия.



Тема Re: Клуб "БИГ БРАДЪР" [re: Дyx]  
Авторsomaliya (Нерегистриран)
Публикувано29.12.04 16:35



Дали трябва да има клуб Биг брадър? Ами почти всички хора в България го харесват на еднаква степен така че няма какво толкова да коментират и да се оборват един друг. Не според мен това шоу не заслужава форум. То е пошло и безидейно. Имам предвид че няма висша идея в него. То е изпълнено само с неща от битов характер ис тях съчетава известна доза простотия. Точно заради простотията е харесвано от хората. Представете си ако имаше такъв клуб какво щеше да пише в него-''защо изгониха еди кого си....Тоя е голям еди какъв си....Тая що не направи еди какво си..''. А почти няма да има мащабни размишления по него именно защото хората са обладани от простотията и битовизма на това шоу. Според мен места за такива форуми няма, а според вас?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.