Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:49 03.06.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Клуб РАСИЗЪМнови  
Автор Mumko (Човек)
Публикувано12.03.05 01:55



А защо да няма клуб расизъм???
Расизма бил забранен ... да но никой не ми забранява да кажа че съм расист и че мразя араби...
Митко
(и не съм анонимен както някои мижитурки дето ги е страх да си кажат името... мухлювци)



Тема Подкрепа [re: Mumko]  
Автор p4elata_brumze (Brumze No.1)
Публикувано16.03.05 13:25



Напълно те подкрепям. Вече живея 1 година в англия и мнението ми за тсветнокожи драстично се промени- особенно някои чернокожи и всички мрусни арабски цигани.

Подкрепям този клуб с 2 ръце.



...и нека БРЪМЗЕ бъде с теб.

Ника ми се чете пчелата БРЪМЗЕ !


Тема Re: Подкрепанови [re: p4elata_brumze]  
Автор Mumko (Човек)
Публикувано17.03.05 00:29



Blagodarq



Тема Re: Подкрепанови [re: p4elata_brumze]  
Автор p4elata_brumze (Brumze No.1)
Публикувано18.03.05 12:06



Нормални чернокожи почти няма, броят се на пръсти.

А, по рано (преди да доида в англия) си мислех, че арабите са нормални хора, но после си промених мнението. Не че съм някакъв голям расист, просто хич не ги понасям и не ми се занимава с тях. Може и да не съм прав, но това си е мое мнение.

Куриозът е, че като майка ми и баща ми дойдоха за пръв път тук, арабин им помогна да си стъпят на краката. Това показва че имало и 2-3 свестни, но това пак не ми променя мението. Не ги харесвам като хора и това е.

НАПРЕД БЪЛГАРИ ЮНАЦИ, НЕКА ГОСПОД ДА Е С ВАС !!!!

Никът ми се чете 'пчелата БРЪМЗЕ' !<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от p4elata_brumze на 18.03.05 12:15.</EM></FONT></P>

Редактирано от p4elata_brumze на 18.03.05 12:26.



Тема Re: Клуб РАСИЗЪМнови [re: Mumko]  
Автор Aлeдap (daemon)
Публикувано19.03.05 00:53



Расизмът е незаконен.

<везде хорошо где меня нет>


Тема Re: Клуб РАСИЗЪМнови [re: Aлeдap]  
Автор Mumko (Човек)
Публикувано19.03.05 14:22



Tazi puk glupost kakva beshe che rasismut bil nezakonen ????
Ako iskash da znaesh moga da se kacha na nai visokia blok v grada i da izvikam che sum rasist ....I si e moe pravo i nikoi nishto ne moje da mi napravi.
Moga da kaja mrusen ciganin, arabin ili negur pak bez da mi puka shtoto e istina...Vie vijdali li ste chist i izkupan????
Ako kaja gaden skapan ili prost za kakuvto i da e chovek e nezakonno bil toi arabin ili normalen bql chovek.
Ako sum rabotodatel si e moe lichno pravo da izbiram personala i nikoi nemoje da mi naloji dali da vzema bql ili mizernik.
Kudeto az rabotia niama nito edin ... vsichki sme beli i hubavi hora....
Mitko



Тема Re: Клуб РАСИЗЪМнови [re: Mumko]  
Автор Aлeдap (daemon)
Публикувано19.03.05 17:45



Можеш да погледнеш в Наказателния Кодекс:

Чл. 108. (Изм. - ДВ, бр. 41 от 1985 г. и бр. 99 от 1989 г.) (1) (Изм. - ДВ, бр. 10 от 1993 г., изм. - ДВ, бр. 92 от 2002 г.) Който проповядва фашистка или друга антидемократична идеология или насилствено изменяне на установения от Конституцията на Република България обществен и държавен строй, се наказва с лишаване от свобода до три години или с глоба от сто до триста лева.



Чл. 162. (1) Който проповядва или подбужда към расова или национална вражда или омраза, или към расова дискриминация, се наказва с лишаване от свобода до три години и с обществено порицание.

(2) Който употреби насилие срещу другиго или повреди имота му поради неговата народност, раса, религия или поради неговите политически убеждения, се наказва с лишаване от свобода до три години и с обществено порицание.

(3) Който образува или ръководи организация или група, която си поставя за цел извършването на деяние по предходните алинеи, се наказва с лишаване от свобода от една до шест години и с обществено порицание.

(4) Който членува в такава организация или група, се наказва с лишаване от свобода до три години и с обществено порицание.


Чл. 164. (Изм. - ДВ, бр. 103 от 2004 г., в сила от 01.01.2005 г.) Който проповядва омраза на религиозна основа чрез слово, печат, действие или по друг начин, се наказва с лишаване от свобода до три години или с пробация.



Има ЗАКОН ЗА ЗАЩИТА СРЕЩУ ДИСКРИМИНАЦИЯТА.


Можеш да прегледаш и правилата на Дир.бг, които си приел при регистрацията си.


ПОТРЕБИТЕЛЯТ се съгласява да НЕ използва УСЛУГИТЕ на DIR.BG, за да:

а) формулира, изпраща или предава по някакъв друг начин СЪДЪРЖАНИЕ, което е незаконно, вредно, заплашващо, обиждащо, предизвикващо безпокойство, нараняващо, дискредитиращо, вулгарно, неприлично, клеветящо, нарушаващо конфиденциалността на другия или неприемливо от гледна точка на расови, етнически или други причини ;
...
л) да нарушава преднамерено или непреднамеренно местни, национални или международни закони ;




Не ме интересува кой е мръсен и неизкъпан, защото познавам достатъчно такива без да това да има връзка с етноса им.


П.С. Консултацията беше безплатна.

<везде хорошо где меня нет>


Тема Re: Клуб РАСИЗЪМнови [re: Mumko]  
Автор ckopпинa™ (blackS™)
Публикувано19.03.05 20:12



за



Тема Re: Клуб РАСИЗЪМнови [re: Aлeдap]  
Автор Mumko (Човек)
Публикувано20.03.05 01:08



Hehehehe ti si bil strashen be , kak ne te murzi da se zanimavash da tursish zakoni s cel da zashtitavash maimuni , zapochvam da si mislq che i ti si chast ot tqh.
A az shte si kavam kakvoto iskam zashtoto tova e moe pravo i nikoi ne moje da mi naloji svoeto mislene.
Mitko



Тема Re: Клуб РАСИЗЪМнови [re: Mumko]  
Автор Aлeдap (daemon)
Публикувано20.03.05 10:34



Аз от мързел не страдам, още повече че със закони се занимавам по принцип. Не ме мързи и да оборвам маймуни.

<везде хорошо где меня нет>



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.