Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:38 10.06.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема айде стига денови [re: martyr]  
Автор kibik (позициониран)
Публикувано09.07.04 15:15



не си икономист, затова мислиш така

аз не познавам икономист, който да работи под Linux, да ме прощаваш ..
да води счетоводство или нещо подобно ...
вярно, че безплатните програми са си безплатни
ама и Excel-a си е Excel

нямам нищо против и Електронни таблици да се казва

айде мир да има


сега остава и някой от ДИР-а да ни обърне внимание .....



Тема Re: айде стига денови [re: kibik]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано09.07.04 15:21



Обръщането на внимание се прави посредством бележка до потребител fukla (администратор) .

Не говоря специално за Линукс . Опън и Стар офис имат отлични версии за МС Уиндоус .

По-скоро съм против ограничаването само до Excel ...



Тема Re: айде стига денови [re: martyr]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано09.07.04 15:23



Също така :



прецени дали има нещо, което липсва .



Тема Re: айде стига денови [re: martyr]  
Автор kibik (позициониран)
Публикувано09.07.04 17:21



добре де

Електронни таблици да се казва
само МИР да има

надявам се да идваш в новия клуб, за полезни съвети ....



Тема Re: Предлагам клуб Excelнови [re: antea]  
АвторLlLl (Нерегистриран)
Публикувано09.07.04 18:56



И аз се включвам с "ДА"



Тема Нещо като рекапитулациянови [re: kibik]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано09.07.04 20:07



За три дни има 20 гласа за създаването на клуб Ексел. От тях един глас е на martyr, който изрично постави изискването клубът да се казва Електронни таблици. иначе бил против и нямало да участва.
Лично аз съм от тези хора, които са работили само с Ексел и затова бях един от инициаторите за създаването на клуб с име Ексел. И аз като кибик и алексоф смятам, че по-голямата част от темите в един такъв клуб ще бъдат посветени на продукта на Майкрософт. И все пак това не е причина да отхвърляме другите продукти. Най-малкото така евентулно насърчаваме конкуренцията, което е полезно за всички.
Освен това определено съм заинтригуван от продуктите, които представи martyr и по този повод ще го помоля за повече информация. Може и на бележки или на мейла ми, за да не пускаме излишни мнения.
Предложението клубът да се казва Електронни таблици е приемливо за мен, а вярвам и за повечето взели участие в дискусията.
Но все пак трябва да се отчете фактът, че най-популярният софтуер от този тип си остава Ексел и вероятно напливът към клуба ще бъде предимно от потребители на тази програма. От опит знам, че масовият юзър не е много на ти с компютрите и вероятно за това ще търси помощ в интернет. Опасявам се, че името Електронни таблици няма да говори нищо на такива хора и затова имам следното предложение: форумът да се казва "Ексел и други електронни таблици". Така, тези които имат познания на ниво "току-що започвам" ще се ориентират по-лесно.
Предлагам да определим и някакъв срок, примерно две седмици или месец, през който да събираме мнения за такъв клуб. След това ще потърсим администраторите на Дир-а.



Тема Re: Нещо като рекапитулациянови [re: f(x)dx]  
Автор mn_t (разпрашен)
Публикувано09.07.04 20:54



Според мен е по-добре клубът да се казва "Електронни таблици" а в описанието му да пише "Excel, OpenOffice Calc и други подобни".

В този случай и аз съм за. Иначе против.

Ето ти линк за OpenOffice:


Проверка на правописа:



Тема Re: Excel/Електронни таблици [re: f(x)dx]  
Автор Beny (минаваща)
Публикувано10.07.04 11:44



ЗА



Тема Re: Excel/Електронни таблици [re: Beny]  
Автор Radis (старши експерт)
Публикувано10.07.04 19:45



да, нужен е такъв клуб, на доста хора ще ни е полезен. Подкрепям името "Електронни таблици"



Тема Re: Нещо като рекапитулация [re: f(x)dx]  
Автор alexoff ( (_)] .)
Публикувано11.07.04 21:21



Смятам, че и наименованието Електронни таблици е приемливо, и бих приветствал всеки който може да бъде полезен независимо за коя програма става въпрос да се включва в този клуб




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.