Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:01 02.07.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: алкохолизъмнови [re: Eми_]  
Автор De La Tore (непознат )
Публикувано11.06.05 00:30



Хмммм, да! Наистина ли още няма такъв клуб?! Кой определя това?! Надявам се, че не са същите хора, които ме накараха да пиша 10 пъти ново име щото имало невалидни символи за да се регистрирам. (А си бяха съвсем валидни според описанието) .



Тема Re: алкохолизъмнови [re: De La Tore]  
Автор kris61 (непознат )
Публикувано12.06.05 08:44



Как става това с клуба.Наистина имаме нужда от това.



Тема Re: алкохолизъмнови [re: vodkamen]  
Автор Иcтинckият Eмo (той)
Публикувано12.06.05 14:23



Абе модератори, гледайте клуб На пиячите - темите за алкохолната зависимост взеха да никнат като цветя! Как не разбирате, че има много хора с този проблем, но добре се прикриват - с главоболие, стрес, болнични! Ако само знаето колко помага сутрин рано когато абсистенцията те тресе, да прочетеш, че и друг някой не само е бил по-зле, но го е превъзмогнал някак си! Не напразно има АА - там не дават хапчета и не бият магически инжекции за изтрезняване - контакта с хора е важен, да разбереш, че това колко ти е зле, вече е изпитано, изстрадано от много други хора. После си казваш - щом човек на 50 с 30 годишен стаж като алкохолик и наркоман се е откачил, аз ли няма да мога? Но трябва да до прочетеш/чуеш.
Наскоро четох за 23 годишен серопозитивен, алкохолик и наркоман от пубертета - и това момче се справя и се бори! А какво остава за човек, на когото само малко побутване му трябва във вярната посока.

Айде, чакаме клуба!



Тема ЗА :)нови [re: vodkamen]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано13.06.05 01:19



има нужда




Тема Re: алкохолизъмнови [re: vodkamen]  
Автор ha! (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 10:28



за

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ


Тема Re: алкохолизъмнови [re: ha!]  
Авторaлkoxoлиk (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 11:39



Защо направо не се обърнете към АА.Аз бях много зле с тремор сутрин и за да се съвзема за каквато и да била работа ми трябваше 0.400гр.водка.Обърнете си за помощ на:
http://alcohol-stop.hit.bg/
Но все пак ще се радвам на клуба.Общуването е най-важното



Тема Re: алкохолизъмнови [re: aлkoxoлиk]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано13.06.05 12:54



Едното не изключва другото.
Аз също спрях с помощта на АА.
За съжаление нямам време да ходя на срещите, но он-лайн общуване и обсъждане би ми дошло добре.
А и това е още един начин да споделим своя опит.

Аз съм част и от женска АА мейлинг листа от 5 години насам, просто използвам максимум канали.

На сайта няма всички срещи, например тези на Веслец.
Тук съм вадила всички в София:



Редактирано от dexter_sum на 13.06.05 12:59.



Тема Re: алкохолизъмнови [re: Иcтинckият Eмo]  
Автор Eми_ (непознат )
Публикувано13.06.05 14:12



Нужно е да има такъв клуб!
Не пия от 05.06. (девет дена стават днес).
За да не преча в клуба на пиячите се принудих да потърся помощ чрез имейли. Слава Богу, намериха се хора, които с готовност се отзоваха да помагат. Он-лайн общуването и обсъждането на проблема ми даде начален тласък и мисля, че вече мога сама да продължа напред, научих се НА ЕДНО МНОГО ВАЖНО КАЧЕСТВО - КОНТРОЛ
Мисля си, че след като аз успявам до сега, може и други хора да успеят.

Помислете добре, уважаеми модератори и дайте шанс на хората, които осъзнават, че са станали алкохолнозависими и искат да спрат да се измъчват и самопогубват!

Искрено благодаря на dexter_sum и на всички останали (те си знаят кои) за своевременната он-лайн помощ, за разбирането, търпението и подкрепата, която получих и продължавам да получавам



Тема Re: алкохолизъмнови [re: dexter_sum]  
Автор hladnika (Brujo)
Публикувано14.06.05 09:54



Повече от необходимо е да има, силно се надявам да помогне поне на няколко процента от алкохолозависимите. Ако не да отвори очите и ушите на обществото ни.



Тема Re: алкохолизъм [re: vodkamen]  
Автор kris61 (непознат)
Публикувано14.06.05 21:57



Айде бе алкохолиците какво замлъкнахте."ЗА"и толкоз




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.