Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:42 25.05.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Клуб ПСИХИАТРИЯнови [re: kem.kem.]  
Автор Anal Beauty (ПСИХИАТРИЯ)
Публикувано14.04.05 01:44



Модератора пък да ти е най-малкия проблем.Аз самата съм модератор в друг клуб и ще обясня-модератора трябва да има елементарни познания-обща култура по предмета на разговор в клуба-трябва да има постоянен нет или поне (в зависимост от посещаемостта) веднъж седмично (в случай,че клуба има най-ниската посещаемост) и трябва да различава основните понятия-флуд,спам,лични нападки,износ/трансфер/ на информация от/за юзъри.Това е.Трябва да умее да пише тема-поне за добре дошли и нищо повече-всичко му се обяснява на момента, с получаването на правата.
Така,че-модератора не го мисли.Клуба ще се отвори,ще набере инерция-ще се съберем повече хора-пациенти и специалисти (/псевдо) и тогава,чрез демокрация,вот,ще изберем модератора :) Ако сметнем,че ти си най-подходящия няма да ни откажеш,нали?



Тема Re: Клуб ПСИХИАТРИЯнови [re: Anal Beauty]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано14.04.05 11:51



Не мие проблем модератора, но виждам какъв разграден двор стават немодерираните клубове...

Но, прав си, то се разкри клубът, та и аз...впрегнах колата пред коня
А крещяща нужда от него клуб продължава да съществува, мини набързо през няколко други и ще видиш




Тема Re: Клуб ПСИХИАТРИЯнови [re: Anal Beauty]  
Автор Elizabeth Bathory (същата)
Публикувано14.04.05 11:59



аааааа аз съм ЗА!!! там ще съм първия член на клуба-трайно установил се!



Тема Re: Клуб ПСИХИАТРИЯнови [re: kem.kem.]  
Автор Anal Beauty (ПСИХИАТРИЯ)
Публикувано14.04.05 19:28



Аз постоянно минавам през другите клубовеАко бях с по-лабилна психика щях да се депресирам
Иначе-всичко си е до потребителите.Но наистина-немодериран клуб-да не ти е в къщи.
И...не,че не уважавам мъжете-много ги уважавам,много повече от жените,но за мое голямо съжаление съм женска и нещо ми трепва,когато ми говорят в мъжки род
Ще онагледя с пример:
Но, прав си, то се разкри клубът, та и аз...впрегнах колата пред коня -> това е твоето неправилно обръщение към мен,сложено в изречение.
Но, права си, то се разкри клубът, та и аз...впрегнах колата пред коня -> това вече е правилното ти изречение,с абсолютно точното обръщение главно към мен.
Не,не казвам,че си малоумен-просто аз се правя на интересна



Тема Re: Клуб ПСИХИАТРИЯнови [re: Elizabeth Bathory]  
Автор Anal Beauty (ПСИХИАТРИЯ)
Публикувано14.04.05 19:30



Какъв интерес имаш-професионален или в ролята на пациент?



Тема Re: Клуб ПСИХИАТРИЯнови [re: Anal Beauty]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано14.04.05 20:05



Упссссссссс
Ще прощаваш, не можех да знам......
От друга страна, за мое оправдание, вероятно е професионална деформация, медиците често разговарят независимо от пола в мъжки род
Често се обръщам към млади колежки с "Абе, малкия", но само когато са ми симпатични......

О.К., забележката се приема



Тема Re: Клуб ПСИХИАТРИЯнови [re: Anal Beauty]  
Автор Elizabeth Bathory (същата)
Публикувано14.04.05 20:24



мани не питай,че стана сложно!



Тема Re: Клуб ПСИХИАТРИЯнови [re: kem.kem.]  
Автор Anal Beauty (ПСИХИАТРИЯ)
Публикувано15.04.05 00:46



Ами все си мисля,че по ника и по стила ми на говорене в женски род пола ми лесно се разпознава-пак съм се заблудила...
Професионална деформация?Ахаха,не е ли само титлата пред името в мъжки род...в смисъл-доктор Еди-КОЯ-си,професор еди-КОЯ-си, или там...абе разбра меПонякога задавам малоумни въпроси,чиито отговори много добре знам,но както и да е-с теб трябва все за нещо да говорим,защото иначе темата ще умре,а не трябва.



Тема Re: Клуб ПСИХИАТРИЯнови [re: Elizabeth Bathory]  
Автор Anal Beauty (ПСИХИАТРИЯ)
Публикувано15.04.05 00:48



В психиатрията няма нищо простоПък и няма какво да "стане" сложно-то по начало си е такова



Тема Re: Клуб ПСИХИАТРИЯнови [re: Anal Beauty]  
Автор Elizabeth Bathory (същата)
Публикувано15.04.05 01:03



абе клуба има благословията ми,дано стане,пък там ще говорим повече!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.