Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:39 20.06.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Пънк :)  
Автор Dryad ()
Публикувано18.05.04 12:20



има толкова много хора, които слушат пънк, разбират от идеи и всичко...защо да няма такъв клуб :)....а и да се разберем от сега - под пънк не разбираме нито блинк 18-каквото там беше, нито аврил (да, много съжалявам), не, не става дума за нео-пънк, а за истински пънк, правен от хора, които поне разбират какво е пънк. Защото блинк може да свирят някакво болно подобие на пънк, но никога не могат да бъдат наречени така, защото самата идеа на пънка е да се противопоставяш на продажничеството, на това да правиш пари от музиката си, абе да се противопоставяш на така наречения "хай-лайф" ...и така...незнам дали се изразявам много правилно, днеска съм зле, но все пак :), давам идеа :) кажете какво мислите.



Тема Re: Пънк :)нови [re: Dryad]  
Автор KARMA-POLlCE (corpse)
Публикувано18.05.04 14:29




подкрепям напълно dryad с извънредното у4удване как така такъв клуб още не е създаден !?!?
това е музика повлияла на невероятно много хора, творци и изпълнители. убеден съм,4е ще срешне много добър прием.



Тема Re: Пънк :)нови [re: Dryad]  
Автор makross (непознат )
Публикувано18.05.04 21:16



Напълно съгласен имате моят глас



Тема at last :)нови [re: makross]  
Автор ilzus (AntiAll)
Публикувано18.05.04 21:42



аз съм много за. с каквото и както мога ще помагам.
най-сетне някой да предложи нещо такова... то уж има някакъв пънк клуб с дир-а ама... куца.
има страшно много неща за пънка, които има да се кажат... също така много ме радва, че този клуб ще се разграничи от нео-пънка. толкова много блинкарчета се навъдиха в последно време, които се мислят за пънкари, че не е истина... безумие пълно - хората са решили, че групички като blink182, avril lavigne, sum 41 са пънк - нещо, което като чуя мога да умра от смях.
както и да е де :)
аз съм много ентусиазирана, че някой е поел инициатива по въпроса и Dryad - знай, че имаш пълната ми подкрепа.

айде, take care и успех ;)

Smash Capitalism


Тема Re: Пънк :)нови [re: Dryad]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано18.05.04 23:26



аз също съм за.


Няма да допусна да съм жалко отражение на лошия ти вкус...

Тема Re: Пънк :)нови [re: Dryad]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано19.05.04 11:01



Otdavna se chudia zashto takyv club niama...
Blagodaria za creativnostta na Dryad

Podkrepiam napylno ideiata i ochakvam s netyrpenie poiavata na cluba!

Next One Is Real


Тема Re: Пънк :)нови [re: dave]  
Авторпънkapия дo шия (Нерегистриран)
Публикувано19.05.04 11:09



екстра би било, но няма да има измъкване от тез съвременните "пънк" групички. Вижте в готик клуба кво става-то едни такива готик групи,а и индустриъл се дискутират. няма да давам примери,ама... ари успех:) все пак всичко хубаво си заслужава жертвите



Тема Re: Пънк :)нови [re: Dryad]  
АвторAia (Нерегистриран)
Публикувано19.05.04 17:05



Bravo momci i momi!
ZA!!!
ZA!!!
ZA!!!



Тема Re: Пънк :)нови [re: Dryad]  
Автор Fairy (Dark Bregalad)
Публикувано19.05.04 18:08



Супер идея

ЗА с две ръце:)

All dead, all dead
But in hope I breath...


Тема Re: Пънк :)нови [re: Dryad]  
Автор Bgpunk (...sick...)
Публикувано19.05.04 18:57



Ами, добре...нека го има.

Оригинални дискове/плочи/касети на добри цени!



Тема Re: Пънк :)нови [re: Bgpunk]  
Автор Dryad ()
Публикувано19.05.04 20:44



ее радвам се, че и ти подкрепяш ;))) радвам се за всички, че подкрепяте! :) thanks! :)))))



Тема Re: Пънк :)нови [re: Dryad]  
Автор antea ([ellion])
Публикувано19.05.04 20:50



За!
Едно време започнах да слушам истинска музика с Exploited и Pistols, а първата любов нали никога не се забравяла



Тема Re: Пънк :)нови [re: Dryad]  
Автор Strider (otselen)
Публикувано20.05.04 00:33



Един глас "за" от ъгъла.

We're a Happy Family...



Тема Re: Пънк :)нови [re: Dryad]  
Автор Aragorn Elessar (ами...Крал)
Публикувано20.05.04 10:21



Още едно ЗА от другия ъгъл.



Тема Re: Пънк :)нови [re: Dryad]  
Автор Adanedhel (philomythus)
Публикувано20.05.04 13:02



За пънку.




Тема Re: Пънк :)нови [re: Dryad]  
Автор Hell_girl (CRAZYSK8ORDIE)
Публикувано20.05.04 20:26



За!!!!!!
Нака се направи такъв клуб,в който да се обасъжда истински пънк и нека поставим началото на Anti blink 182,avril,good charlote,catch22(za6toto si mislqt 4e pravqt SKA) и всички американски лигави групички...RIOT!!!



Тема Re: Пънк :)нови [re: Dryad]  
Автор Sturm (Master Of Sound)
Публикувано21.05.04 11:13



С две ръце съм ЗА!!!
Дали от носталгия или просто защото G.B.H. & The EXPLOITED все още си ги слушам с гоооолям кеф

Музиката е в Машините!

Mehr Spass durch Rechnung!


Тема Re: Пънк :)нови [re: Sturm]  
Автор KARMA-MONSTER (corpse)
Публикувано21.05.04 17:31



не знаех, 4е и други хора все още слушат Great British Hardcore :))).

мдамммм... ей за тва трябва да има ей такъв един клуб!



Тема Re: Пънк :)нови [re: KARMA-MONSTER]  
Автор Dryad ()
Публикувано21.05.04 22:23



*кима одобрително* :) а именно. :)



Тема Re: Пънк :)нови [re: Dryad]  
Автор dCL (Santa Dog)
Публикувано22.05.04 13:59



OI !

100% sym za :))))))

Samo da ne se napylni posle s razni fen4eta deto sa gledali nqkoi kreslio po MTV ili VIVA i da se pravqt na PUNX NOT DEAD :))

Daje nqma da e losho da se zadeli i mqsto v tozi klub i za istinskiq HC ot 80-ti i 90-te. Li4no az primerno sym fen na DISCHARGE....

EatexudingoinksuponandbleeddecrepitbrokenbonesatcausticspellsofHELL!


Тема Re: Пънк :)нови [re: Dryad]  
Автор mirror_air (under cnstrctn)
Публикувано22.05.04 14:17



Twurdo za!



Тема Re: Пънк :)нови [re: dCL]  
Автор KARMA-MONSTER (corpse)
Публикувано22.05.04 15:22



4е къде без discharge???:))
именно това е идеята, борко - да говорим за истински Punk & Hardcore. не за комерсиалните полюции....
та discharge ,conflict , crass, chaos U.K. и т.н.- цялата британска сцена от 80-те - та накъде без тях ? но не само те - пънка си е основа и определя по един или друг на4ин толкова много добри музиканти (а и не само музиканти), 4е.......
то си е на4ин на живот в крайна сметка.



Тема Занови [re: Dryad]  
Автор Taлиecин (Radiant Brow)
Публикувано22.05.04 19:53



Айде, нека да го бъде. Направете го тоя клуб.

Don't let them take me down there...


Тема Re: Пънк :)нови [re: Bgpunk]  
Автор lune ((moon))
Публикувано22.05.04 21:01



Един клуб повече няма да навреди на никой...

_


Тема Re: Пънк :)нови [re: lune]  
Автор lune ((moon))
Публикувано22.05.04 21:01



Т.е. на никого... извинете ме за правописната грешка...

_


Тема Re: Пънк :)нови [re: lune]  
Автор Bgpunk (...sick...)
Публикувано22.05.04 21:50



Въпросът е да помага някакси, ако се не лъжа!?

Оригинални дискове/плочи/касети на добри цени!



Тема Re: Пънк :)нови [re: Dryad]  
Автор reader (отсъстващ)
Публикувано22.05.04 22:42



За!

If you're leaving, close the door. I'm not expecting people anymore.


Тема Re: Пънк :)нови [re: KARMA-MONSTER]  
Автор dCL (Santa Dog)
Публикувано22.05.04 22:55



xe :)

abe KARMA-MONSTER na mene nishto ne mi govori, ama qvno se poznavame

:), q mi pripomni

EatexudingoinksuponandbleeddecrepitbrokenbonesatcausticspellsofHELL!


Тема Re: Пънк :)нови [re: Dryad]  
Автор Hell_girl (CRAZYSK8ORDIE)
Публикувано24.05.04 10:47



Хайде да не оставяме и тая тема да потъне,а?



Тема Re: Пънк :)нови [re: dCL]  
Автор KARMA-MONSTER (corpse)
Публикувано24.05.04 13:37



се, се :))
ще ти припомня някой друг път ,оба4е. :))



Тема Re: Пънк :)нови [re: Hell_girl]  
Автор Dryad (earth elemental)
Публикувано24.05.04 16:37



как ще потъне? :) глупости! :) както никога няма да стъпчат духа ни и любовта ни към тази музика, така и няма да се откажем от този клуб, нали? *прегръща всички тук*

Kill nothing but time...Take nothing but pictures...Leave nothing but tracks...


Тема Re: Пънк :)нови [re: Dryad]  
Автор Hell_girl (CRAZYSK8ORDIE)
Публикувано24.05.04 19:49



Няма начин,просто този клуб ТРЯБВА да се направи!!!!!!!!!!!!
Трябва да има такова място за хората които наистина разбират от пънк!!

