Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:41 20.06.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Пънк :) [re: Hell_girl]  
Автор Dryad (earth elemental)
Публикувано24.05.04 16:37



как ще потъне? :) глупости! :) както никога няма да стъпчат духа ни и любовта ни към тази музика, така и няма да се откажем от този клуб, нали? *прегръща всички тук*

Kill nothing but time...Take nothing but pictures...Leave nothing but tracks...


Тема Re: Пънк :) [re: Dryad]  
Автор Hell_girl (CRAZYSK8ORDIE)
Публикувано24.05.04 19:49



Няма начин,просто този клуб ТРЯБВА да се направи!!!!!!!!!!!!
Трябва да има такова място за хората които наистина разбират от пънк!!

ПС: в клуб хардкор съм ти дала подробно инфо за стрейт едж-а.

Редактирано от Hell_girl на 24.05.04 19:51.



Тема Re: Пънк :) [re: Dryad]  
Автор k_k (непознат )
Публикувано25.05.04 12:49



ZA



Тема Re: Пънк :) [re: Dryad]  
Автор dCL (Santa Dog)
Публикувано25.05.04 22:32



Imam edin vypros. Nqkoi znae li kakvi sa usloviqta za da bude syzdaden nov klub, az li4no ne gi znam i mi e interesno.

Kakyv e smisyla ot tozi thread sega, ima li zna4enie broq na posting-ite i vobshte kakvo e nujno. Mnogo she sym blagodaren ako nqkoi mi otgovori na квесчъна :)

P.S.:

Nqma nishto losho i da vlizat v kluba hora koito slushat kakvato i da e muzika. Punk-a zvu4i po mnogo razli4ni na4ini (prez vremeto). Vajni sa ideite koito vseki sam si syzdava. Tuk shte e hubavo mqsto vseki da gi spodelq, da gi shlifova i da razbira kolko nqma smisyl ot tova :).
A 4e shte se govori za muzika tova e qsno :)

EatexudingoinksuponandbleeddecrepitbrokenbonesatcausticspellsofHELL!


Тема Re: Пънк :) [re: dCL]  
Автор Hell_girl (CRAZYSK8ORDIE)
Публикувано25.05.04 22:54



Ами общо взето условия няма. Клубове се създават,когато и ако лицето ФУКЛА реши,просто тя е "шефката" тука.

М/увременно,можем да пишем в клуб NU METAL&HARDCORE



Тема Re: Пънк :) [re: dCL]  
Автор KARMA-MONSTER (corpse)
Публикувано27.05.04 13:08



би трябвало да има зна4ения броя на постовете и периоди4но тя сигурно минава да види кво и що.поне аз така си представям нещата.
така или ина4е то не пре4и ние да си побрътвим и тук за пунк, нали?:)))

това ми дава повод да те питам : я, кажи,как е американската сцена? ходил ли си на сонсерти и на таквизи събития?



Тема Re: Пънк :) [re: Dryad]  
Автор janitor_of_lunacy (conformist)
Публикувано27.05.04 14:15



Подкрепям и аз.

"The search for Truth is wonderful; beware of people who claim to have found that truth."


Тема Re: Пънк :) [re: Dryad]  
АвторCASUALTlES (Нерегистриран)
Публикувано29.05.04 05:10



Dobre,no men mnogo me kefi noviq punk,ili kakto mu vikate "noepunk".Koj kakvoto 6te da si misli taq muzika e ne po-malko vojnstvena,energi4na i nihilisti4na ot taq na Exploited i G.B.H



godinata e 2004.pozvolqvam si da slu6am tezi koito peqt v nastoq6eto.....



Тема Re: Пънк :) [re: CASUALTlES]  
Автор Dryad (earth elemental)
Публикувано30.05.04 13:55



да.. ....пънка не трябва да е стар за да е пънк....пънка трябва да има идеи за да е пънк...има страшно много пънк групи които свирят истински пънк сега, но ги наричам пънк точно защото не са се продали и са запазили идеите си и начина си на живот - защото пънка не е начина по които се обличаш и това дали го докарваш на звук, а е идеология, дух, желание за промяна и именно начин на живот. Някакви си колежанчета които са решили че ги кефи да имат "attitude" защото са по-секси така....не, това не е пънк. може да го докарват на звук и на дрехи и на "привидна пропадналост", но никога няма да могат да го докарат на идеи и на ....абе на пънкария. Пънка е желанието да се противопоставиш на "хай лайфа", на мизерията в която живеят останалите хора, на капитализма или там на това срещу което се бориш. Къде виждаш страданието и мизерията в живота на хората от Съм 41 или там GC ...??? та те са си станали богаташчета и за се продали! Точно това е нещото, срещу което пънка се бори...в смисъл - слушай си там каквото слушаш, не те критикувам, музиката може да е страхотна, наистина...само не си загубвай идеите. това е което искам да ти кажа :)

и не само "пънка" които го въртят по МТВ е нов пънк...но е нео-пънк защото е зле откъм идеи. има страшно много нови групи които са истински пънкари. просто ги потърси, ако имаш желанието. поздрави!

запази си идеите ! какъвто и да си, каквото и да слушаш

Kill nothing but time...Take nothing but pictures...Leave nothing but tracks...


Тема Re: Пънк :) [re: KARMA-MONSTER]  
Автор dCL (Santa Dog)
Публикувано31.05.04 11:18



abe karma-monster-e :)

Prodyljavam da ne znam koi si (predpolagam 4e si ot myjki pol) xexe. Zvu4ish mi mnogo dobri4ki i vse pak ne znam... Kazvai koi si da ne obryshtam drugiq krai :)) xex

Ta otnosno scenata v USA, mi kakvo da ti kaja... To v profila mi tuka v Dir-a mnog qsno go pishe - Mestonahojdenie: v gyza na geografiqta.

Horata kato me pitat kyde sym, na izto4niq ili zapadniq brqg, mene na smqh me izbiva, shtoto se namiram v MidWest. Tazi 4ast ot USA e ujasno zaspala vyv vsqko edno otnoshenie s izkliu4enie otglejdaneto na KUKURUZ. Ne e selski raion no e ujasno zaspalo. Kakto i da e. Nikakvi neshta ne se slu4vat tuka. Imashe samo 1 koncert na PRIMUS minalata godina ama ne mojah da otida. No sa mi obeshtali da me zavedyt na live na edna mestna grupa tuka ot grada, koqto bila interesna. She gi vidim. :)

Ami tova e ot mene.


P.S. : Prost naroda e v USA :)

EatexudingoinksuponandbleeddecrepitbrokenbonesatcausticspellsofHELL!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.