Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:09 14.06.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Клуб теория на конспирацията.нови  
Автор kubratov_snop (непознат)
Публикувано28.02.04 19:29



В същност аз искам да предложа за създаването на два клуба, но ми се иска първо да ми обясните как и от кого зависи осъществяването на това.



Тема Re: Клуб теория на конспирацията.нови [re: kubratov_snop]  
Автор Kpъr (старо куче)
Публикувано28.02.04 21:06



клуб "теория"

и клуб "конспирация" ??

не е ли по-добре според Кубрат да са един все пак...





Тема Re: Клуб теория на конспирацията. [re: Kpъr]  
Автор kubratov_snop (непознат)
Публикувано29.02.04 13:52



Не бе не ме разбра "Клуб теория на конспирацията" ще е единия а другия ще се казва "Българи за България".
Двата клуба ще са на съвсем различна тематика, аз имам цялостен проект за тях но в момента не ми остава време да го доизмисля и изложа.

Клуб Теория на конспирацията ще е клуб за антиглобализъм в който ще се разисква теми от рода на световни заговори и други подобни шпионски история за това как света се превръща в нещо хомогенно под влиянието на някой световни сили за вредата и ползата от това.

А клуб Българи за България ще има за цел да обедини всички родолюбиви българи които имат градивни идей за това как да променим родината си за по добро. Това е наша свещенна обетована земя и ние трябва да я пазим и да се стремим да я превърнем в един рай за всеки българин. Във него могат да се събират и организират хора и организация за защита на разни каузи, протести срещу една или друга форма на социялна неправда в нашата страна.

Мисля, че идеите са оригинални и май няма нещо такова за сега.



Тема Re: Клуб теория на конспирацията.нови [re: kubratov_snop]  
АвторBacko (Нерегистриран)
Публикувано29.02.04 18:44



Аз съм за звучи добре!!!



Тема Занови [re: kubratov_snop]  
Автор Дpakyc (Огнедихания)
Публикувано29.02.04 19:32



Звучи интересно аз съм за.

Огън следвай ме.


Тема Re: Клуб теория на конспирацията.нови [re: kubratov_snop]  
Автор lsuzz ot RUSE (непознат )
Публикувано01.03.04 16:00



ZA6TO PAK TO4NO ANTIGLOBALIZAM
ZA6TO NE ZA IZVANZEMNITE ILI EVREITE-TE I BEZ TOVA SI PRILI4AT-KRIQT SE I SA LO6I.MIRI6AT LO6O I SA JALTOZELENI...TIPI4EN PRIMER E SOLOMON PASI
AZ SAM INA4E ZA, DA NAU4IM MARSIANCITE DA PIQT KOKA KOLA A AKO NE, 6TE GI BOMBANDIRAME S BOEPRIPASI S OBEDNEN URAN.TOVA E VID GLOBALIZACIQ
KOITO NE E S MEN E PROTIV MEN ILI KOITO NE PIE KOLA MAMA MU JALNA-TERORIST
A EVREITE I AMERIKANCITE DA PIQT BOZA...TE I BEZ TOVA SA MALOUMNI-A AKO NE ISKAT 6TE PRIZOVEM DUHAT NA BEN LADEN I TOGAZ MAMA IM JALNA...
BG ZA BALGARITE
11 .09. ZA USA IDIOTITE




Тема Re: Клуб теория на конспирацията.нови [re: lsuzz ot RUSE]  
Автор Kyбpaтoв_cнoп (Канартикин)
Публикувано02.03.04 01:45



Ами не съм виждал на живо нито евреи нито извън земни, та не знам как миришат. Но имайки в предвид общото приетата версия за световната конспирация мисля, че се досещам каквао имаш в предвид.
Само не стана ясно за или против този клуб си.

"Бог с нам"


Тема Идея №1 "Клуб теория на конспирацията"нови [re: kubratov_snop]  
Автор Kyбpaтoв_cнoп (Канартикин)
Публикувано02.03.04 01:52



Клуб теория на конспирацията.

Този клуб е за всички ония които мислята, че сме пионка в нечий чужди ръце. За тези които търсят истината зад тятъра на световната сцена. За конспиратори и антиконсппиратори.
Клуб за антиглобалисти, хора изправили се срещу световния заговор да бъдем еднакви и бездушни роби в нечий чужди ръце.
За хора които защитават правото на различие на всеки народ, но най вече на своя.

"Бог с нам"


Тема Идея №2 клуб "Българи за България"нови [re: kubratov_snop]  
Автор Kyбpaтoв_cнoп (Канартикин)
Публикувано02.03.04 01:55



Клуб Българи за България.

Клуб за всички българи у нас и в чужбина които търсят начин да помогнат на своята родина.
Място където българите да сме единни, също като в завета на Кубрат, място в което да насочим своите усилия за едничката свята цел,
една по добра и по силна духовно българия.
Време е да направим нещо за своята страна, защото ако чакаме само на продажни политици ще изчезнем завинаги.
България всякога губи когато забравим завета на великия хан Кубрат, единството е наша слабост, нека да го направим своя сила.

"Бог с нам"


Тема Re: Идея №1 "Клуб теория на конспирацията"нови [re: Kyбpaтoв_cнoп]  
Автор Бoян lYl (магесник)
Публикувано11.03.04 02:02



Аз съм за идеята ми допада.

*Нека бъде дървото до небето, но ако лишиш го от корени,
пада то като тънка тревичка.*




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.