Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:46 27.09.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Клуб "Къде е купона"  
Автор Двoйнo-Maлko-3a-B-Kъщи (...)
Публикувано17.03.04 20:42



Предлагам клуб, в който ще се обсъждат предстоящи събития - концерти, гост-музиканти, програми в заведенията, частни партита и купони, въобще всички по-нестандартни варианти за прекарване на свободното време. Нещо като клуб - календар, или клуб-програма. Ще може да се обменя и информация за билети, покани и куверти, цени, качество, впечатления.

Не е най-доброто име, ако имате други идеи...



Тема гласувам "за"нови [re: Двoйнo-Maлko-3a-B-Kъ]  
Автор angela_hell (позната)
Публикувано19.03.04 17:23



защото ми се иска да знам къде става весело, особено когато е нещо различно /на обичайните си места знам какво се случва/

тъпо е да пропусна някоя интересна вечер при положение, че съм се чудела къде да ходя... защото не съм знаела за събитието.

дори да се напълни с реклами на заведения, те етстествено ще отпаднат, ако не предлагат конкретни партита

what you take won't kill you
be careful what you're giving....



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.