ПС: в клуб хардкор съм ти дала подробно инфо за стрейт едж-а.

Редактирано от Hell_girl на 24.05.04 19:51.



Тема Re: Пънк :)нови [re: Dryad]  
Автор k_k (непознат )
Публикувано25.05.04 12:49



ZA



Тема Re: Пънк :)нови [re: Dryad]  
Автор dCL (Santa Dog)
Публикувано25.05.04 22:32



Imam edin vypros. Nqkoi znae li kakvi sa usloviqta za da bude syzdaden nov klub, az li4no ne gi znam i mi e interesno.

Kakyv e smisyla ot tozi thread sega, ima li zna4enie broq na posting-ite i vobshte kakvo e nujno. Mnogo she sym blagodaren ako nqkoi mi otgovori na квесчъна :)

P.S.:

Nqma nishto losho i da vlizat v kluba hora koito slushat kakvato i da e muzika. Punk-a zvu4i po mnogo razli4ni na4ini (prez vremeto). Vajni sa ideite koito vseki sam si syzdava. Tuk shte e hubavo mqsto vseki da gi spodelq, da gi shlifova i da razbira kolko nqma smisyl ot tova :).
A 4e shte se govori za muzika tova e qsno :)

EatexudingoinksuponandbleeddecrepitbrokenbonesatcausticspellsofHELL!


Тема Re: Пънк :)нови [re: dCL]  
Автор Hell_girl (CRAZYSK8ORDIE)
Публикувано25.05.04 22:54



Ами общо взето условия няма. Клубове се създават,когато и ако лицето ФУКЛА реши,просто тя е "шефката" тука.

М/увременно,можем да пишем в клуб NU METAL&HARDCORE



Тема Re: Пънк :)нови [re: dCL]  
Автор KARMA-MONSTER (corpse)
Публикувано27.05.04 13:08



би трябвало да има зна4ения броя на постовете и периоди4но тя сигурно минава да види кво и що.поне аз така си представям нещата.
така или ина4е то не пре4и ние да си побрътвим и тук за пунк, нали?:)))

това ми дава повод да те питам : я, кажи,как е американската сцена? ходил ли си на сонсерти и на таквизи събития?



Тема Re: Пънк :)нови [re: Dryad]  
Автор janitor_of_lunacy (conformist)
Публикувано27.05.04 14:15



Подкрепям и аз.

"The search for Truth is wonderful; beware of people who claim to have found that truth."


Тема Re: Пънк :)нови [re: Dryad]  
АвторCASUALTlES (Нерегистриран)
Публикувано29.05.04 05:10



Dobre,no men mnogo me kefi noviq punk,ili kakto mu vikate "noepunk".Koj kakvoto 6te da si misli taq muzika e ne po-malko vojnstvena,energi4na i nihilisti4na ot taq na Exploited i G.B.H



godinata e 2004.pozvolqvam si da slu6am tezi koito peqt v nastoq6eto.....



Тема Re: Пънк :)нови [re: CASUALTlES]  
Автор Dryad (earth elemental)
Публикувано30.05.04 13:55



да.. ....пънка не трябва да е стар за да е пънк....пънка трябва да има идеи за да е пънк...има страшно много пънк групи които свирят истински пънк сега, но ги наричам пънк точно защото не са се продали и са запазили идеите си и начина си на живот - защото пънка не е начина по които се обличаш и това дали го докарваш на звук, а е идеология, дух, желание за промяна и именно начин на живот. Някакви си колежанчета които са решили че ги кефи да имат "attitude" защото са по-секси така....не, това не е пънк. може да го докарват на звук и на дрехи и на "привидна пропадналост", но никога няма да могат да го докарат на идеи и на ....абе на пънкария. Пънка е желанието да се противопоставиш на "хай лайфа", на мизерията в която живеят останалите хора, на капитализма или там на това срещу което се бориш. Къде виждаш страданието и мизерията в живота на хората от Съм 41 или там GC ...??? та те са си станали богаташчета и за се продали! Точно това е нещото, срещу което пънка се бори...в смисъл - слушай си там каквото слушаш, не те критикувам, музиката може да е страхотна, наистина...само не си загубвай идеите. това е което искам да ти кажа :)

и не само "пънка" които го въртят по МТВ е нов пънк...но е нео-пънк защото е зле откъм идеи. има страшно много нови групи които са истински пънкари. просто ги потърси, ако имаш желанието. поздрави!

запази си идеите ! какъвто и да си, каквото и да слушаш

Kill nothing but time...Take nothing but pictures...Leave nothing but tracks...


Тема Re: Пънк :)нови [re: KARMA-MONSTER]  
Автор dCL (Santa Dog)
Публикувано31.05.04 11:18



abe karma-monster-e :)

Prodyljavam da ne znam koi si (predpolagam 4e si ot myjki pol) xexe. Zvu4ish mi mnogo dobri4ki i vse pak ne znam... Kazvai koi si da ne obryshtam drugiq krai :)) xex

Ta otnosno scenata v USA, mi kakvo da ti kaja... To v profila mi tuka v Dir-a mnog qsno go pishe - Mestonahojdenie: v gyza na geografiqta.

Horata kato me pitat kyde sym, na izto4niq ili zapadniq brqg, mene na smqh me izbiva, shtoto se namiram v MidWest. Tazi 4ast ot USA e ujasno zaspala vyv vsqko edno otnoshenie s izkliu4enie otglejdaneto na KUKURUZ. Ne e selski raion no e ujasno zaspalo. Kakto i da e. Nikakvi neshta ne se slu4vat tuka. Imashe samo 1 koncert na PRIMUS minalata godina ama ne mojah da otida. No sa mi obeshtali da me zavedyt na live na edna mestna grupa tuka ot grada, koqto bila interesna. She gi vidim. :)

Ami tova e ot mene.


P.S. : Prost naroda e v USA :)

EatexudingoinksuponandbleeddecrepitbrokenbonesatcausticspellsofHELL!


Тема Re: Пънк :)нови [re: Dryad]  
Автор Sturm (Master Of Sound)
Публикувано31.05.04 12:07



Тази сряда 02 юни в Сцена За Авторска Музика О!Шипка UNDER CULTURE ще представят едно Industrial Rock 'N' Roll Rodeo. ;-)



Музиката е в Машините!

Mehr Spass durch Rechnung!

Тема Re: Пънк :)нови [re: Dryad]  
Автор Sturm (Master Of Sound)
Публикувано31.05.04 12:14



!!!Днес е събитието!!!

Вече са в продажба билетите за концерта на Die Toten Hosen в столичния клуб "Сцена за Авторска Музика" - О!Шипка. Билети могат да се закупят единствено от клуба, който се намира на адрес: ул. Шипка №11, а цената е 10 лв.

Поради ограничения капацитет на клуба и повишения интерес към събитието, организаторите напомнят, че единствено закупен предварително билет ще ви предостави 100% сигурна възможност да присъствате на шоуто. Теоретично не е изключено, поради изчерпване, билети да НE се продават в деня на концерта - съобщават организаторите от DS Music и "Сцена за Авторска Музика" - О!Шипка.



Музиката е в Машините!

Mehr Spass durch Rechnung!

Тема Re: Пънк :)нови [re: Sturm]  
Автор Dryad (earth elemental)
Публикувано31.05.04 15:45



за жалост няма да мога да дойда днес....просто....има хора, които не трябва а виждам там, ако разбирате какво имам предвид. за сега ми е мил живота, сори ;))))) иначе приятно ви прекарване, наистина ви го пожелавам ;)

Kill nothing but time...Take nothing but pictures...Leave nothing but tracks...


Тема Re: Пънк :)нови [re: dCL]  
Автор KARMA-MONSTER (corpse)
Публикувано01.06.04 10:08



знам бе,знам - как да ней прост. умни хора ще си изберат ли такъв президент??? даже малоумни да са -пак няма да изберат.
:))) а за мен-ше се сетиш ти:))) от дълго броди тука моя дух. под разли4ни наименования...
дамммм добри4 - правили сме простотии заедно -не да не сме. райнер вернер и т.н. :)))))))))
между другото-методи в софия ве4е ахмака,а ръженка -в англия.
а аз съм от нова гвинея ,както бе казал един общ познат калпазанин тук. :))

viva las vegas!



Тема Re: Пънк :)нови [re: Sturm]  
Автор KARMA-MONSTER (corpse)
Публикувано01.06.04 10:16



за съжаление - пропуснах тотен хозен поради физи4еското ми неприсъствие в района.... и невъзможността за обратното.:(( дайте отзиви,моля...

това в сряда зву4и супер:)):)))
родео vs. индъстриъл :)))))
предполагам ще е нещо като джело биафра + моджо никсън vs. ал йоргенсен & co. :)))
новият министръ кърти мифки! :)) няма две мнения. а джелю си е легенда...

щурм, ще има ли ворнскъртско предаване и днес???? дай инфо,плз.



Тема Re: Пънк :)нови [re: KARMA-MONSTER]  
Автор Sturm (Master Of Sound)
Публикувано01.06.04 11:23





Относно Ди Тотен Ноезен може само да съжаааааляваш, че не беше!
Страхотен купон направиха снощи. Така не съм се забавлявал на Лайв много отдавна! Кой казваше, че немците били студени и не знаели как да се забавляват!? Явно това не важи за пънкарите Защото те ЗНАЯТ как да се забавляват, повярвай ми. Ами накратко свириха 2 часа, изсвириха около 30 песни и всички яко се забавлявахме!!! Евала на Кампино, който има невероятно чувство за хумор и направи така, че и ние българите да се забавляваме добре Пиша го това, защото там имаше около 30 германци дошли на концерта, къде с тур буса, къде временно пребиваващи в БГ Та така, всички заедно си изкарахме мнооого добре. Подробен репортаж, очаквай скоро из мрежата

Колкото до предаването, може би ще има днес, но от 8 юни със сигурност

Айде много поздрави

Музиката е в Машините!

