Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:55 20.05.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема КЛуб "Анти-Наци"нови  
Автор Benjamin_Andre (Раста Лъвче *V*)
Публикувано24.02.05 21:44



ПИсна ми да гледам разни фашистчета. ПРедлагам клуб против Фашизма и НАцизма.

Редактирано от Benjamin_Andre на 24.02.05 21:53.



Тема Re: КЛуб "Анти-Наци"нови [re: Benjamin_Andre]  
Автор hater (*ДИКТАТОР*)
Публикувано24.02.05 22:48



Оф,Андре,не разбра ли,че на мен не можеш да ми вървиш на въпреки,колкото и да ти се иска.Просто защото си по-глупав от мен и то с пъти по-глупав.Ти си мижитурка и хората не ти се връзват на пилешкия мозък.Не,че на мен ми се връзват първично,но аз поне знам как да ги накарам да се вържат,та даже и да се обесят.За разлика от теб аз предлагам клуб,който е полезен-от който може да се научи нещо.Не предлагам ФЕН клуб,докато ти правиш точно това - анти-расизъм,анти-фашизъм,анти-нацизъм,анти-милитаризъм,анти-националсоциализъм,анти-АНДРЕ И НЕГОВИТЕ ГЛУПОСТИ.Вземи порастни малко и престани да копираш всяка моя идея,само че наопаки.Ти си мазохистче!



Тема Re: КЛуб "Анти-Наци"нови [re: hater]  
Автор ckopпинa™ (blackS™)
Публикувано25.02.05 01:22



ахахахаххаах и двамата сте направо ама големи скици:))) що не си хвърлите по един бой..и да се решат нещата:))
Сега ще кажа и аз нещо..Андре може да е малко наивен в писането си, но в действителност не е това оето си мислите...ама карай друга тема:)!
хейт... миличка а ти да те питам що се връзваш на дреболийки..хаха знаеш че си властна скорпионка и нема кой да ти се опъне.. ама постоянно се заяждате за глупости!..абе с две думи що не си жиеоете живота..с кеф.. или ей така ви харесва да се заяждате:)))) хаахха ама направо сте ми смешни!



Тема Re: КЛуб "Анти-Наци"нови [re: Benjamin_Andre]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано25.02.05 11:02



А на мен ми писна да гледам теб, ама не искам клуб против теб

Между другото идеите за клубове "Антирасизъм", "Анти-Наци" и "Клуб на Адолф Хитлер" са на една и съща тематика, така че логично би било, ако се появи нещо да е компилация между тях. Сблъсъка между пацифисти и националисти ще е интересен.

Сега ще ида да им го напиша и на тях


Това си струва

Тема Re: КЛуб "Анти-Наци"нови [re: ckopпинa™]  
Автор Benjamin_Andre (Раста Лъвче *V*)
Публикувано25.02.05 19:16



стига с тва Андре де, Бенджамин е по-хубаво..:)
какъв съм всъщност, че и Ай анд Ай не съм сигурен много...

[image]http://www.bobmarley.com/life/legacy/jah/jah.jpeg[/image]


Тема Съжалявам, но...нови [re: Benjamin_Andre]  
Автор WilliamWallace (Brave heart)
Публикувано25.02.05 23:30



... аз съм против. Мисля, че ако искаш да спориш с някого е достатъчно да го направиш в една-единствена тема. И то не със псувни и обиди (не конретизирам който и да е), а със размишляване по темата... Опитайте ако имате зор

Gods favour the bold


Тема Re: Съжалявам, но...нови [re: WilliamWallace]  
Автор -Wehrmacht- (*das Heer*)
Публикувано26.02.05 01:19



Ама добре сега,не е ли така?Като кажеш "Клуб на Хитлер" се подразбира,че там могат да се намират както защитници на каузата му,така и противници /които ще са повече,100%/.Ама като кажеш - анти-расизъм - аз лично,когато някой ми каже "анти"-нещо-си и в главата ми изникват някви фанатизирани хора,които постоянно се окуражават един друг и се допълват - да,точно така,съгласен съм - това ще се чува постоянно.
Андре,правиш глупости.Да беше предложил клуб 'Расизъм'-това е приемливо- Анти-расизъм-не.




Тема Re: КЛуб "Анти-Наци"нови [re: ckopпинa™]  
Автор -Wehrmacht- (*das Heer*)
Публикувано26.02.05 01:24



Не,аз не се дразня.Пиша понякога с големи букви,което означава - "сега си завирам лицето в твоето и гледайки те неотлъчно в очите крещя ...еди-кво-си"...зависи от случая.Това не значи,че съм се изнервила нещо.
Но го има и този момент.От както го помня това момченце само чака аз да дам някаква идея, за да може той да предложи след един или два дни /зависи колко време му трябва в конкретния случай,за да отреагира на моите думи...Може би му трябват дни за да ги асимилира/ същата тема,като моята,само,че с изопачено съдържание, и естествено не може да не е забъркана и глупавата му раста.Просто се чувствам като генератор на идеи,които някой постоянно краде,присвоява,приписва и отмъква.Ти не би ли се изнервила,ако имаше някой такъв по петите си?Добре,че от психоанализа не разбира,та не ме следва и по тия клубове.




Тема Re: Съжалявам, но...нови [re: -Wehrmacht-]  
Автор Hatred (Thoughtless)
Публикувано26.02.05 23:46



Така е.

The gods favour the bold


Тема Re: Съжалявам, но...нови [re: Hatred]  
Автор -Wehrmacht- (*das Heer*)
Публикувано27.02.05 13:28



Много се радвам,че ме подкрепяш.Това можеш да го кажеш и без да четеш по-надолу от "не е ли така?" и пак отговора ти да е правдоподобен до голяма степен.





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.