Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:25 28.09.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Ти си малоуменнови [re: AC]  
Автор Adrian Smith (Genius)
Публикувано20.01.04 00:54



прост като гъбена семка.



Тема Re: Klub "Sodomia"нови [re: AC]  
Автор Fire walker ()
Публикувано20.01.04 04:12



Содомията и педофилията са сексуални действия против волята на индивид, или с индивид ,който не може да се защити.Едно дете и едно животно са безпомощни и нямат способността да се защитят или да откажат да участват в сексуланата активност.

Докато хомосексуалният секс е секс между зрели, пълнолетни индивиди по взаимно съгласие.И не е ничия работа какво прават пълнолетни идивиди,консенсуално.


А ти чувал ли си че хоммофобията се дължи на латентна хомосескуалност, която индивидът отхвърля и за това се проявва като хомофобия?
Ако всичко е наред с твоята сексуалност ще ти е през оная работа кой с кого спи и кой в кого се влюбва.Ако много те занимава този въпрос, значи е добре да се запиташ защо.Никой не отделя толкова внимание и енергия на нещо,което няма връзка със собствения му вътрешен свят.



Тема Фактнови [re: Fire walker]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано20.01.04 09:52



А забъркването на едно място на извращения, перверзии, престъпни действия и сексуална ориентация е дълбоко погрешно, само се надявам да е от незнание, а не целенасочено.



Тема дефиниция на содомиянови [re: AC]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано20.01.04 12:51



содомия
Според световната здравна организация:
това е сексуално общуване с обекти не принадлежащи към човешката раса.
Терминът в натуралният си вид - латинизиран, се използува в медицината, и в англо-саксонските, и френскоговорящите страни.

Извращение - е термин, който се въвежда в кирилизираните езици, и по-точно в руският, а се явява заемка за българският език. И в едно от значенията си, се използува за содомия. В българският книжовен език, извращение, се използува не само за определяне на определено сексуално преживяване водено от фетишизъм, но и от действия и постъпки, нямащи нищо общо със сексуалността - например - извращение е, това, че комунистите са хвърляли невинни хора в лагерите на смъртта - Белене, заради, това, че тези хора, не са били съгласни с установените и наложени насилствено тогава порядки, от комунистическата боржуа, превърнала се в тоталитарно управление.
Още стотина такива примера има в книжовните издания за нашия език.

престъпно действие-всяко действие, акт или постъпка, насочени срещу законовите разпоредби, които са подчинени на основният закон на една суверенна държава - конституция, при републиканско управление.

перверзия-според световната здравна организация и клиничната сексология - това е сексуално удовлетворение, постигано , чрез особен тип сексуални подходи, наречени фетиши.

сексуална ориентация-според световна здравна организация - това е основна характеристика на човешкото общуване, определяна от девет типа пол (няма само мъжки и женски пол - мое допълнение), която характеристика, служи за полово-генитална идентификация на човешкото тяло. Тя е основа на гениталното! общуване между два индивида, съпроводено с психо-емоционален стабилитет.

Не съм ги измислил аз тези определения.



Тема Re: Klub "Sodomia"нови [re: AC]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано20.01.04 12:58



Мисля, че грешно тълкуваш изказванията ни!
Нека има свобода на словото, и всеки си намери отреденото му място.

Дискусията тук се разгорещи, поради това, че ти първоначално свърза хомосексуалността със содомия, после, реши, че трябва да има хомофобия, но без да я дефинираш като съдържание.
Както и да е Това си е твой проблем.

А относно сексуалната ориентация - тя е генетична, т.е. вродена, и ако не ти е известно, има разлика в мозъчните структури определящи сексуалната ориентация,след като природата е решила, че е нужно да има различни сексуално-ориентирани хора, то не би следвало, да търсим омраза и фобии, към тях. А колкото до тоя смешен термин хомофобия, то според световната здравна организация - фобията е психиатрично заболяване, и би следвало да се лекува, излиза на практика, че хомоФОБИТЕ са психично болни, това са го измислили хетеросексуални, а не хомосексуалисти.
Сполай ти!



Тема Re: Klub "Sodomia"нови [re: AC]  
Автор jaytee (fruit & nut)
Публикувано20.01.04 13:41



> nakraia, uchudvam se kak tocho hora koito se boriat za svobodnia izbor na
> homoseksualnite da jiveiat spored razbiraniata si sa purvi da kritikuvat hora s
> razlichni ot tehnite vijdania, koito se boriat za pravoto si da govoriat svobodno...
> v sluchai che ste zabravili i tova e chast ot pravata na lichnostta...

Уви, така е. Многократно съм се убеждавал, че хора, които срещат нетолерантност, могат от своя страна да бъдат много нетолерантни. Това не се отнася само до сексуалността, а и до много други неща. Някой хора успяват да научат нещо от опита си, други не.

Хомосексуалните хора не са монолитна маса. Ние сме много различни един от друг. Хвърли един поглед в "Адам и Адам" и ще видиш, че има хора всякакви.

Редактирано от jaytee на 20.01.04 13:47.



Тема Отново противнови [re: AC]  
Автор Jupiter (inviter)
Публикувано21.01.04 08:41



Гласувам отново против предложението на АС да създаде клубове за хора които правят секс с деца и животинки.



Тема Re: Klub "Sodomia"нови [re: AC]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано21.01.04 19:10



Не смятам да споря с речник.

Но фобия - не е психологичен, а ПСИХИАТРИЧЕН термин. Психиатрията е наука стара колкото света, и отдавна в нея са залегнали обясненията на човешките действия. Лично аз не признавам психологията, и смятам, че това е опит на неколцина човека, да изопачат представите за света. В медицината, която съм учил, и ще уча докато съм жив, нещата стоят по коренно различен начин.

А колкото до въпроса за тълкуване и разбиране, според същата тази религия, содомия е и мъж да прави анален секс с жена, но поне 70% от жените го правят с мъжете си. Както и да е. Тяхна работа. Но ти напомням, че същите тези са христяни, католици, миряни, и все религиозно осъзнати хора.
Аз съм атеист, и смятам, че религията не е нищо повече, от това, да се хвърли пепел в разума на хората (метафорично) , а най-лесно се управлява покорната тълпа.
Религията не е прозорец към познанието, тя е слепота. Религиозно-отдаденият човек, е заблуден човек. Благодарение на религията, са унищожени хиляди учени, които са дали на света своите виждания, а същите са били изтребвани, от ненормални, с промити мозъци хора, подчинени на врели-некипели.
Благодарение на религията, например, е унищожено едно от величията в Астрономията - Галилей, нали? Той е казал, че земята се върти, а разни надъхани, заблудени, попчета, са го метнали на кладата!
Религията пречи! Тя не е нищо повече, от заблуда, и грешен път, опорочаващ съзнанието и познанието.



Тема Re: Klub "Sodomia"нови [re: AC]  
Автор Fire walker ()
Публикувано22.01.04 05:22



Ми иди тогава в някой от тия американски щати и чукай жена си законно, вагинално, в мисионерска поза, през чаршаф с дупка и на тъмно.И никва содмия!!!!



Тема Re: Klub "Sodomia" [re: AC]  
Автор Fire walker ()
Публикувано23.01.04 00:17



ше ме извиняваш да са по-зле канадцитеТе разрешиха хомосексуалните бракове, и никакъв вид секс не е престъплние, освен насилствения и с малолетни и с животни.Така че ...ела насам, да спасиш кожата




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.