Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:25 28.04.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Клуб ПСИХИАТРИЯнови  
Автор Anal Beauty (Bestrafe mich)
Публикувано12.04.05 18:45



Такъв клуб мисля,че няма,а не би трябвало.Това си е отделна дисциплина и няма нищо общо с психологията,психоанализата и психотерапията,но кой знае защо изброените три последни-имат,а тя - не.
Тъжно.



Тема Re: Клуб ПСИХИАТРИЯнови [re: Anal Beauty]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано12.04.05 19:10



Прав си, няма...
И докато го няма, ще се питат хората с психични заболявания "А сега накъде!"
Ще прескачат или в изброените от теб клубчета, или ще притичкват до клубовете Медицина и Медицинска взаимопомощ, дето я получат, я не помощ...
През това време ще ги затрупват с психотерапевтични съвети от типа на "Стегни се...", "Гледай живота право в очите....", "Наложи се на себе си..."
"Излез на чист въздух..." и т.н. мъдрости.
На болните ще им обясняват псевдолечители как Китайската диагностика и иглотерапията ще ги излекуват...
По клубчетата се разхожда и някаква стринка дето пък лекува шизофрения, параноя, маниакално депресивни състояния, в комплект с гъбични инфекции с помощта на ароматерапия, абе
Не разбирам, щом даже и клуб за попържни има, защо такова важно нещо като здравето на човешката психика се нгнорира????



Тема Re: Клуб ПСИХИАТРИЯнови [re: kem.kem.]  
Автор Anal Beauty (Bestrafe mich)
Публикувано13.04.05 00:43



Но те в клуб Медицина да отидат-по-добре,макар,че психиатъра е лекар,но лекаря не е психиатър-а те идват в клуб "Психология"-това от изброените е просто най-далеч от тях и техните проблеми.Според мен има огромна нужда от такъв клуб.Но да ти кажа тези хора и няма къде да идат,освен в Психология-в медицина,както установих най-вероятно да ги препратят към клубове,започващи с "психо...",пък "Психоанализа и психотерапия" е под обсатата на група хора,избягала от психо-диспансер,неизвестно къде,така,че Психология остава единствения им шанс изобщо някой да обърне някакво внимание на някой...
Нека видим как ще се развият нещата-в закачената тема пише,че клубове се правят не само по потребителска преценка,което ме притеснява



Тема Re: Клуб ПСИХИАТРИЯнови [re: Anal Beauty]  
Автор DarkWolf (Furyan)
Публикувано13.04.05 01:58



Каква по-голяма психиатрия от clubs.dir.bg искаш?



Тема Re: Клуб ПСИХИАТРИЯнови [re: DarkWolf]  
Автор Anal Beauty (ПСИХИАТРИЯ)
Публикувано13.04.05 02:46



Е,това и аз го повтарям,но в момента говорим специално за дисциплината,не за клиниката->сградата-къмпинг на лудите



Тема Re: Клуб ПСИХИАТРИЯнови [re: Anal Beauty]  
Автор Dark Asylum (schwartz kopf)
Публикувано13.04.05 05:55



време е и за такъв клуб но докато го направат ше психясаме буквално е тъкмо повод за прекрасно развитие на бъдещият клуб!

Do it

way baby...


Тема Re: Клуб ПСИХИАТРИЯнови [re: Anal Beauty]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано13.04.05 12:46



Абе, аз се позачетох случайно в Психология и другото Психо клубче
Мани, маниииииииииии
Това дето се върши там е в огромен процнт АБСОЛЮТНО НЕДОПУСТИМО
Снощи до късно четох някаква "психотерапевтка" дето лекуваше една девойка виртуално и приканваше и други в кабинета си..., та си зададох логичния въпрос, що не "дойде" в клуб Медицина и се остави на критичното мнение на колегите?
Ако "прескочи" някой от нас, както аз го направих случайно, ако я прочете, ще я изеде с парцалите и 25 годишната и практика
Ама, нейсе
Сред слепците и едноокия е цар



Тема Re: Клуб ПСИХИАТРИЯнови [re: Dark Asylum]  
Автор Anal Beauty (ПСИХИАТРИЯ)
Публикувано13.04.05 19:09



Не,виж сега-клуба е сериозен и има нужда от него-мога да изкарам доста теми поставени не на правилното място,отнасящи се специално за проблеми,заслужаващи съвет и внимание на психиатър.
Ние не искаме клуб "Семейство Вълци" или "Вампири"...нито пък "Детски приказки"...
Въпроса е темата да се поддържа на тази страница,за да могат да я видят повече хора,а именно това трябва да направим ние.



Тема Re: Клуб ПСИХИАТРИЯнови [re: kem.kem.]  
Автор Anal Beauty (ПСИХИАТРИЯ)
Публикувано13.04.05 19:18



Е,точно за това говора-толкова пъти съм пускала теми в "Психоанализа и психотерапия",че хората не говорят за каквото трябва-аз не знам дали там има и един заинтересован от психоанлиза и/или психотерапия.Аз лично имам огромен интерес по първото,и е обяснимо защо се пляснах в клуб "Психология"-там поне намирам един или двама,които имат някакъв афинитет.
Иначе псевдо-медици-колкото искаш...Добре,че някой "колега" от факултетО не се е вживял в ролята и на нещо по-сериозно от психотерапевт.



Тема Re: Клуб ПСИХИАТРИЯнови [re: Anal Beauty]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано13.04.05 21:03



Още един съвсем процедурен въпрос.
Дори и да се извоюва правото на такъв клуб, наред с Вампири, Булонки,Шнауцери, Магьосници, Астролози, отделно Астрология и всички други безумия, дето се развихрят
Ще се наложи поставянето и на модератор \аз да не съм\
Защото вместо Психиатрия ще се завъди клуб на инфантилитета
Мисли, ти си старо куче като гледам, а аз минах замалко и се възмутих
Ама ако се създадат прилични условия, поне ще можем да отклоним голяма част от оплакванията попадащи в Медицина или медицинска взаимопомощ
с точно направление и ще могат да се включат медици психиатри, които същевременно да препращат обратно към Медицина хора, смятащи че са с
психични проблеми към колегите с други специалности
...............................................................................................................................




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.