Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:42 25.06.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: klub Осъзнато сънуване (Lucid Dreaming)нови [re: za]  
Авторzazaza (Нерегистриран)
Публикувано04.03.04 00:48



za



Тема Re: klub Осъзнато сънуване (Lucid Dreaming)нови [re: zazaza]  
Авторza (Нерегистриран)
Публикувано04.03.04 00:48



гласуам за



Тема Re: klub Осъзнато сънуване (Lucid Dreaming)нови [re: za]  
Авторrлacyaм зa (Нерегистриран)
Публикувано04.03.04 00:49



гласуам за



Тема Re: klub Осъзнато сънуване (Lucid Dreaming)нови [re: eeja]  
Автор Jesy (®)
Публикувано21.03.04 15:30



Има клуб в който се разисква темата, но наистина се накъсват нещата.

За клуба!



Важни са пътищата със сърце...

Тема Ade de!нови [re: eeja]  
АвторBM (Нерегистриран)
Публикувано03.04.04 22:45



Aide stiga sme bili za mi da pravim kluba



Тема Re: klub Осъзнато сънуване (Lucid Dreaming)нови [re: eeja]  
Автор *cлънчицe (изгрев)
Публикувано04.04.04 13:23



аз съм ЗА Наитина един такъв клуб би бил полезен

If You Wake Up And Don't See The Sun, So You Are Died Or You Are The Sun!


Тема Re: klub Осъзнато сънуване (Lucid Dreaming)нови [re: eeja]  
Авторscifi (Нерегистриран)
Публикувано12.07.04 22:08



определено съм за. моите собствени преживявания не се вписват в рубриката "Кастанеда".уважавам някои от неговите идеи, например прикриването като житейска стратегия в някои ситуации.намирането на ръцете в съня също върши работа като техника.не съм сигурна, че суфите не са го измислили преди него.запозната съм с идеите на Монро, Лаберж, Гурджиев, Петерсън и много други - сънувачи, които споделят опита си в интернет.имам си и колекция от книги по темата, както и хеми-синк серията "Гейтуей" на института "Монро", с която работих няколко години.при мен се получи донякъде.знам, че се работи и по създаването на машинки, които да предизвикват излизане от тялото безотказно.имаше няколко души около сп."Тайнство", които експериментираха с касетите на института.за съжаление загубих връзка с тях.предпочитам чисто научния, а не окултния /магьосническия/ подход.и смятам, че всяко едно преживяване от този сорт е строго индивидуално /при всеки е различно и всеки път е различно/.няма общ знаменател.може би просто съм в началото на експеримента си, но в моите сънища няма и следа от енергийните същности на Кастанеда /съюзници и други/ - вече толкова години!нищо опасно не открих в цялата тази работа, единственият проблем беше/е, че искаш да ти се случва много по-често, отколкото се получава:няколко пъти в месеца.и това нетърпение ти съсипва практиката, защото трябва да се самозалъгваш, че не ти пука дали тази нощ ще стане* да лъжеш себе си, за да постигнеш релаксация.



Тема Re: klub Осъзнато сънуване (Lucid Dreaming)нови [re: publika]  
Автор ENlGMA (***)
Публикувано17.07.04 00:37



i az sam za..
6te e 4udesno da ima takav klub

SENSUA ERGO SUM


Тема Re: klub Осъзнато сънуване (Lucid Dreaming)нови [re: ENlGMA]  
АвторLone_Wolf (Нерегистриран)
Публикувано18.07.04 00:23



ЗА !



Тема Re: klub Осъзнато сънуване (Lucid Dreaming)нови [re: eeja]  
Автор 3@sts1d3 biOtch (old $chool boy)
Публикувано18.07.04 18:38



аз също съм твърдо за, особено ако бъде съчетан с oobe и ap, както и всичко от този род, както предложи някой.
в края на крайщата, от тези нещица също може да се извлече познание(, както от всяко нещо), та това би било едно доста приятно място за споделяне на преживявания, усещания и т.н..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.