Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:38 10.06.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Предлагам клуб Excelнови [re: alexoff]  
Автор merry (незапознат)
Публикувано04.08.04 00:40



ЗА



дано да разбера като се създаде такъв клуб, че не съм от най редовно проверяващите новостите



Тема Re: Предлагам клуб Excelнови [re: merry]  
Автор alexoff ( (_)] .)
Публикувано04.08.04 08:00



Дано да го има клуба наистина, въперки че аз вече почвам да се съмнявам в това. Преди около две седмици получих уверението на администратори от dir-a (fukla), че до няколко дни клуба ще бъде създаден, въпреки това от тогава минаха почти две седмици и все още нищо няма, та се замислям дали въобще ще има нещо подобно.



Тема Re: Абе до кат ги чакаме....нови [re: MУTPA]  
Автор saffin (e-statistic)
Публикувано05.08.04 22:51



добре, не може ли онова
=-4142
да го смениш с
<>х
където х да приема стойност в зависимост цвета на клетките по които искаш да филтрираш (х може с inputbox да го въвеждаш)



Тема Re: Виж сеганови [re: f(x)dx]  
Автор saffin (e-statistic)
Публикувано05.08.04 23:00



е добре де:)
поне пред леймърите да се чуствам гуру



Тема Re: я да питамнови [re: martyr]  
Автор saffin (e-statistic)
Публикувано06.08.04 00:43



за съжаление си имам достатъчно друга работа, а и едва ли предимствата са толкова съществени имайки предвид, че за частни лица офиса на майкрософт в България се намира като free



Тема Re: я да питамнови [re: saffin]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано06.08.04 12:40



Мисля, че те "разбрах" :) ... с такава употреба на "Офиса" на Майкрософт съм *съгласен* :)



Тема Re: Предлагам клуб Excelнови [re: alexoff]  
Автор kibik (позициониран)
Публикувано09.08.04 15:45



а иначе вампирския клуб, бързо -бързо ГО направиха ....
че и по новинитена БТВ за нега даваха, и СПЕЦИАЛНО благодариха на fucla за отзивчивостта ...



Тема Re: Предлагам клуб Excelнови [re: kibik]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано10.08.04 09:59



А бе, остави се.
Все пак остава темата в клуб "Финанси"
Но Philip също направи клуб и ако дир-а продължават да се ослушват, всички ще се насочим натам. Така се губят посетители. Пък нали рекламата зависи от посещаемостта. Въобще кой каквото прави за себе си го прави.



Тема Re: Предлагам клуб Excel [re: f(x)dx]  
Автор alexoff ( (_)] .)
Публикувано10.08.04 11:32



Да бе и аз го гледах това за клуб Вампири, срам и позор. А фуклата в отговор на една моя бележка беше писала, че клуба ще го има до няколко дни, а от тогава минаха 2-3 седмици, странно измерение за време имат някой хора, не съм писал бележка от 2 седмици, едно че нямам толкова достъп до интернет през това време, а и да не съм много нахален но след това за клуб Вампири, си мисля да напиша една много протестна бележка, но едва ли ще има ефект



Тема Re: Предлагам клуб Excel [re: alexoff]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано10.08.04 13:31



Аз току-що пуснах една бележка. Казах и да даде някакъв отговор, за да знаем какво да правим. В крайна сметка ако Дир.бг не се кефи на идеята, има и други места в Интернет, където можем да направим такъв клуб.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.