Mehr Spass durch Rechnung!


Тема Re: Задушевна пънк-фиеста с DIE TOTEN HOSENнови [re: KARMA-MONSTER]  
Автор Sturm (Master Of Sound)
Публикувано01.06.04 13:16



Може да прочетеш как е минал концерта на DTH тук:



Музиката е в Машините!

Mehr Spass durch Rechnung!

Тема Re: Пънк :)нови [re: Dryad]  
Автор carlos (пънк)
Публикувано01.06.04 18:37



и аз за протокола да си дам гласа!

detskazakuska.com


Тема пънкът е мъртъвнови [re: Dryad]  
Автор Alone l Break (Right Now)
Публикувано01.06.04 23:16



да живее пънка :>.

с други думи - за съм.

i used to think that the day would never come when my life would depend on the morning sun


Тема Re: Пънк :)нови [re: Sturm]  
Автор KARMA-MONSTER (corpse)
Публикувано02.06.04 12:15



про4етох ревюто и мога само да кажа, 4е си изядох ушите от яд, 4е не съм бил там:((
явно купонът е бил жесток и върховно пънкарски!
не мога да отрека на хозен невероятната енергия ,с която дори и на тия години,могат да захранят няколко електроцентрали!:)
с благородна завист към присъствалите :



Тема Kill From The Heartнови [re: Dryad]  
Автор dCL (Santa Dog)
Публикувано03.06.04 03:10



xmmm.....

Taka i taka gledam tuka se zaformq interesen PUNX forum. Mnogo she se izkefq ako ni napravqt i edno malko mazence(suteren4e) kydeto da mojem da si 4atvame. Kakto i da e.

Ima edno interesno sait4e koeto az mnogo uvajavam (a moje pove4eto ot vas go znaqt) i e pylno sys kupishta interesno info. Taka 4e na koito mu e interesno moje da se za4e tam. Pylno e s grupi ot bivshiq soc-lager(taq slojna duma mnogo me kefi :)) Ima i ot dosta drugi strani no za men li4no cennto tam e izto4no evropeiskata scena...

Link-a e:



EatexudingoinksuponandbleeddecrepitbrokenbonesatcausticspellsofHELL!

Тема Re: Kill From The Heartнови [re: dCL]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано03.06.04 12:46



Ако знаеш колко го търсих тоя линк. Затрих си буукмарковете преди време и не можех да се сетя урл-то.
Ситето наистина е страхотно

Next One Is Real


Тема Re: Пънк :)нови [re: Dryad]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано03.06.04 13:18



И тъй като започва да става интересно (макар, че още няма клуб), да се похваля че ми попаднаха едни много интересни групички. Всички те се въртят около един човек - така наречения Stza (май се произнася нещо като Стица).
Става дума за Choking Victim, Leftover Crack, american distress и разни други банди. Безкомпромисен, размазващ ска/пънк/коре. Аз лично съм възхитен. В най скоро време ще гледам да метна разни работи по фрий-тата и ще дам линк

Next One Is Real


Тема Re: Пънк :)нови [re: dave]  
Автор Dryad (earth elemental)
Публикувано03.06.04 14:18



еее, ще съм ти много задължена. ;) само за Choking Victim съм чувала, а дори не съм ги слушала ;) срам и позор. та, ще се радвам, а и ще се опитам да си намеря техни неща.

Понякога седя и си мисля....Понякога просто си седя...


Тема Re: Kill From The Heartнови [re: dCL]  
Автор KARMA-MONSTER (corpse)
Публикувано03.06.04 16:09



даааа,як линк,бравоооо! :)))
ето и някой линкита от мен:





засега стигат!:) поздрави!



Тема Re: Пънк :)нови [re: Dryad]  
Автор k..тa нa Heйтли (в цикъл)
Публикувано04.06.04 11:25



Айде и аз да кажа ДА
Ама много ви моля - може ли някой да каже, какво са блинк незнам какво си и аврил (не си правя майтап, наистина не знам) и защо всички им се сърдят?

with a butcher knife


Тема Re: Пънк :)нови [re: Dryad]  
Автор Thunder lnc. (hard'n'heavy)
Публикувано04.06.04 12:07



LET THERE BE PUNK



You don't burn out from going too fast.
You burn out from going too slow and getting bored.


Тема Re: Пънк :)нови [re: Dryad]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано04.06.04 12:46



Ами има ги вече... Не всичко се е качило, но има достатъчно
Линка е


BTW решил съм да качвам на това сите повече пънк (неща дето ги няма другаде),
така че - проверявайте го по - често...

Next One Is Real

Тема Re: Пънк :)нови [re: dave]  
Автор KARMA-MONSTER (corpse)
Публикувано04.06.04 17:55



тъй като дейв е един много скромен тип.
за който не знае ви препоръ4вам и стария му сайт


на който можете да намерите много добър пънк,както и доста други работи :)
ако някой иска да се ориентира кое какво е-може да пита направо тук.
:))



Тема Re: Пънк :)нови [re: KARMA-MONSTER]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано04.06.04 18:30



10х, KARMA-MONSTER
Също така има и

.
Линковете на индексната страница понякога не са много актуални, ама кво да се прави

Next One Is Real

Тема Re: Пънк :)нови [re: k..тa нa Heйтли]  
Автор Dryad (earth elemental)
Публикувано04.06.04 22:08



нео-пънк. софт рок.(примерно) болно подобие на пънк. сърдят им се, защото са се продали...и ако трябва да се вживявам в това обяснение още веднъж, ще се повторя ;) а аз не обичам да се повтарям ;))))))))

Понякога седя и си мисля....Понякога просто си седя...


Тема Пънк :) iz Bg www mestoнови [re: Thunder lnc.]  
АвторLGB (Нерегистриран)
Публикувано06.06.04 16:54





I skoro Club



Тема Re: Пънк :) iz Bg www mestoнови [re: LGB]  
Автор Thunder lnc. (hard'n'heavy)
Публикувано07.06.04 11:39



Ухаааааа! Май дойде време за отпуска...

You don't burn out from going too fast.
You burn out from going too slow and getting bored.


Тема Re: Пънк :) iz Bg www mestoнови [re: Thunder lnc.]  
АвторLGB (Нерегистриран)
Публикувано08.06.04 12:40



E kakto ste zabeliazali tuk ima ne samo PUNK, no tova e plod na moeto vseobhvatno muzikalno suznanie



Тема Re: Пънк :) iz Bg www mestoнови [re: LGB]  
Автор Thunder lnc. (hard'n'heavy)
Публикувано08.06.04 14:09



хихи... а ти що реши, че слушам само пънк?



You don't burn out from going too fast.
You burn out from going too slow and getting bored.


Тема Re: Пънк :) iz Bg www mestoнови [re: LGB]  
Автор SMAUG (The Dragon)
Публикувано09.06.04 13:13



приятелю,
така си ги изсипал с 4увала тия линкита , 4е направо по4ти ми уби желанието да ги разглеждам:)).
да ги беше поотделил малко а?:)

и най-важното - доста от линковете ве4е не важат,не си ли ги надзъртал скоро?

ина4е са супер-намерих неща,които не знаех ,4е има.макар и не пунк.

Редактирано от SMAUG на 09.06.04 13:16.



Тема Диверсия в Ефиранови [re: Dryad]  
Автор Dryad (earth elemental)
Публикувано09.06.04 21:19



радио нет - 106.9, събота, от 4 до 5 часа ;) анархия, анти-фа (вероятно) и тематична музика. веселба+анархизъм+пънк=чудесно предаване

Понякога седя и си мисля....Понякога просто си седя...


Тема GEZA Xнови [re: Dryad]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано10.06.04 15:21



Еееей,
Пънкове и разни други подобни. Слушайте GEZA X.
Наскоро ми попадна и направо съм разбит.
За повече информация относно този човек, е по - добре да се обърнете към bgpunk. Той като виден пънкосъбирател, пънкопритежател, пънкоразпространител и разни други работи, ги разбира повече от мене тия неща.
Аз само мога да кажа (за музиката на GEZA X), че това е мястото където пънка се среща с The Residents и Zappa. Невероятна веселба с невероятно количество кретения. Желязно е.

P.S.
Май забравих да кажа. GEZA X е бил продуцент на Black Flag и на Dead Kennedys.

Next One Is Real


Тема Re: GEZA Xнови [re: dave]  
Автор SMAUG (The Dragon)
Публикувано10.06.04 18:35



Потвърждавам - Geza X си е супер. Вчера Дейв ми го пусна и доста се пулихме като какво да го оприличим (което по принцип си е тъпо).Но си е уникален-макар, че бях гроги след бач го усетих.
Геза е много важна фигура в американската пънк-сцена се оказва. Освен бандите на Джело Биафра и Хенри Ролинс е продуцирал и една много велика пунк-група от 80-те.: The Germs!
ето какво открих:) : манимал е навсякъде:




Когато един от тях-Дерби- се самоубива Геза написва ей-туй:

Darby's dead.
...just another rock & roll suicide?
He carved his fantasy into his flesh
and carried it with him to the end.
One star-struck boy
Writer, Director, and Leading Role
Well, he wrote himself OUT.

What a strange power he had -
Leading us all along on a small
hypnotic wire...
We accepted his lies as
half-truths
and he watched himself
in bewitchment
Amazement...

HE pulled the strings
and everyone danced!
- until the string broke
and Darby crashed.

Oh, yes he saw it coming
Vision's one thing -
But I'm sure he never knew
What hit him.

- Geza X.


Всъщност целия му разказ за GERMS е ето тук:


Дейв, а тъй като снощи си стиснахме ръцете над водката и ти обещах нещо-ето ти и това доста подробно интервю с Геза ,където той доста обстойно разказва за Пънка от 70-80-те и откъдето става ясно ,че той е продуцирал и онова парче еднодневка bitch на Мередит Брукс.

