Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:31 22.06.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Тема КЛУБ JOINT (ТРЕВА)  
Автор p4elata_brumze (Brumze No.1)
Публикувано21.02.05 16:01



Какво ще кажете?

Всеки,които е за да пусне отговор на тази тема.

...и нека БРЪМЗЕ бъде с теб.

Ника ми се чете пчелата БРЪМЗЕ !


Тема Re: КЛУБ JOINT (ТРЕВА)нови [re: p4elata_brumze]  
Автор Г-жa Andre (хип-хоп мома)
Публикувано21.02.05 17:52



Аз съм съгласна,въпреки,че от доста време не съм пушила тревичка...



Тема Re: КЛУБ JOINT (ТРЕВА)нови [re: p4elata_brumze]  
Автор Pichaga (завеян)
Публикувано22.02.05 13:21



против



Тема Re: КЛУБ JOINT (ТРЕВА)нови [re: Pichaga]  
АвторJamaL (Нерегистриран)
Публикувано05.03.05 19:33



shh ei tRevAta e veLik0 neshto we :) qko PofEne i se omaZvaSh kato svINq xa mnoo veLiko e ako q LigaLizirat nz v BG sha e mnoo qko ! samo WEED !



Тема Re: КЛУБ JOINT (ТРЕВА)нови [re: p4elata_brumze]  
АвторMagi (Нерегистриран)
Публикувано08.03.05 12:51



Mi mnoo e qko da boha6 kvo druo da vi kaja e zavisi ot materiala az s1m mnou zle v momenta i si boham tuka v doom s moita averka Kamito napu6alkata i vikat ako nqkoi ima ne6to za pafkane da doide da mi donese 6toto moito ve4e sv1r6va i nali znaete 4e trevata 6te spasi sveta I LOVE YOU MARY JANE mi tui e ot men ibohaite za zdrave



Тема Re: КЛУБ JOINT (ТРЕВА)нови [re: Magi]  
Автор trippin (slow hands)
Публикувано08.03.05 18:57



Реплика към последните двама пост-нали одобрението си за предложения клуб:
милички, вие сте за клуб "Пълна неграмотност"....който го интересува ,има къде да се говори за трева..честно, ако има такъв клуб и там пишат тези хора, четенето ще отнема мнооого време..ще е без разбиране, написаното няма много смисъл,така или иначе!!!!в този ред на мисли-против!щото аз преди да почна да "бохам"( тва ме разби, честно), се научих да пиша!

...pointless ventures, endless games...


Тема Re: КЛУБ JOINT (ТРЕВА)нови [re: p4elata_brumze]  
Автор AлekcУил (In Love)
Публикувано10.03.05 02:03



твърдо за!

Сигнатура (до 100 cимвола).!!!!!


Тема Re: КЛУБ JOINT (ТРЕВА)нови [re: p4elata_brumze]  
Автор_zita_ (Нерегистриран)
Публикувано22.03.05 23:51



trevata e edno to nai-qkite ne6ta na taq planeta!!! 4ovek koito ne e probval treva ni6to ne znae!!! az pu6a vseki den...predi daskalo, po vreme na daskalo, sled daskalo...nai-qkite momenti ot jivota mi sa kogato sum napu6ena!!! koftito e 4e sled vreme zapo4va6 da zatupqva6!!! ni6to drugo!!! trevata ne pristrastqva!!! ako ne pribegne6 kum po-seriozni ne6ta, na4i nema problem!!! tva...jiveite si jivota...i neka Bog da e s vas




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.