Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:28 20.06.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: До тук гласували...нови [re: Angua von Uberwald]  
Автор Umai Maia (тиха)
Публикувано15.11.04 00:59



Ангуа, клубът не може ли да се преименува след като се направи, след гласуване на хората в самия него. Имам предвид, дори и да не се реши това сега, може да се оправи после. Клуб Толкин не беше ли преименуван по някое време, а може би съм се объркала нещо.

Мисля, че ако хората вземат да гласуват отделно в предложението на Кантака за диви животни, и тук, може гласовете да се разделят, което е ненужно.

Необходимото Ми Зло


Тема Re: До тук гласували...нови [re: Umai Maia]  
Автор Angua von Uberwald (нощен страж)
Публикувано15.11.04 09:27



Разбира се, че може
Но ще отнеме около месец, два, а може и повече. Та затова ще е по-добре да се реши сега, но като гледам повечето гласуват за вълци

Прескочи овца


Тема Re: Клуб "Семейство Вълци"нови [re: Angua von Uberwald]  
Автор DlAVOLO (Selene)
Публикувано15.11.04 15:45



Не само според теб... ЗА!!!

I'm a Death Dealer!



Тема Няма да се разделяменови [re: Umai Maia]  
Автор Kaнтaka (горски дух)
Публикувано16.11.04 07:16



Не ми се иска да се разделят гласовете, затова нека гласуваме тук. В крайна сметка трябва да има поне един клуб за диви животни, пък бил той и само за вълци. ВСе пак ми се искаше клубът да е по-обширен. Ако е само за вълци, темите скоро ще се изчерпат.

Mitakuye oyas'in (всички са мои роднини)!


Тема Re: Няма да се разделяменови [re: Kaнтaka]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано16.11.04 08:22



Темите ще се изчерпят? Защо мислиш така?

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Знаем...нови [re: Angua von Uberwald]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано16.11.04 08:26



Ми не са съвсем прави! Вълчите следи (ако оставим настрани въпроса, че всеки индивид има специфична следа, както и всеки човек), са все пак по-издържени, по-скоро елипса. Проблема е когато става въпрос за кучешки и вълци следи с еднаква големина...

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Знаем... [re: Black Wolf]  
Автор Angua von Uberwald (нощен страж)
Публикувано16.11.04 22:14



Кое не им е съвсем правото?
Големината не е от кой знае какво значение. Дори и да са с еднака големина пак са се различават. Тези следи ми хареса, че са върху квадратчетаи по-добре може да се направят разликите. Въпросът е, че ако ги видиш на живо доста трудно можеш да определиш дали са кучешки, или вълчи, защото там не са толкова ясно изразени. Аз си признавам, че трудно бих разпознала.


Прескочи овца


Тема Re: Няма да се разделяме [re: Kaнтaka]  
Автор Angua von Uberwald (нощен страж)
Публикувано16.11.04 22:24



Ако има желание за дискусии темите няма да се изчерпат. Но в последно време във всички клубове желанието е започнало да умира и не се пускат толкова теми, и не се обсъжда с такъв плам като преди. А ако темите наистина се изчерпат и ако на някой толкова много му се говори за нещо друго...ами нека си останем с уговорката да пускаме и теми за други животни? Все пак това ще е нашия клуб и правилата в него си ги създаваме ние. Предполагам, че повечето, които ще го посещават няма да са любители само на вълците и ще им е интересно. А ако не искат да се обсъжда друго, значи не е трябвало да се преименува клуба. Разбра ли какво имам предвид?

Прескочи овца


Тема Re: Това обаче... [re: Black Wolf]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано16.11.04 23:25



аххххх ,мерудийооооо просто няма да си ти ако не омажеш мечтите на хората-много,много лош но и действаш дзен подход
поздрави от мен блеки

смърт и разложение
"Death makes angels of us all and gives us wings..."-Jimbo


Тема ЗА! [re: Angua von Uberwald]  
Автор Benjamin_Andre (Куку-Руку-Крю)
Публикувано18.11.04 01:22



Твърдо ЗА!




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.