Редактирано от SMAUG на 10.06.04 18:39.



Тема Re: GEZA Xнови [re: SMAUG]  
Автор SMAUG (The Dragon)
Публикувано10.06.04 18:41



Ето го линка- така се заблях, че забравих да го сложа:)





Тема Re: GEZA Xнови [re: SMAUG]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано10.06.04 18:55



Хехе,
Четох го интервюто, дето така си искал да ми изпратиш.
Мерси все пак - другия път ще успееш.
Мдаа - много култова личност е тоя унгарец.

Next One Is Real


Тема Re: GEZA Xнови [re: SMAUG]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано10.06.04 18:57





Next One Is Real


Тема Re: Пънк :)нови [re: Dryad]  
Автор SMAUG (The Dragon)
Публикувано12.06.04 15:40



Днес след около 30 мин.- по радио Нет - 106,9. Който има възможност - да слуша...
Френд, дай отзиви или нещо като резюме, за който няма да може да слуша. А ако можеш - пусни направо цялото тук. Чакаме!



Тема отзиви отзиви :)нови [re: SMAUG]  
Автор Dryad (earth elemental)
Публикувано12.06.04 19:03



между другото, които няма радио под ръка и от сега нататък иска да слуша Диверсия в Ефира - кликва тук и слуша радио нет на живо от интернет.

...самото предаване днес включваше няколко любими наши тематични песни, но мога да изредя само няколко, като крайно късопаметна в имената на групите и песните :) значи, надявам се да съм разбрала правилно кои са били песните, че иначе ще ям бой ;) като една от тях - Seguimos Siendo на Non Servium , една песен на banda Bassoti - bandiera rossa и една песен на Куд идиоти, на която ест. забравих името. трябваше да има и Анархист на Пънки Блус, но някой я забрави...кхъм кхъм *обвинително*.... така, преди първата песен имаше кратко представяне на хората, които правят предаването, а именно - група млади анархисти, които се борят за бъдещето си ;)...следваше една песен, и интервю с бай Сандо, виден анархист ;))))) хахаха.... след това имаше обяснение за това какво всъщност е анархията :) и НЕ - ние не сме хора, които рушат, чупят, грабят и убиват! :) и не - ние не сме наркомани или неграмотни ;)...след това се включиха няколко слушатела, хаха ;) ест. поставени - тоест аз и след това един мой приятел, когото изръчках да пита за Садам :) и след това...следваше обяснение и дискусия за войната в Ирак и българиските войници там. след това изръчках един любим човек да се обади, за което много съжалявам защото нямам никакво право да решавам вместо другите хора и да ги използвам за предаването...извинявай, извинявай, извинявай...... м/у другото - само за протокола, след това се засякох случайно с тях и те казаха, че ти благодарят страшно много защото си направил предаването много по-интерсно и наистина са ти се накефили че си толкова умен и заинтересован. както и да е .... следваше много кратка дискусия за фашизма и анти-фашизма в БГ и след това като край - цялото изпълнение на Seguimos Siendo, което м/у другото служи и за сигнал (май...надявам се да не съм объркала и това) :))) та общо взето това е, за което мога да се сетя сега. :) слушайте го следващата събота, сейм тайм, сейм плейс.

Понякога седя и си мисля....Понякога просто си седя...

Редактирано от Dryad на 12.06.04 19:05.



Тема само да адд-вам някои сайтове...нови [re: SMAUG]  
Автор Dryad (earth elemental)
Публикувано12.06.04 19:09







ако не са ги споменали досега.

Понякога седя и си мисля....Понякога просто си седя...

Тема Re: отзиви отзиви :)нови [re: Dryad]  
Автор imc_bg (непознат )
Публикувано12.06.04 22:53



Мисля, че предаването стана доста добре ...
За следващия път останаха още няколко материала + най-вероятно ще има и нещо за срещата на G8 и срещата на BIO (Biotechnology Industry Organization) + евентуално и нещичко за ГМО (генно модифицираните организми) в България, както и за протеста от този вторник...

Айде, толкова за сега и посетете Bulgaria Indymedia:



М/у другото много се изкефих, че за сигнал на предаването са слойили Non Servium - Seguimos siendo, супер надъхваща мелодия!

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от imc_bg на 12.06.04 22:53.</EM></FONT></P>

Редактирано от imc_bg на 12.06.04 22:59.



Тема Ревюнови [re: Dryad]  
Автор Dryad (earth elemental)
Публикувано14.06.04 22:24



24ти, четвъртък, О Шипка :)))

Понякога седя и си мисля....Понякога просто си седя...


Тема Metro Decayнови [re: Dryad]  
Автор dCL (Santa Dog)
Публикувано15.06.04 12:48



Ne sym si prestavql 4e iz gryckata underground scena se podvizavat takiva grupi. Tazi grupa e neveroqtna. Syshtestvuvali sa v na4aloto na 80-te i zvu4at kato rannite Cure primeseno s Joy Division. Strahoten post punk. Za jalost imat samo edin single i edno LP.

Sigurno ima hora koito sa zapoznati s grupata, no za tezi koito ne sa q 4uvali iznenadata shte e priqtna :)

Eto go i link-a:



Malko po-natatyk eventualno moje da ka4a i oshte gryzki neshta ako nqkoi se interesuva.

EatexudingoinksuponandbleeddecrepitbrokenbonesatcausticspellsofHELL!

Тема Linksнови [re: Dryad]  
Автор imc_bg (непознат)
Публикувано15.06.04 14:38



Ето и ощеняколко линка:





http://bulgaria.indymedia.org

Тема Re: Пънк :)нови [re: Dryad]  
Автор lQ (predator)
Публикувано16.06.04 17:10



абре, клонинг, и ти ли се зарази!?!?!

аз съм ПРОТИВ ! стига вече с тоя пънк!
да живее Римски-Корсаков!


буа, ха, ха, хааа! пънкари в клуб???? смешноооо! големи пънкари, ей!

...хайку за вълци...

Редактирано от lQ на 16.06.04 17:18.



Тема NON SERVIUMнови [re: dCL]  
Автор ilzus (AntiAll)
Публикувано16.06.04 23:08




това лято, към август някъде, в БГ идват Non Servium и Chaos Urbano. трябва единствено да съберат пари за пътните им - всичко е уредено.
до колкото разбрах ще свирят някъде на морето... тъй че умирайте от кеф ;)





Smash Capitalism


Тема Re: NON SERVIUMнови [re: ilzus]  
Автор lQ (predator)
Публикувано17.06.04 13:51



умирай ТИ!

ILZUS LOOK OUT!!!

noli turbare circulus meos и cogito ergo sum, да еба!

...хайку за вълци...


Тема "Диврсия в ефира" - второто предаване :)нови [re: Dryad]  
Автор imc_bg (непознат)
Публикувано19.06.04 17:21



Ей... Второто предаване стана супер яко!!! Много се изкефих...
За съжаление не успях да го запиша, за да го кача после някъде из бг фрий сървърите :((( Трябва да си намеря програма, която да записва онлайн предавания в real audio формат... whatever...

Та слушайте предаването всяка събота от 16:00 до 17:00 по Радио НЕТ на 106.9 MHz!!! Като гледам става все по-добро и по-добро :)))

http://bulgaria.indymedia.org


Тема Re: "Диврсия в ефира" - второто предаване :)нови [re: imc_bg]  
Автор Dryad (earth elemental)
Публикувано19.06.04 18:01



еееййй супер, разкажете моля ви как е станало точно и за какво се е говорило, дали е имало слушатели, кои и за какво са говорили, кои са били песните, такива неща, щото този път не успях да го чуя (прости ми прости ми илзус)...съжалявам наистина....моля за отзиви!

Понякога седя и си мисля....Понякога просто си седя...


Тема Re: "Диврсия в ефира" - второто предаване :)нови [re: Dryad]  
Автор Dryad (earth elemental)
Публикувано20.06.04 19:19



аре бе мерзавци, не съм гадателка ;)

I believe in God, only I spell it Nature.


Тема Re: "Диврсия в ефира" - второто предаване :)нови [re: Dryad]  
Автор ilzus (AntiAll)
Публикувано20.06.04 20:48



можеш да си го дръпнеш донякъде от www.free.bol.bg/selbstmord/diversiq
;)

Smash Capitalism


Тема Инвeрсия в ефиранови [re: imc_bg]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано21.06.04 14:13



Отново не успях да слушам предаването на живо, но прослушах материала качен на бол.бг.
Общо взето - направи ми доста добро впечатление. Доста интересни теми и находки имаше. Особено това за ЕГН-то.
Но най-хубавото нещо беше Конфронт.
Разбирам, че предаването по-скоро не е музикално. По щеше да ми се понрави обратното. Сигурно защото не съм почитател на анархизма като идеология (и на никоя друга идеология). Всъщност в термините на пънка анархията е едно абсолютно отрицание. Казвам го с риска и с пълното съзнание, че май провокирам дискусия. Това абсолютно отрицание е най-хубавото нещо. То определено отхвърля и Анархията като обществена система (а тя си е една утопия и нищо повече). Както и всички други подбни и ли не булшити.

И накрая с голямо удоволствие ще приложа един текст на една любима група. Малко е на руски, но се надявам, че няма проблем.


Новорожденный вопит
Представляя себя миру
Значит ему предстоит
Прыгнуть из пизды в могилу.
Он покинет колыбель,
Станет пешкой бытия.
Даже если королем -
Все равно ему пиздец!
Анархия в мозгах!
Анархия в горбах!
Анархия в глазах!
Анархия в гробах!
Анархия в могиле!
Анархия в пизде!
Анархия на знамени,
Анархия везде!
Перестаньте же ебаться
Ваши фрикции смешны
Прекратите размножаться
Я вам запрещаю жить.
Упраздняются роддомы,
Школы, церковь и семья
Все законы ваши в жопу,
Государство это Я!

