Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:51 23.06.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Maoнови [re: dave]  
Автор Bgpunk (Isotope Soap)
Публикувано04.07.04 19:24



Ех, Петьо...
бизнес плана,маркетинговото проучване какви са тези думи?
Нима Мао е бизнес?
А така ми тръпна сърцето, като видях и винени корици.
Още малко и водка ще поискаш...., дотам е деградирало твоето сърце машина, в условията на грубия материализъм, в фирмата.
Там където жалки пари, ти хабиш своя юмрук, свикнал да бие по масата и да иска справедливост и щастие за всички. А сега си се отдал на алкохола, от Мао бизнес ще ми правиш. Срам за теб, другарю!
И все пак, по молба на полицайката от Билла, имаш още един шанс.
Йоло е ренегат, и все пак, чувал съм че той бил издател на книга на Моамар Кадафи на български, която била страхотен шедьовър. Търси се.

А БКП /К/ са все шантави старци, бивши дейци на Тихия фронт.
Петьо, от утре е нов период от живота ти. Спирай да пиеш и ставай от нашите.

Оригинални дискове/плочи/касети на добри цени!



Тема Re: Maoнови [re: Bgpunk]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано05.07.04 10:11



Каква водка бе?
Ами, че тя всичката отиде за убеждаването на БКП(к)...
Иначе, както виждам, правилно съм усетил каква длъжност ти подхожда най-добре. По-добър З.К.П.Ч. от тебе не може да се намери.
Сам дето трябва да проумееш, че първоначално трябва да се използва терминология, кочто е близка до сегашната реалност. Чак когато спечелим масите, ще стиснем пестника и ще видят те бизнес планове и маркетинг и други лоши западни думи... И какви Байкало Амурски Магистрали ги чакат...

Next One Is Real


Тема New Model Armyнови [re: Dryad]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано06.07.04 16:12



На http://mp3.online.bg някой юнак е качил всичко на New Model Army!
Повечето неща - с доста добро качество.
Браво

Next One Is Real


Тема Re: New Model Armyнови [re: dave]  
Автор SMAUG (The Dragon)
Публикувано06.07.04 18:35



Е,добре, 4е поне ти се сети, че аз забравих тотално. А свали ли ги???



Тема Re: New Model Armyнови [re: SMAUG]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано06.07.04 20:38



Ами, vengeance не е върхът, ама аз си го имам в благодарение на BGpunk на CD.
Лошата новина е, че Eight май издиша от време на време, но това е само на първи прочит... В момента провеждам по-задълбочени изследвания.
ОБИЧАМ тази група

Next One Is Real


Тема Re: New Model Armyнови [re: dave]  
Автор Dryad (earth elemental)
Публикувано06.07.04 22:13



страхотни са..:)

I believe in God, only I spell it Nature.


Тема Dryad sorry ;)нови [re: Dryad]  
Автор ilzus (AntiAll)
Публикувано06.07.04 22:38



eh... chak sega vidqh che Dryad me e pitala za predavaneto..
nali ne vlizam mnogo mnogo tuk...
da, punko beshe mnogo dobre ama ne bqh suglasna s nego za baq neshta - ma to si i prolicha ;)
inache sega nqma da me ima za sledvashtite 2 predavaniq i mai toi shte gi pravi.
dano stanat dobre.
mislq che sled 1-2 meseca shte se izpedepcame hopefully.
stiskaite palci, kritikuvaite i kazvaite kak i kakvo moje da stane po-dobre, idei i kritiki.

take care! :P

Smash Capitalism


Тема Re: Maoнови [re: dave]  
Автор Bgpunk (Isotope Soap)
Публикувано07.07.04 12:44



Петьо, Петьо...нещата не са така лесни.БКП пият по едно и падат, те нямат твоя тренинг, пък и са на годинки вече.Като мен, с много сребро по косите.
Апропо, нали знаеш вица за канала Волга-Дон и как са избирали копаещите го хорица?Да не се окажем от срещуположните страни
Апропо, искам да съм КПЧ, а не просто ЗКПЧ.Искам да съм Сталин, искам да съм Мао.

Оригинални дискове/плочи/касети на добри цени!



Тема Re: Maoнови [re: Bgpunk]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано07.07.04 15:38



Az pyk misleh K.P.4 da ostane po4etna dlyvjost - za dr. MAO?
I NE BOGOHULSTVAI

Next One Is Real


Тема pleading...нови [re: ilzus]  
Автор Dryad (earth elemental)
Публикувано07.07.04 18:09



пролича си че не си съгласна с много неща, мда мда :))) хахахаха, ама ако още един път ме изключите от предаването и продължите да си говорите като аз все още седя на телефона и "ъъъ...ъъъ...все още имате слушател" хахахаха просто....не е честно де, исках и аз да поспоря с пънко. имаше много неща които исках да ви кажа, и това за тестовете, и това за дъщеря му... ех, гадинки, знам че не искате да си говоря с вас, ама чак пък такъв ignore... ;)) идеи за следващи теми :
фашизъм и анти-фашизъм - ама тва си го знаете :) само къде изчезна...

музика? (незнам...мисля че музиката и анархията не трябва да се свързват. както и аз си влагам некви дълбоки смисли в това да си метъл, така и ти за пънка, а пънка си е далееееч от некви "дълбоки смисли" като цяло :))) незнам дали трябва да се свързват, но може да говорите за анархо-пънка)

straight edge - и за това знам че ще говорите, даже много бих искала да го запише някой за да го чуя !!!!!! МОЛБА ! МОЛЯ НЯКОЙ ДА ГО ЗАПИШЕ...МОЛЯ ВИ!

другите ми идеи просто сега като се замислих ме досрамя да ги споделя, може да ти ги кажа лично на теб ако ми прозвучат добре в мозъка отново някой ден :)))) както и да е, като край бих искала да помоля някой да запише всички следващи предавания и да ги качи някъде....моля моля моля......

и прятно лято, на тези които сега отиват (или вече са отишли) някъде да разтоварват... :)

I believe in God, only I spell it Nature.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.