Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:27 17.06.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Народът срещу fuklaнови  
Автор Devil Doll (Just A Devil)
Публикувано24.02.04 23:50



Смятам, че този клуб е оставен на самотек. От доста време насам не са създавани нови клубове, и мисля, че управата на дир.бг е длъжна да проверява какви хора избира за модератори и поне веднъж на 6 месеца да се подлагат на (пре)гласуване всички модератори. Факт е, че фукла не си върши работата, и от два месеца не се е появявала във форума, камо ли да създава нови клубове
От това губим ние потребителите, и е време да си потърсим правата!
Фукла, щом не си изпълняваш задълженията, време е да си ходиш.



Тема Re: Народът срещу fuklaнови [re: eлия]  
Автор Devil Doll (Just A Devil)
Публикувано26.02.04 09:25



Така значи нямаме права?
Ами дааа нали са безплатни форуми?Интересно ако бяха платени би ли участвал някой в тях?
Дир.бг определят правилата, обаче това не осначава, че те се спазват.Погледни точка 5
а) формулирате, изпращате или предавате по някакъв друг начин Съдържание, което е незаконно, вредно, заплашващо, обиждащо, предизвикващо безпокойство, нараняващо, дискредитиращо, вулгарно, неприлично, клеветящо, нарушаващо конфиденциалността на другия или неприемливо от гледна точка на расови, етнически или други причини;
Ако това се спазваше, повече от половината потребители трябваше да за изтрити и с баннати IP-та.
Нямаме права. Ами сега? Какво да прави потребителят, при положение, че модераторът не си изпълнява задълженията? Вярно, че на модератора не му се заплаща но в крайна сметка той сам се е хванал на хорото и ако не го играе трябва да напусне редицата за да не спъва хората.



P.S. Хубва сайт :)
Всичко най

Редактирано от Devil Doll на 26.02.04 09:27.



Тема Re: Точно така...нови [re: eлия]  
Автор Devil Doll (Just A Devil)
Публикувано26.02.04 19:49



Е писна ми да съм мравка



Тема Re: Народът срещу fuklaнови [re: Devil Doll]  
Автор keleborn (непознат)
Публикувано27.02.04 08:44



фукла не си изпълняваш задтлженията!

Библията ни учи да обичаме ближния, а Кама Сутра ни учи как точно.


Тема Re: Точно така...нови [re: eлия]  
Автор Devil Doll (Just A Devil)
Публикувано27.02.04 09:13



Предлагаш ми да открия собствен форум ли
Прекалено малко свободно време имам иначе бих опитал поне.



Тема Никакво примирениенови [re: eлия]  
Автор Devil Doll (Just A Devil)
Публикувано28.02.04 18:35



Аз пък не искам.
Искам да си пиша в тия форуми, и не искам да се примирявам с това, че модераторът на този форум не е за тук.
Как ще се примирявам? Защото все се примиряваме сега сме "Супер" и държавата ни е в цветущо положение
Права си че трябва да направя нещо и аз го правя с писането на този постинг.
Призовавам повече потребители да се включат и да изберат нов модератор.



Тема Re: Никакво примирениенови [re: eлия]  
Автор Devil Doll (Just A Devil)
Публикувано29.02.04 03:16



Имаш много негативно мислене обаче.
Тук не става дума за админи както казваш, а за това, че сме потребители на една в случая безплатна услуга.Чисто по български щом е безплатно е и непрофесионално.Визирам фукла в ролята и на модератор и потребителите които са недоволни от нейното непрофесионално отношение, или по-скоро липсата на каквото и било отношение от 2 (Два!) месеца насам.Моля те не ми давай повече примери за картини и подобни.Цитирам те:

Та ако продължа с примера за картината... ти искаш аз да променя вкуса си и да рисувам, както на теб ти харесва....
Но за това ти трябва да ми плащаш..иначе аз ще следвам собствения си вкус...
То и тук така...


За примера ти с картината...малко е неподходящ.Защото дир.бг са обявили картината за безплатна и аз в случея ако не харесам тази картина мога да поискам смяна на художника, което и правя!
Или нека обявят форумите за платени и наемат модератори професионалисти а аз ще реша искам ли да си плащам или не.
Не ми давай повече примери, моля те.



Тема Re: Народът срещу fuklaнови [re: Devil Doll]  
Автор WWizard®©™ (MetalseizeD)
Публикувано29.02.04 10:16



fukla ВЪН!
Отдавна трябваше да се създаде клуб "Black Metal"!

А на Dir-a им пука само за рекламите и банерите им, както и платената им поща!

Keep Your Soul Black!


Тема Re: Народът срещу fukla [re: WWizard®©™]  
Автор FESST@R (досадник)
Публикувано29.02.04 11:07



Съгласен!Искам модератор,който да създава клубове!Клуб гризачи получи толкова много гласове,три месеца минаха и какво?Нищо!!!



Тема Re: Народът срещу fuklaнови [re: FESST@R]  
Автор WWizard®©™ (MetalseizeD)
Публикувано29.02.04 19:33



А същевременно има клубове, през които и двама души не минават седмично.

Keep Your Soul Black!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.