Место человекам
Тарпейская скала
Были человеками
Теперь куча мала
Хватит коптить небо
И землю топтать
Хочешь иль не хочешь
Надо подыхать!


Next One Is Real


Тема Re: Metro Decayнови [re: dCL]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано21.06.04 14:30



dCL,
не мога да не се съглася с тебе за Metro Decay. Групата е буквално невероятна. Още повече, че никога не съм си представял такава музика на гръцки. Звученето на този език за мене е силно асоциирано с разни други "ясо паникарита" (не съм сигурен дали го спелвам правилно). Това сигурно е продиктувано и от крайбрежния ми произход.
Metro Decay наистина предлагат нещо убийствено като звучене и настроение.
Ако някой иска да повече информация за групата - да се разходи до долния линк:



Next One Is Real

Тема Re: Metro Decayнови [re: dave]  
Автор SMAUG (The Dragon)
Публикувано21.06.04 16:32



"ясо-паникарита" :))))))
хехехехе!:))



Тема Re: Metro Decayнови [re: SMAUG]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано21.06.04 16:57



Май всъщност е "паликари-та"?

Next One Is Real


Тема Re: Пънк :)нови [re: Dryad]  
Автор janitor_of_lunacy (conformist)
Публикувано22.06.04 00:45





Тук на този линк, в клуб "Рок" тече(ше) обсъждане на някаква класация за пънк албуми, ако някой не я е зърнал по невнимание, нека го направи.

"The search for Truth is wonderful; beware of people who claim to have found that truth."

Тема Re: Пънк :)нови [re: janitor_of_lunacy]  
Автор Dryad (earth elemental)
Публикувано22.06.04 17:44



ччч ей, от кога соник и нирвана са пънк!?!?!?!

I believe in God, only I spell it Nature.


Тема Re: Пънк :)нови [re: Dryad]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано22.06.04 18:25



Ами доста пънк има в тях.
Както и в много други неща

Next One Is Real


Тема Re: Пънк :)нови [re: dave]  
Автор Dryad (earth elemental)
Публикувано22.06.04 20:59



е то че има пънк в тях има, ама......ама....незнам. никога не съм определяла соник като пънк. верно, не съм ги определяла като нищо, ама ;)))))
а за нирвана - въобще къде е пънка къде е нирвана. в смисъл - как може да се сложат експлойтед и нирвана в една категория дори?? :)

I believe in God, only I spell it Nature.


Тема Едно пояснение за класациятанови [re: Dryad]  
Автор Cruiser (Ramone brother)
Публикувано22.06.04 23:17



Тя е на екипа на английското списание MOJO.
То верно, че класации днес - под път и над път, но MOJO хич не е случайно име. Опитвам се от доста време насам редовно да следя английската рок-преса (кървав спорт за бюджета ми) - MOJO, NME, Rolling Stone, Word, Q, Classic Rock, Uncut, Record Collector и X-Ray. За мен MOJO и Record Collector са абсолютната класа всред всичките заглавия - IQ, анализи, визия, маниящина и т.н. да не се отплесвам. Заради това ги цитирам, много са тежки.
Може би трябваше да спомена че подзаглавието на класацита "Top 50 Punk Albums" е "the best in noise, energy and aggro". Албумите там не са само класически пънк, но и разни "крайъгълни" постижения на пънк-естетиката. В случая думата "пънк" е малко условна - там влизат и постпънковете, експерименталните албуми, както и разни стари гаражни протопънкарии и т.н. Наистина интересна класация - точно като за наши хора - мутанти Ник'во отпускане - кютек от първия до последния албум :)))

А за Нирвана не съм съгласен - пънкареят си във всеки един албум, къде по-силно, къде по-слабо. Наскоро си превъртах "Incesticide". Ами ако не беше указаната година, спокойно можеха да минат и за някоя старогаражна банда от началото на 70-те като "Seeds" например



Тема Re: Пънк :)нови [re: Dryad]  
Автор SMAUG (The Dragon)
Публикувано23.06.04 14:05



Френд, Соник са си доста, доста пънк!
Нирвана - също... И не говоря само като отношение,или нихилизъм, говоря и като музика . Пънк-влиянията им са си ушевадни. Не само Incesticide -още първият албум си има много пънк.
Комерсиалният им успех не означава обратното.

А Плойтед вече са си нещо съвсем друго . Класика!



Тема Re: Едно пояснение за класациятанови [re: Cruiser]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано23.06.04 14:05



Cruiser,
това пояснение беше много необходимо.
Като четох постинга ти, все се чудех защо не си почнал от 1 нататък.
Мамка му, някои работи от класацията не съм ги чувал.
Май не е лоша идея да си измерим собствените класациите.

Next One Is Real


Тема Re: Пънк :)нови [re: dave]  
Автор SMAUG (The Dragon)
Публикувано23.06.04 14:07



Условност??? Е,по-скоро доста широк диапазон обхваща пънка:))

А аз се питам -защо не работиш бре, ми ходиш по клубове?



Тема Re: Пънк :)нови [re: SMAUG]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано23.06.04 14:22



Работя усилно, и се разведрявам с шляене из клубовете
А за условността - условност си е!!! В смисъл, че може да бъде всякаква...
Ако не ти звучи добре - ползвай си широкия диапазон

Next One Is Real


Тема ех ех, невежа неграмотна младеж...нови [re: dave]  
Автор Dryad (earth elemental)
Публикувано23.06.04 18:39



- става дума за мен, не се притеснявайте ;))))

ама гложди ме още това за нирвана че са пънк...не са ли гръндж мамка му :) или там, както се води. ок ок, спирам да набутвам готина музика в категории и определения...:)

I believe in God, only I spell it Nature.


Тема Re: Пънк :)нови [re: Cruiser]  
Автор Dryad (earth elemental)
Публикувано23.06.04 18:47



ще, ще....ще се наложи да си преглънта срама от себе си ;) и да им пиша... :))) скоро...само трябва да се адекватиЗИРам :)..

I believe in God, only I spell it Nature.


Тема Re: Пънк :)нови [re: Dryad]  
Автор SMAUG (The Dragon)
Публикувано23.06.04 19:39



Мислех да го сторя още преди седмица , френд. но нещо ми хареса тук ...

Някак по- underground сме!

A и очаквам още включвания! :)))



Тема Re: ех ех, невежа неграмотна младеж...нови [re: Dryad]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано23.06.04 23:29



Браво, Dryad,
тоя път позна
Нирвана не само са гръндж, ами даже от тях тръгна тая дума...
Ама в техния гръндж има толкова пънк, колкото в грънджа на Алис Ин Чейнс - метъл...
Въобще сиатълските групи са си най-обикновени рок групи (в най-общия смисъл на думата рок). А етикетът гръндж май се явява търговска марка.
Пийл откри и направи известни Нирвана. Покрай тях станаха популярни и разни други групи от Сиатъл. Намериха се хитри и чичковци с парички. После се появиха имитатори, подражатели, плагиати - и ето ти цяло гръндж движение. Дет' са вика - пазар

Next One Is Real


Тема Гръндж - пънкнови [re: Dryad]  
Автор Cruiser (Ramone brother)
Публикувано24.06.04 02:34



Ами ето, пействам ти визитката за стила "гръндж" така както са я написали в www.allmusic.com - най-големият справочник в нет-а за музика. Нито един стил не се появява ей така от въздуха, нали така. Всъщност, не споря. Напълно съм съгласен с теб, че е глупаво да се набутва музиката в категории и определения. Но все пак, хвърли едно око :

"Using the sludgy, murky sound of the Stooges and Black Sabbath as a foundation, Grunge was a hybrid of heavy metal and punk. Though the guitars were straight from early '70s metal, the aesthetic of grunge was far from metal. Both the lyrical approach and musical attack of grunge were adopted from punk, particularly the independent ideals of early '80s American hardcore. The first wave of grunge bands — Green River, Mudhoney, Soundgarden — were heavier than the second, which began with Nirvana. Nirvana was more melodic than their predecessors and they also had signature stop-start dynamics, which became a genre convention nearly as recognizable as fuzzy, distorted guitars. After Nirvana crossed over into the mainstream, grunge lost many of its independent and punk connections and became the most popular style of hard rock in the '90s".



Тема Re: ех ех, невежа неграмотна младеж...нови [re: dave]  
Автор Cruiser (Ramone brother)
Публикувано24.06.04 03:31



Ще продължа малко по линията "Нирвана", като сме заговорили за корени.
Наскоро покрай годишнината на КК наизлязоха купища трибют-ни списания за Нирвана. Всичко за тях от А до Я, пък дори и до Ь Там имаше едно много интересно старо интервю с Кърт Кобейн (в NME ако не се лъжа), където му зададоха директно въпроса "Добре, споменете едно (само едно!) име на група/изпълнител и един музикален стил, които в най-голяма степен са повлияли върху музиката на Нирвана". Отговорът на Кобейн наистина ме изненада, да не кажа шокира : "Групата е Pixies, а стилът е ... старият блус на Мисисипи - Leadbelly, Robert Johnson, Howlin Wolf". По-нататък продължава с това, че музиката на Pixies изцяло му е променила отношението към рока, "от тях идва формулата която по-късно използвахме, която най-накратко може да се определи като quiet-then-loud".

