Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:59 30.06.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема NECROMANCYнови  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано13.12.04 01:28



абсолютно сигурен съм ,че е абсолютно тъпо и безсмислно това което ще предложа ,но някои неща просто са желани от сърцето и трябва да бъдат пуснати в действие....
от нескоро ,а това ще да рече отдавна,ми се ще да предложа да се извози клуб Некромантство, в който да се говори за смъртта ,за съзнателната смърт ,за немъртвостта и немъртвите и не само вампири или въркулаци ,а всичко което може да влезе в това деление.
за всякакъв вид смърт погледната от мистичен ъгъл,може и малко романтичен ,няма лошо.И разбира се философски,на което много държа.
всъщност като прочета какво съм написал по-горе виждам ,че не само че не е безсмислено и тъпо ами и дори е много разумно и нужно да има такова нещо,защото смъртта е важна ,за човешкото разбиране и най-вече като предел на съзнанието му в един модус на битието ,може би към друг ,по-сиелн и още по-величав....
само ще замоля горещо такъв клуб ако се направи да не бъде поставян в директории със някакви доброжелателни и сладникави заглавия ,много моля да бъде поместен в единственото му правилно място -Религия и мистика.

Jesus dont want me for a sunbeam



Тема "za" NECROMANCYнови [re: necrossumus]  
Автор Люб ()
Публикувано13.12.04 05:41



за!

какво е смъртта ?

врата, която трябва да отвориш, ако искаш съзнателно да минеш от другата страна ? ако да, тогава изисква усилие. може и да не си съзнателен, тогава щеш не щеш, ще те вкарат, ама няма да разбереш къде отиваш. ако си голям, дебел, със суетни грижи и липса на духовност, трудно ще я отвориш, а и ще боли докато минаваш през вратата, защото е тясна. от другата страна не минават илюзии като догматизъм, материализъм, нещастие... насила, или не, тях трябва да оставиш - инак мъка, мъка. мъка, защото усилието да влезеш ще е постоянно, но голям там не се влиза...

дрънкам :). хармонична мелодия ли е ?

драсни и ти нещо, докато чакаме :) какво става от другата страна ?

подкрепям, дано има и други на таз вълна.

Редактирано от Люб на 13.12.04 05:52.



Тема ЗА!нови [re: necrossumus]  
Автор Vampiria (Depravity)
Публикувано13.12.04 10:12



Удивително е колко различни гледища за Смъртта са имали/имат различните култури народи и религий че и самосиндикални личности.Струва си да се опита -мисля че ще бъде интересно.
Глас ЗА:)

Carpe Diem!...Carpe Jugulum...
...Don't you dare.....


Тема Re: NECROMANCYнови [re: necrossumus]  
Автор Cornflake girl (разсеян)
Публикувано13.12.04 10:51



подкрепям
макар че има една поговорка: "живите затварят очите на мъртвите, мъртвите затварят очите на живите"
темата за смъртта ми е любима

може да говорим и за Едгар Алан По, Рембо и много други...





The tragedy of life is that sometimes we get what we want.

Тема Re: "za" NECROMANCYнови [re: Люб]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано13.12.04 14:36



напълно съм съгласен ,този клуб ще е важен с това че ще наведе мисълта ни към този важен и винаги подминаван със страх момент от живота...
един живот изживян без рефлексия за крайността му и смъртта като врата или както аз обичам да казвам -посвещение на съзнанието в безсмъртие е изгубен ,безсмислен и животински.

Jesus dont want me for a sunbeam



Тема Re: NECROMANCYнови [re: Cornflake girl]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано13.12.04 14:42



о ,да и ще го направим ,цялостна рефлексия за смъртта ,не само като нещо лошо и болезнено ,а като идея даряваща с мъдрост ,умеещите да я схванат

Jesus dont want me for a sunbeam



Тема Re: NECROMANCYнови [re: necrossumus]  
Автор Neon (delightful)
Публикувано13.12.04 14:51



подкрепям брат некросумус
но дано има повече хора, които могат да погледнат отвъд тази наглед странна идея, а после ще си говорим за освежителното действие на смъртта

Dharma
be you a mere mortal or Gautama Buddha


Тема Re: ЗА! [re: Vampiria]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано13.12.04 14:52



твоя глас Вампирия е много важен
тенк ю

Jesus dont want me for a sunbeam



Тема Re: NECROMANCY [re: Neon]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано13.12.04 15:08



скъпият ми брат Неон,винаги съм разчитал на теб във всички модуси на битието за разбиране и помощ.
имаш моите благодарности

Jesus dont want me for a sunbeam



Тема Re: NECROMANCY [re: necrossumus]  
Автор Aran_gar (withdrawn)
Публикувано13.12.04 19:13



.............дамммммм чудесна идея......и аз съм ЗА!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.