Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:37 04.07.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Подкрепям...нови [re: nk®]  
Автор Eva Braun (ПСИХИАТРИЯ)
Публикувано12.05.05 17:49



Това,което има нужда от редакция или изтриване се вижда с просто око.Колкото до самата тематика-не мисля,че трябва да правим толкова строг разбор...



Тема Re: Клуб ПСИХИАТРИЯнови [re: vedra]  
Автор Eva Braun (ПСИХИАТРИЯ)
Публикувано12.05.05 17:55



Само за да не си помислите,че се вживявам в ролята на секретарка на Анал Бюти искам да кажа,че аз съм Anal Beauty
Не,че искам нещо да се оправдавам,но определено има моменти,когато всеки го избива на извращения-или поне аз съм така.Сега съм си сменила както ника,така и сигнатурата и трябва да сте доволни..поне частично.Така ли е?



Тема Re: Подкрепям...нови [re: kem.kem.]  
Автор Eva Braun (ПСИХИАТРИЯ)
Публикувано12.05.05 18:02



Още ще изявяват желание за поста-не се притеснявай.Живи и здрави-нека стане клуба,нека някой ни забележи усилията пък модераторите ще си дойдат от самосебе си :)



Тема Re: Клуб ПСИХИАТРИЯнови [re: Anal Beauty]  
Автор Eva Braun (ПСИХИАТРИЯ)
Публикувано13.05.05 18:34



Не,не и не.Казах-не оставяйте темата да се затрие.Абе ние борим ли се за нещо или просто си лафим?Айде,малко постоянство,ако може.Стегнете се.Ще успеем.



Тема Re: Клуб ПСИХИАТРИЯнови [re: kem.kem.]  
Авторcвpъx aз (Нерегистриран)
Публикувано13.05.05 21:34



1)Може би имаш някаква забрана от сървър за такива картинки. Ами гаднички са особено втората. Ясно е че са с някаква цел, но ...не всеки се замисля че автора е грамотно пишещ човек, вижда картинка и бяга.

2) Горещо подкрепям създаване на клуб, и много благодаря особено на кем.кем и зипрекса за разясняване на причини, следствия, методи и т.н относно депресия и пр.
Аз се борих с това чудо самичка цели 2 пъти...сама си измислях терапиите, не се гордея с това, но ако тогава бях видяла някъде толкова прости и логични обяснения, едва ли щях да нося в себе си такъв страх от психиатър и лекарства. Много митове се носят за ужасния ефект от лекарствата вкл. сред лекари.
Така че, мили специалисти, благодаря ви и моля, продължете с усилията за такъв клуб!



Тема Re: Клуб ПСИХИАТРИЯнови [re: cвpъx aз]  
Автор Eva Braun (ПСИХИАТРИЯ)
Публикувано14.05.05 04:48



На твоето внимание е т.нар. "грамотно пишещ" "човек".Сигнатурата винаги изразява или същността на човека или точно обратното.Тук има поле за изява,защото никой не знае аз какъв човек съм-не говоря за това,за което се представям,а за това,за което съм.Има доста да се разсъждава,но даже и на мен не ми се занимава



Тема Re: Клуб ПСИХИАТРИЯнови [re: Eva Braun]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано14.05.05 19:58



Сега и тук ли му е времето да ни навяваш мисълта, че си с мултиплицирана личност?...............лошо няма, позволят ли ни да организираме клуба, ще ти е приятно да го посещаваш, ако питаш мен, няма да ти се излиза...



Тема Re: Клуб ПСИХИАТРИЯнови [re: kem.kem.]  
Автор Eva Braun (ПСИХИАТРИЯ)
Публикувано15.05.05 17:12



Хаха,тук му е мястото,разбира се
Чааай сега-клуб още няма-ще видим на кой ще му се стои там и на кой не.То това зависи от нас,май...
Поздрав за всички колеги с : Sepultura - WAR



Тема Re: Клуб ПСИХИАТРИЯнови [re: Eva Braun]  
Автор lalita ()
Публикувано15.05.05 19:48



mmm, война за територия . Падам си , мерси

'Ако мечтаеш грамотно, можеш да станеш и Бог.'


Тема Re: Клуб ПСИХИАТРИЯнови [re: lalita]  
Автор Eva Braun (ПСИХИАТРИЯ)
Публикувано16.05.05 00:54



Война?Тук стана интересно.
Поне имам тренинг от 2-ра световна,та-треперете!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.