Всъщност Pixies наистина дават черновата на цялото поколение инди-алтернативни банди след тях - freaky рок, истории за НЛО-та, странни китари (сърф рок етюдчета и испанска китара, примерно) и т.н. Това някак си го стоплих. Велика банда, направила много вълнички (всъщност, май забравих да спомена, че ги обожавам). Но това за блуса - още не мога. Мисисипският блус е най-примитивната му форма, там китарите са съпровод, а гласовете - сурови, фразите - няколкосрични, може би заради тази семплост, неподправена емоция, знам ли...
В unplugged-a им в Ню Йорк всъщност последната им песен е кавър именно на Ледбели - "Where Did You Sleep Last Night ?" Излишно е да казвам тази песен как намира емоцията на Кобейн, вие си го знаете

Тези извадки по-горе не са за да оспорят някаква теза или пък да прокарат нова. Реалностите в главата на един човек, пък било то и публична личност, са явно доста по-различни и шарени от привидните. А грънджът за мен е по-скоро понятие, свързано най-вече с личността на КК. След смъртта му енергията на това понятие поизветрява (поне в старата му форма) и то се видоизменя в в някакво от многото там направления на алтернативния рок. Амин.

Така е то.




Тема Downcityнови [re: Dryad]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано24.06.04 12:03



Leko re-design-ah

(ako moje da se nareche design, hehe ).
Vsyshtnost osnovnata indexna stranica sega se namira na - tova mai go vijdat vsichki . Sorry za bannera.
Postavil sym linkove kym siteta s info za grupite.
Vyobshte se bqh zamislil vyrhu ideqta da napravia neshto kato mqsto s linkove kym "drugata" musika iz peer-inga, ama pusto vreme - hich go nqma

Next One Is Real

Тема Re: ех ех, невежа неграмотна младеж...нови [re: Cruiser]  
Автор SMAUG (The Dragon)
Публикувано24.06.04 18:04



Не знаех това за Кобейн и Пиксис...:)) наистина ме изненада донякъде. И досега се кефя на Пиксис и разните производни или Франк Блек след това .
В Ънплъгда наистина си се чува точно мисисипски блус и настроението е такова. А освен класиката на Ледбели Нирвана правят и 2 кавъра на Мийт пъпетс...
Между другото от Кобейн съм чувал и чел всякакви изказвания относно техните влияния в зависимост от настроението му да говори сериозно или да се лигави... Но това ми се струва достатъчно искрено.
Навремето 1994 точно се наканихме с няколко приятели (dave , сещаш ли се бре) да ходим в Прага на концерт на Нирвана (даже бяхме платили път,билети и всичко) и хоп- Кобейн му изби сачмата...

Вече много внимаваме на кого ходим на концерт, защото явно им действаме смъртоносно.... :))

Сега без лигни : Денят (10 април) когато Кобейн умря си е огромна загуба за всеки ,който обича добрата и искрена музика. Толкова...



Тема Re: GEZA Xнови [re: dave]  
Автор Bgpunk (Isotope Soap)
Публикувано24.06.04 20:41



А аз бих обрънал внимание на фирмата, дето го издава GEZA X.
Сега слушам един друг техен диск, THE UNDEAD-From The Vaults-1977-1982.
Жесток дет-рок, ама жесток!!!
А някой да е чувал мистичният Christian Lunch, другата фигура около Dead Kennedys. Когато Рейгън дошъл на власт, той напуснал Америка възмутен и изчезнал в Германия. Имам две негови плочи, дето са страхотни.
А и нещо подобно - VOICE FARM.Чували ли сте ги?

Оригинални дискове/плочи/касети на добри цени!



Тема Re: Пънк :)нови [re: SMAUG]  
Автор Dryad (earth elemental)
Публикувано24.06.04 21:14



така си е ;)

а това за пиксис ме уби :) знаех си че има нещо спешъл в тях ;) ....ама....незнам, носят ми една такава..тиха безсилна истерия... като соник до някъде, много са ми близки по някакъв начин..;) както и да е, ударих го на безсмислени брътвежи, сори ;)

I believe in God, only I spell it Nature.


Тема Re: GEZA Xнови [re: Bgpunk]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано24.06.04 22:05



Хе,
За THE UNDEAD си говорехме май. Наистина - жесток дет рок. А сега един 4и4ко от THE UNDEAD свири в групата на Sevan Kand (синчето на Valor Kand и Gitane Demon от Christian Death) заедно с един 4и4ко от 100 Flowers (мноооооооого яка група). Бандата на Sevan Kand се казва The Sixth Chamber и според критиката е "...like The Stranglers with Jim Morrison singing." Все още на съм ги намерил, но и тая ще стане

Next One Is Real


Тема The Undeadнови [re: Bgpunk]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано25.06.04 10:40



Май забравих да кажа, че Bobby Steele - един от създателите на The Undead е бил преди това в Misfits...

Next One Is Real


Тема Re: GEZA Xнови [re: Bgpunk]  
Автор SMAUG (The Dragon)
Публикувано25.06.04 13:33



Не съм, но знам един от Добрич (който и ти познаваш:)) ) ,който ги е чувал.
Той още навремето (а и все още, предполагам) си водеше доста обстойна кореспонденция с Джело Биафра. :)) По едно време беше обърнал половин североизточна България да търси гайда (на по-сносна цена),защото Джело беше поискал.:))
Това ,както предполагам се сещаш, беше през доброто старо време на натурална размяна от сорта на Водки срещу Плочи. :))))))) Доста ценни неща пристигнаха в България благодарение на Водката!
Затова я уважавам



Тема От теб не съм чувал безсмислености, френд!:)нови [re: Dryad]  
Автор SMAUG (The Dragon)
Публикувано25.06.04 13:35



.



Тема Re: GEZA Xнови [re: SMAUG]  
Автор Bgpunk (Isotope Soap)
Публикувано25.06.04 15:24



Ееех, а бяха години. Така далечно е всичко сега.И ми е мъчно.
Диан ли визираш? Не съм го чувал/виждал от години.....

Оригинални дискове/плочи/касети на добри цени!



Тема Re: The Undeadнови [re: dave]  
Автор Bgpunk (Isotope Soap)
Публикувано25.06.04 15:25



Да, ама този Undead е друга група. Не са с Боби Стийл.

Оригинални дискове/плочи/касети на добри цени!



Тема Re: GEZA Xнови [re: Bgpunk]  
Автор SMAUG (The Dragon)
Публикувано25.06.04 16:58



Видях го случайно преди около месец тук- в Сф.
Поговорихме набързо надве натри, защото и двамата бързахме ...



Тема Re: GEZA Xнови [re: SMAUG]  
Автор Bgpunk (Isotope Soap)
Публикувано25.06.04 17:59



А аз и ти познаваме ли се?
Сори за тъпия въпрос, ама...

Оригинални дискове/плочи/касети на добри цени!



Тема диверсия в ефира отново :)нови [re: Dryad]  
Автор Dryad (earth elemental)
Публикувано26.06.04 22:28



и пак не можах да го чуя тъй като не бях в София, а и бях обезинтернетена. Илзус моля те разкажи какво стана и кои анкети пусна, и каква музика, и дали е качено някъде в нета, защото ако е станало както предполагам, много държа да го чуя !!! :)

I believe in God, only I spell it Nature.


Тема Re: The Undeadнови [re: Bgpunk]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано27.06.04 01:07



Ами то един undead ли е само... Как да не се омота човек.
Ама и ти, бгпънк си агент-провокатор. Май ти нещо брътвеше за Misfits и Undead наскоро?
Аз говоря точно за този с Боби Стийл (тъкмо сега слушам едно тяхно парче).
Значи да уточним.
Ти говориш за The Undead от Фриско, създаден през 77 със Сид Терър?
Хм, малее как се оплетохме
Направо Evil Dead (ах как обичам тоя филм заедно с всичките му продължения)

Next One Is Real


Тема Re: The Undeadнови [re: dave]  
Автор Bgpunk (Isotope Soap)
Публикувано27.06.04 02:00



Даааааааа, същите са, от Фриско, със Сид Терър.
Аз ми мислех за ония с Боби Стийл, ама съм се объркал.
Апропо, слушал ли си Igra Staklenih Perli?
Тъкмо рипвам плочата и съм на път да се побъркам от кеф!
Представи си ранният Пинк Флойд, базиран в Югославия, много по-симфоничен и мрачен, почти по готически. Страхотно пасва с времето навън, леко дъждовно и нощно.

Оригинални дискове/плочи/касети на добри цени!



Тема Re: The Undeadнови [re: Bgpunk]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано27.06.04 12:18



Не съм чувал "Igra Staklenih Perli", но определено звучи любопитно:)
Ранния Флойд винаги ми е бил любим, за разлика от късния и средния.

Next One Is Real


Тема Re: The Undeadнови [re: dave]  
Автор Bgpunk (Isotope Soap)
Публикувано27.06.04 14:47



Да, а сега рипвам Pussy Galore.
С години ги търсих, а като открих плочата, съм зверски доволен!

Оригинални дискове/плочи/касети на добри цени!



Тема Effigiesнови [re: Bgpunk]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано28.06.04 10:18



Аз пък в момента разпускам с Effigies
Страхотна банда!

Next One Is Real


Тема Инструкция по обороненови [re: dave]  
Автор Bgpunk (Isotope Soap)
Публикувано28.06.04 10:26



Инструкция по обороне Звучи сега, руски минималистичен пънк от 80те. Зпапочва любимата ми песен "Товарищ Горбачев".
Готвя се за работа.

Оригинални дискове/плочи/касети на добри цени!



Тема Re: Инструкция по обороненови [re: Bgpunk]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано28.06.04 11:37



хехехехе
Добре загряваш за поредната Mortal Combat схватка с бъдещото поколение

Next One Is Real


Тема Re: Инструкция по обороненови [re: dave]  
Автор Bgpunk (Isotope Soap)
Публикувано28.06.04 14:49



Бъдещите ги нямаше на училище въобще.
Смятам да пусна KLAN /полска психеделик-прогресив група от 70те/ и да потъна в нищото, с чаша айрян и книгата за Мао, съвмещавайки я с четене на Жак Превер. Апропо, в Билла-та бях, полицайката е там.
Ужасно готина, Петьо....нещата взимат друго направление. Ще крадем ли?

