Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:55 21.09.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Име на клуба?нови [re: Kaнтaka]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано30.10.04 12:31



Значи отначало започнах със сем. Порови (сега обаче линка не работи и не ми е останало време да го оправя), информация в нета много, имам и една книга, а и понякога дават за тях по Анимал Планет. После започнах със сем. Котки... та сега съм до тях, бях започнал да събирам инфо за леопардите, но от тогава нямам време, надявам се да намеря такова. Иначе после идваха ред на сем. Вълци... Мечките... бях започнал с хищниците.

Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!


Тема Re: Име на клуба?нови [re: MichaelLeRoi]  
Автор Angua von Uberwald (нощен страж)
Публикувано30.10.04 12:37



Ами ето ти сега един повод пак да се върнеш към започнатото.А и сега ще има кой да помогне в събирането на инфо;-)



Тема Re: Име на клуба?нови [re: Angua von Uberwald]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано30.10.04 18:37



Смятам, че "Диви животни" и пр. имена не са подходящи. Искам да се създаде клуб "Вълци". Прасета, елени и катерици не ме интересуват...

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Име на клуба?нови [re: Black Wolf]  
Автор Angua von Uberwald (нощен страж)
Публикувано30.10.04 21:56



И аз искам такъв клуб...повярвай ми повече от колкото предполагаш, но няма да бъде кой знае колко посещаван и ще замре както повечето клубове.
Нека направим такъв клуб пък ние в него ще си говорим за вълци. Не виждам да има проблем



Тема Re: Име на клуба?нови [re: Angua von Uberwald]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано31.10.04 11:25



Няма да бъде посещаван? Кой знае?

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Име на клуба?нови [re: Black Wolf]  
Автор Kaнтaka (горски дух)
Публикувано02.11.04 08:22



Чудила съм се защо хората си падам толкова много по хищниците? Ти как мислиш?

Mitakuye oyas'in (всички са мои роднини)!


Тема Re: Име на клуба? [re: Kaнтaka]  
Автор sabrina (dreamer)
Публикувано02.11.04 10:04



не зададе правилно въпроса
трябваше да питаш
защо хищниците си падат толкова по хората?
отговор:вкусни са,лесна плячка са,забавна плячка и т.н.

човек дори и да си падне си остава само с това...

докато когато един хищник си падне по някой човек и си го пожелае то е 100% сигурно че ще го получи...




Тема Re: Име на клуба? [re: sabrina]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано02.11.04 12:26



Тук грешиш, хищниците (има се предвид големите, тези дето могат да утрепят човек) не си падат по човек, тоест по месото ни. Тигри, лъвове, мечки могат с лекота да утрепят човек, но това е рядкост, главно в случаи когато хищника е стар и не може да хване плячката си (бягаща бързо), а човек е бавен. Напада и когато се чувства застрашен, но не и заради месото ни (изключение прави казаното по горе).

Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!


Тема Re: Име на клуба? [re: MichaelLeRoi]  
Автор Umai Maia (тиха)
Публикувано02.11.04 17:48



И кво не сме вкусни значи

Необходимото Ми Зло


Тема Re: Име на клуба? [re: MichaelLeRoi]  
Автор sabrina (dreamer)
Публикувано02.11.04 19:18



не мога да кажа че нападам само зааради месото,но не бих и отрекла че е прекрасно! *облизва се сладко и с ненаситна жажда поглежда разкъсания човешки труп на поляната*

аз не съм стара нито пък се чуствам застрашена просто природата ми е такава...изисква го от мен...не мога,а и не искам да се съпротивлявам





Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.