Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:01 26.04.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Клуб "БИГ БРАДЪР"нови [re: Scre[a]m]  
Автор Nerwen ()
Публикувано04.01.05 11:02



И аз познавам много хора, които отначалото го гледаха, а сега не, но познавам и такива, които все още го гледат.И плюс това всеки може да ти каже, че не го гледа, защото знае мнението ти за предаването, а в същото време да му харесва.Ще кажеш, че такива няма.Не можеш да си сигурен, че не ти го казва само, за да не си мислиш, че е глупак/чка.

Един ме разбра и то погрешно


Тема Re: Клуб "БИГ БРАДЪР"нови [re: Taлиecин]  
Автор Nerwen ()
Публикувано04.01.05 11:18



Аз не съм на ничия страна щом го искат да си го направят.Всеки има право на вкус и мнение.
Сигурна съм, че ти едва ли влизаш във всичките клубове, които същесвуват в дира тий че още един повече няма голямо значение.
"падение на нравите, морала и човещината" - Падение е твърде силно казано, неточно.Това, че показват на яве простотията, която цари около нас се съмнявам, че се нарича точно падение.
А щом ги влече, нека си направят такъв клуб и тогава ще видим какво ще правят там.Нека да им дадем шанс.Всеки има право поне да опита, не мислиш ли?

Един ме разбра и то погрешно


Тема Re: Клуб "БИГ БРАДЪР"нови [re: Дyx]  
Автор Nerwen ()
Публикувано04.01.05 11:28



Мислиш?Дай някакви аргументи, покажи, че такъв клуб трябва да същесвува, че има какво да се говори, защото ако не виждаш никой не иска да има такъв клуб!
А аз няма как да твърдя, че може да има за какво да се говори, защото и аз самата не вярвам в това, но все пак всеки има право да опита.Тъй че вземи се обоснови.

Един ме разбра и то погрешно


Тема Re: Клуб "БИГ БРАДЪР"нови [re: Nerwen]  
Автор Дyx (Син наВетровете)
Публикувано04.01.05 16:17



Въпросът беше реторичен.Не мисля, че глупаци са измислили Биг Брадър и не мисля, че хората които го харесват са глупаци.По скоро в цялата ситуация се развиват определени тенденции близки до реалити сапунка.Нещо като сериал който дори създателите не знаят как ще свърши и по интересното е, че ти може да участваш в нея(макар и косвено).
Няма критерии за това кой какъв е когато гледа това шоу.А това, че има хора които не го харесват е добре.Все пак всеки си има мнение.Щом има толкова нета значи няма да има такъв клуб.:)



Тема Re: Клуб "БИГ БРАДЪР"нови [re: Дyx]  
Автор Kpъr ()
Публикувано06.01.05 19:25



Слави е добър избор, докато го гледат хората се отпускат и отпускат и езика си и или псуват, или изразяват по друг начин своите мисли (а не тези на Слави)... И Слави печели добри пари така, докато кара хората не само да са емоционални ами и да изразяват емоциите си - "терапевтичен ефект"

Биг брадър е не чак толкова авторитарна идея, нищо че и биг брадъра си е имал своя автор, все пак там КОНТЕКСТ и ГЕРОИ са "ОБИКНОВЕНИ" Хора които също предизвикват зрителите си да изразят и себе си, в крайна сметка имаме изразени и излязли от нерви или от нещо друго си, най-вече от апатията си зрители, а в клуба може да се изявяват излезли на светло такива зрители, аз бих си говорил с такива интересни хора, нищо че нямам време да гледам самото Б.б.



Тема Re: Твърдо против......нови [re: Дyx]  
Автор ssgestapo (her)
Публикувано06.01.05 21:00



Аз съм против!!!!!!! Зашто всеки си мисли че това предаване е толкова важно!
Чък и по новините взеха да говорът за това!!! За кво да гледам некви идиоти меко казано наричани секвартиранти които се чудят какво да прават!!!!!!!

Samo s krav moze da zavartim tezkoto kolelo na istoriata!!!


Тема 100% противнови [re: Дyx]  
Автор Учeщ (скромен тип)
Публикувано06.01.05 23:44



Ами хайде да има и клуб "олигофрения" тогава !



Тема Re: Клуб "БИГ БРАДЪР"нови [re: Nerwen]  
Автор Lorien (pure soul)
Публикувано07.01.05 00:51



Хм..ти в момента действаш с/у своите думи.
Казваш, че всеки има право на мнение..Ами и Тал изказа неговото по въпроса...Той не иска клуб. Ти си тази, която после му се нахвърли за личното мнение, а при това сега казваш, че всеки има право на вкус.
Не се връзва.

А колкото до падението. Според мен зависи как го погледнеш. "показват на яве простотията, която ни заобикаля". Точно това е падението. Щом показват простотията /все едно ние не си я гледаме постоянно/, значи морала ни е паднал толкова ниско, че сме готови да показваме на поколенията това без никакво притеснение.

Мисля, че напълно се съгласявам с Тал.

I studied silence to learn the music...
I joined the sinful to regain innocence...



Тема Re: Клуб "БИГ БРАДЪР"нови [re: Taлиecин]  
Автор pchelichkata maya (неповторима :))
Публикувано07.01.05 16:22



А ми кажи кое е по - добре : да има клуб ББ или да се пише за ББ навсякъде ? В крайна сметка това шоу си има публика и ти неможеш да промениш това .

Carpe diem



Тема Клуб BigBrigaDirнови [re: Дyx]  
Автор saf (like a melody)
Публикувано08.01.05 00:08



Ае стига клубовеееее беееееее

който иска да коментира заешката физиономия на Зара - нека да си пуска SMSите по НТВ




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.