Оригинални дискове/плочи/касети на добри цени!



Тема Трансплантация мировоззрениянови [re: Bgpunk]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано28.06.04 16:57



Ех, Иво,
Ами че аз всеки ден на където и да се обърна, все виждам нещо у което да ми останат очите. И после ги търся наолколо.
Бая крадене ще ни се отвори - в С.З., в Софето и из цяла България. Ама щом е за идеята - може да си направим банда - Джеси Тончев и Петьо Джеймс.
Ще обявяваме из форумите къде е следващия гастрол, за да събираме по-лесно силите на реда (полицайките де).
И тогава ще видят те що е то девелоперско-преподавателски анархо-терор...
Сега си пускам Трансплантация мировоззрения на Purgen (великото албумче от 93), за да се нахъсам предварително.

Next One Is Real


Тема Re: Трансплантация мировоззрениянови [re: dave]  
Автор Bgpunk (Isotope Soap)
Публикувано28.06.04 17:46



ЕЕЕЕЕЕх, Петьо, и аз съм тъй. Все гледам, гледам, очите ми лепнат, мама му. Станахме като ония пенсионери, дето си викали, как бог им взел възможностите, ама не им взел желанията, и те страдали, страдали.

Давай да крадем, да живеем, ако трябва и на 45 оборота.А аз все някога трябва да рипна и демото на Пурген, с което ме сподобиха някога.А лбяха години, години...
Клан свършиха, поспах даже и малко. Облекчи се моята ранена душа. Сега ще погледам малко ТВ и ще понаблюдавам как се здрачава.
Ех, а бяхме млади някога, помниш ли? Май и поръчките идваха всеки ден /аз да дръпна леко чергата към мен, защото ми застудя.../


Оригинални дискове/плочи/касети на добри цени!



Тема Честито на...нови [re: Dryad]  
Автор SMAUG (The Dragon)
Публикувано29.06.04 17:04



dave и всички останали именници! Да сте живи и здрави!



Тема Re: Честито на...нови [re: SMAUG]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано30.06.04 10:29



10x на патерици и 4естито и на тебе на патерици.
Не 4е в4ера не го поляхме взаимно.

Next One Is Real


Тема Re: Честито на...нови [re: dave]  
Автор Bgpunk (Isotope Soap)
Публикувано01.07.04 12:44



Да бе, честит имен ден, на патерици. Напихте ли се? Аз все забравям да честитя на хората празниците им, защото съм марксист и не вярвам много в именните дни.

Оригинални дискове/плочи/касети на добри цени!



Тема Re: Честито на...нови [re: Bgpunk]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано01.07.04 13:21



В отговор на:

Аз все забравям да честитя на хората празниците им, защото съм марксист и не вярвам много в именните дни



Не, Иво.
Защото мислиш само за твоя рожден ден - половин година преди и половин година след това.

Естествено, че поляхме обилно - специално заредихме от Била (ей я де е!), ама у софето има дефицит на полицайки.
Прочете ли Мао?
А посрещна ли July morning ?
Hey you, hippie punk (това на венъм ли беше?)

Next One Is Real

Тема Re: Честито на...нови [re: dave]  
Автор Bgpunk (Isotope Soap)
Публикувано01.07.04 15:28



Мао е прочетен, осмислен и вече му се подражава, на най-широко основание.
Какво да правя, като аз се въртя предимно около себе си. Аз и слънцето.
А Билата ей я де е, така де! Полицайката е супер, като си поръчаш 1000 диска на един път, ще си купя телефон с камера и ще ти я пратя. Да видиш малко живинка и ти, че тези сорсове, морсове, ще ти изядат главата.

Оригинални дискове/плочи/касети на добри цени!



Тема Re: Честито на...нови [re: Bgpunk]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано01.07.04 15:47



Колко оптимистично мечтаеш само!!!
1000 диска?!?
Добре ти действа Мао. Ще взема и аз да го прочета.
BTW, днес намерих они вестник "Култура", за който ми говореше. Много ъндърграунд вестник, бе. Намерих го в една много ъндърграунд книжарница, скрита между заведения за бързо хранене и кошчета за буклук, сякаш я е срам че съществува...

Next One Is Real


Тема Re: Честито на...нови [re: dave]  
Автор Bgpunk (Isotope Soap)
Публикувано01.07.04 16:14



Мао ми действа страхотно! Комбиниран със Самоанците, просто ме размазва.Искаш ли да си купим по една книжка с цитатите му и да си ги носим до сърцата?

Оригинални дискове/плочи/касети на добри цени!



Тема Re: Честито на...нови [re: Bgpunk]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано01.07.04 16:39



Съгласен.
Ако не мога да ги намеря - имам си една книжка за Сид Вишъс.
Мъничка - около 13/10 см...
Ще свърши добра работа.
А ти все повече ме изумяваш.
Хипи пънк, с еврейска шапчица над маоистко кубе със скини прическа
Ей т'ва е бългериън фуз фолк джаз бийт пънк

Next One Is Real


Тема Re: Честито на...нови [re: dave]  
Автор Bgpunk (Isotope Soap)
Публикувано01.07.04 21:32



Драги Петьо!
Аз имам още да те изненадвам, дори когато така


вървя между масите, с книга в ръка.
Или когато така

вдъхновявам масите за движение напред.
Дори и тук съм аз,

смело свирещ с акордеона.
А иначе ме няма никъде.

Оригинални дискове/плочи/касети на добри цени!

Тема Re: Честито на...нови [re: Bgpunk]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано02.07.04 00:13







Next One Is Real


Тема Re: Честито на...нови [re: dave]  
Автор Bgpunk (Isotope Soap)
Публикувано02.07.04 00:26



Ех, Петьо, Петьо...не разбираш болката на поета.

Оригинални дискове/плочи/касети на добри цени!



Тема Re: Честито на...нови [re: Bgpunk]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано02.07.04 10:51



Ми така е.
Не са за моята простовата аграрно-промишлена душица тия възвишени болежки...
Моите възприятия са МИНИМАЛистични и КОМПАКТни.

Сега съм си пуснал Deadly Weapons и се размазвам от кеф.
А ти, поете - лекувай се с черен чай и Мао. А ако много те боли - спри диетата - определено ще се почувстваш по-добре.

Next One Is Real


Тема Re: Честито на...нови [re: dave]  
Автор Bgpunk (Isotope Soap)
Публикувано02.07.04 13:46



Поетът сега е добре, май ще живее. Намерих в една аптека някакви запаси от неебин и яко закупих! И сега слушам "THE HUSH RECORDS STORY" /класическа психеделик/гараж компилация с групи от 60те / и се точа на два корнишона. Ще се живее, да!
Да Живее Мао!
Депресията е "хартиен тигър"!

Оригинални дискове/плочи/касети на добри цени!



Тема Maoнови [re: Bgpunk]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано02.07.04 14:01



Днес търсих малка книжка с Мао завети, но не успях да намеря:(
Няма да се отказвам.

BTW Този вестник култура ме изкефи - в броя на клйто съм горд притежател, има страхотна статия за хорър/гор филмите

Next One Is Real


Тема Re: Maoнови [re: dave]  
Автор Bgpunk (Isotope Soap)
Публикувано02.07.04 15:45



Ехе, Петьо! Къде търси книжката на Мао?
Въобще, те тука след смъртта на Сталин не са го долюбвали хич.
Известна е била само любовта между Албания и Китай, необяснима и вечна. И май няма шанс да са я публикували някога тука.
Имало е даже гонения из партията, по повод "китайски пристрастия".
А Мао се е смеел и е гонил малолетните китайски партийки.

Оригинални дискове/плочи/касети на добри цени!



Тема Re: Maoнови [re: Bgpunk]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано02.07.04 15:59



Мдаа, трудно се публикува любов...
И то между Китай и Албания.
Ама нали ти казах, че няма да се откажа лесно за книжката - вече си намерих:


Щастиееее...

Next One Is Real

Тема Re: Maoнови [re: dave]  
Автор Bgpunk (Isotope Soap)
Публикувано02.07.04 23:26



Петьо, правиш грешка.Книгата на др.Мао не може просто ей така да я свалиш от нета! Това не са чифт гащи от тела, ей така да ги свалиш и обуеш.
Тя трябва да се заслужи, като откриеш шпионин в фирмата, или спасиш градът си от вражеска диверсия.
Пък и знаеш ли, трябва да я докоснеш, да усетиш как пърха в ръцете ти.
Като гълъб на световния мир, или като муцунка на уплашено кученце.
А ти , даунлоад, сваляй , та сваляй.
Докъде ни доведе това принизено изискване към нещата, които обичаме?

Върнаха ни разни буржоазни вкаменелости от Мадрид и така...
А можеше и друго да е...........

Оригинални дискове/плочи/касети на добри цени!



Тема Re: Maoнови [re: Bgpunk]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано03.07.04 13:52



Иво,
как можа да си помислиш такива неща?
Та аз току що привърших с маркетинговото проучване и вече съм готов
с бизнес плана за разпространение на книгата. Даже започнах предпечатната подготовка.
Значи, както си говорехме - малък формат 10/13см., та да може всеки да я носи до сърцето си...
С винени корици и морави букви. Картинки, снимки и други агитационни материали.
Ще бъде музикална... Като ч отвориш от пред - "На крак о парии презрени". От зад - "Свири хармонико, свири".
Уговорени са и митинги по повод издаването:
- Митинги в подкрепа с участието на БКП(к) и Йоло Денев (сам си преложи услугите - твърди, че Мао бил вдъхновен от Тангра)
- Митинги против - ще бъдат множество и на ротационен принцип.
Тебе ще те включим в орг. комитета - ще отговаряш за идеологическата пропаганда - т.е. З.К.П.Ч....

Туй то...

Next One Is Real


Тема седмичната диверсия :)нови [re: Dryad]  
Автор Dryad (earth elemental)
Публикувано03.07.04 17:57



илзус, мога да кажа че стана супер :) пънко много ми хареса как говори, много ми харесва и това че сте ентусиасти, особено той, но не сте прави до някъде според мен ;) според мен алтернативата е - преди да се наеме даскал, да има некъв психологически тест дали умее да показва нужното уважение към всички ученици. второ, според мен би било чудесно ако учителите и учениците си правеха сами училището - ако всички идваха да се учат един от друг сами, без да трябва да ги карат - самоорганизация - само дето за мен това е една далеееечна мечта, за жалост, защото хората просто сме си апатични, алчни и гадни, както и да го поставиш и това може да се оправи само с достатъчно време. иначе беше много яко, радвате ме страхотно, музиката беше супер :)) всичко беше супер. само края не хванах ама то е ясно за какво става дума, и си личеше това че стана значително по-добре от миналия път :))
това е от мен :)))

I believe in God, only I spell it Nature.


Тема честит ви празник ;)))))нови [re: Dryad]  
Автор Dryad (earth elemental)
Публикувано04.07.04 12:32



хихихихихи :)) незнам защо, но съм в адски добро настроение, просто нямаше как да не ви честитя празника на американската независимост :) ха честито ;))))))))

I believe in God, only I spell it Nature.


Тема Re: честит ви празник ;)))))нови [re: Dryad]  
Автор dCL (Santa Dog)
Публикувано04.07.04 12:44



ako znaesh kolko typo izglejda vsi4ko pokrai 4-ti :)) xexe

vijdat se s rodninite si horata amerikanci (shtoto prez drugoto vreme vobshte ne se sehstat za nikoi drug osven sebe si i debelite si zadnici i shkembeta, koito prodyljavat da narastvat strahovito pokrai tozi praznik),

te sa tolkoz mashinalni 4e nqma zna4enie dali e 4-ti july ili 30-ti fevruari :)

P.S: Ina4e hubavo 4e 4estitish ama mai na tebe pove4e ti e qsno kakvo e 4-ti july ot kolkoto na BAI TOM :)

P.P.S :)
Po tozi povod , ne znam dali ste go 4eli tova no vse pak eto link-a zashtoto razkaz4eto si go biva, 4e e i dosta verno:



EatexudingoinksuponandbleeddecrepitbrokenbonesatcausticspellsofHELL!

Тема Re: честит ви празник ;)))))нови [re: dCL]  
Автор Dryad (earth elemental)
Публикувано04.07.04 12:47



бе нека се забавляват, стига това да не е за сметка на някой друг. това е единствената ми претенция. иначе те са си толкова наивни горките, какво да им обясняваш за любимия им празник - те са големите патриоти, голямата работа :)

I believe in God, only I spell it Nature.


Тема Re: Maoнови [re: dave]  
Автор Bgpunk (Isotope Soap)
Публикувано04.07.04 19:24



Ех, Петьо...
бизнес плана,маркетинговото проучване какви са тези думи?
Нима Мао е бизнес?
А така ми тръпна сърцето, като видях и винени корици.
Още малко и водка ще поискаш...., дотам е деградирало твоето сърце машина, в условията на грубия материализъм, в фирмата.
Там където жалки пари, ти хабиш своя юмрук, свикнал да бие по масата и да иска справедливост и щастие за всички. А сега си се отдал на алкохола, от Мао бизнес ще ми правиш. Срам за теб, другарю!
И все пак, по молба на полицайката от Билла, имаш още един шанс.
Йоло е ренегат, и все пак, чувал съм че той бил издател на книга на Моамар Кадафи на български, която била страхотен шедьовър. Търси се.

А БКП /К/ са все шантави старци, бивши дейци на Тихия фронт.
Петьо, от утре е нов период от живота ти. Спирай да пиеш и ставай от нашите.

Оригинални дискове/плочи/касети на добри цени!



Тема Re: Maoнови [re: Bgpunk]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано05.07.04 10:11



Каква водка бе?
Ами, че тя всичката отиде за убеждаването на БКП(к)...
Иначе, както виждам, правилно съм усетил каква длъжност ти подхожда най-добре. По-добър З.К.П.Ч. от тебе не може да се намери.
Сам дето трябва да проумееш, че първоначално трябва да се използва терминология, кочто е близка до сегашната реалност. Чак когато спечелим масите, ще стиснем пестника и ще видят те бизнес планове и маркетинг и други лоши западни думи... И какви Байкало Амурски Магистрали ги чакат...

Next One Is Real


Тема New Model Armyнови [re: Dryad]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано06.07.04 16:12



На http://mp3.online.bg някой юнак е качил всичко на New Model Army!
Повечето неща - с доста добро качество.
Браво

Next One Is Real


Тема Re: New Model Armyнови [re: dave]  
Автор SMAUG (The Dragon)
Публикувано06.07.04 18:35



Е,добре, 4е поне ти се сети, че аз забравих тотално. А свали ли ги???



Тема Re: New Model Armyнови [re: SMAUG]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано06.07.04 20:38



Ами, vengeance не е върхът, ама аз си го имам в благодарение на BGpunk на CD.
Лошата новина е, че Eight май издиша от време на време, но това е само на първи прочит... В момента провеждам по-задълбочени изследвания.
ОБИЧАМ тази група

Next One Is Real


Тема Re: New Model Armyнови [re: dave]  
Автор Dryad (earth elemental)
Публикувано06.07.04 22:13



страхотни са..:)

I believe in God, only I spell it Nature.


Тема Dryad sorry ;)нови [re: Dryad]  
Автор ilzus (AntiAll)
Публикувано06.07.04 22:38



eh... chak sega vidqh che Dryad me e pitala za predavaneto..
nali ne vlizam mnogo mnogo tuk...
da, punko beshe mnogo dobre ama ne bqh suglasna s nego za baq neshta - ma to si i prolicha ;)
inache sega nqma da me ima za sledvashtite 2 predavaniq i mai toi shte gi pravi.
dano stanat dobre.
mislq che sled 1-2 meseca shte se izpedepcame hopefully.
stiskaite palci, kritikuvaite i kazvaite kak i kakvo moje da stane po-dobre, idei i kritiki.

take care! :P

Smash Capitalism


Тема Re: Maoнови [re: dave]  
Автор Bgpunk (Isotope Soap)
Публикувано07.07.04 12:44



Петьо, Петьо...нещата не са така лесни.БКП пият по едно и падат, те нямат твоя тренинг, пък и са на годинки вече.Като мен, с много сребро по косите.
Апропо, нали знаеш вица за канала Волга-Дон и как са избирали копаещите го хорица?Да не се окажем от срещуположните страни
Апропо, искам да съм КПЧ, а не просто ЗКПЧ.Искам да съм Сталин, искам да съм Мао.

Оригинални дискове/плочи/касети на добри цени!



Тема Re: Maoнови [re: Bgpunk]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано07.07.04 15:38



Az pyk misleh K.P.4 da ostane po4etna dlyvjost - za dr. MAO?
I NE BOGOHULSTVAI

Next One Is Real


Тема pleading...нови [re: ilzus]  
Автор Dryad (earth elemental)
Публикувано07.07.04 18:09



пролича си че не си съгласна с много неща, мда мда :))) хахахаха, ама ако още един път ме изключите от предаването и продължите да си говорите като аз все още седя на телефона и "ъъъ...ъъъ...все още имате слушател" хахахаха просто....не е честно де, исках и аз да поспоря с пънко. имаше много неща които исках да ви кажа, и това за тестовете, и това за дъщеря му... ех, гадинки, знам че не искате да си говоря с вас, ама чак пък такъв ignore... ;)) идеи за следващи теми :
фашизъм и анти-фашизъм - ама тва си го знаете :) само къде изчезна...

музика? (незнам...мисля че музиката и анархията не трябва да се свързват. както и аз си влагам некви дълбоки смисли в това да си метъл, така и ти за пънка, а пънка си е далееееч от некви "дълбоки смисли" като цяло :))) незнам дали трябва да се свързват, но може да говорите за анархо-пънка)

straight edge - и за това знам че ще говорите, даже много бих искала да го запише някой за да го чуя !!!!!! МОЛБА ! МОЛЯ НЯКОЙ ДА ГО ЗАПИШЕ...МОЛЯ ВИ!

другите ми идеи просто сега като се замислих ме досрамя да ги споделя, може да ти ги кажа лично на теб ако ми прозвучат добре в мозъка отново някой ден :)))) както и да е, като край бих искала да помоля някой да запише всички следващи предавания и да ги качи някъде....моля моля моля......

и прятно лято, на тези които сега отиват (или вече са отишли) някъде да разтоварват... :)

I believe in God, only I spell it Nature.


Тема Ето гонови [re: Dryad]  
Автор fuklaАдминистратор (своенравна)
Публикувано08.07.04 11:52







Тема Re: Ето гонови [re: fukla]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано08.07.04 13:34



Благодаря, фукла

Next One Is Real


Тема Таман да гласувам ЗА и ти..нови [re: fukla]  
Автор Maймyнa™ (Ставам лош)
Публикувано09.07.04 20:49



.. го плесна! Я трий, че да гласувам и тогава пак..

Екстра.

Пич от тук..

..до там!

Тема Re: Пънк :)нови [re: Dryad]  
Автор Xaпka (бирена)
Публикувано31.07.04 16:55



Хубава идея! Отивам да я полея с биричка

/бадАна


Тема Re: Пънк :)нови [re: Dryad]  
Автор Boots.and.Bones (*V*Punk Rock)
Публикувано12.08.07 03:52



незнам аз дали е още актуално, но съм с две ръце ЗА ако пък е свършило събитието вече, живи здрави!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.