Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:43 02.07.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Клуб Oracleнови [re: Hищo]  
Автор Smily ()
Публикувано20.01.04 12:27



Гласувам за :) Но наистина да е сериозно. Защото идея за подобни форуми има и на други сайтове, но активността е твърде ниска.
Успех!!!

Keep walking and smiling


Тема Re: Клуб Oracleнови [re: Hищo]  
Авторilko_k_v (Нерегистриран)
Публикувано20.01.04 13:18



Az sym za. Za6toto naistina v posledno vreme dosta hora zapo4naha v BG da si izkarwat hlqba s Oracle a kakto znaem edni 6te ima problem drug otgowor i t.n.
Kakto ima club Unix i club Linux (i dwete sa Unix podobni ama ima dwa cluba za6to
da nqma i klub Oracle).



Тема Re: Клуб Oracleнови [re: ilko_k_v]  
Автор andrew_nikoloff (минаващ)
Публикувано20.01.04 19:58



Определено ЗА!

Човешкият ум е ограничен. Глупостта не е.


Тема Re: Клуб Oracleнови [re: ilko_k_v]  
Автор Hищo (пълно)
Публикувано21.01.04 09:09



Защото в дира всичко зависи от кефа на модераторите и админите.
Защото няма ясни условия - например клуб се създава след най-малко 30 или 50 валидни гласа ЗА.
Защото критериите за нов клуб се свеждат до ' клуб се създава и по наша преценка' - т.е може и 1000 гласа ЗА да има, но модератора да смята Аксес за най-готината база данни, макар че Аксес е програма която се стартира, не БД)
Защото никой ни то обръща внимание и няма как да протестираш.
Защото има мноооого клубове (макар, че 30% се посещават веднъж в седмицата и имат по 10-15 мнения)
Защото е нормално когато някой иска да направи нещо полезно, някой друг да намери 1000 причини да му пречи.
Да продължавам ли още? Токущо прочетох, че ще въвеждат такса за тези които пътуват зад граница!!!!! Пълна лудница! В държавата се действа нелогично, какво остава за дирчето



Тема Re: Клуб Oracleнови [re: Hищo]  
Автор dba_dream (!!!)
Публикувано21.01.04 13:04



Извинявайте ,че си сложих мнението като отделна тема в клуба "Бази данни".
Аз,определено съм.Мисля,че ще е особено полезен ,а и посетителии ще има,но това е лично мое мнение.



Тема Re: Клуб Oracleнови [re: Hищo]  
Автор no_data_found (потребител)
Публикувано22.01.04 09:08



И да пишеш гневни писма, най-много да ядосаш fukla-та. Тя ако е решила, че няма да направи клуб, така ще стане.
Специално за нея го слагам това съобщение и дано го прочете. Официалния отговор на емайлите, които има отправени като запитване към clubs@dir.bg гласят: "Не може да се регистрира клуб, поради малкият брой регистрирани потребители гласували за, изобщо поради недостатъчен интерес".
Добре, специално проследин дискусията за клуб "Deep Purple" - близо 2000 пъти е видяна темата, 122 поста по темата, от тях 21 дущи са гласували със своите различни регистрирани потребители. Доста от тях са поствали повече от един път, има и нерегистрирани. Но общо са 21 различните регистрирани.
В нашата тема за "Oracle" какво става - темата е видяна 1300 пъти, има 74 поствания по темата, от тях до момента има 21 различни гласа "за" на регистрирани потребители, и то на потребители регистрирани преди започването на темата(защото бихме могли и да предположим, че някой си създава нови потребители сега и гласува с тях за да прави навалица). И така, как излизат сметките, мочти са равни съотношенията,аааа, само забравих да ви кажа, че клуба "Deep Purple" беше създаден след 7 месеца поствания, а нашата тема е започната точно преди 23 дена, абе направи си е същата работа. Е, да ама клуб "Deep Purple" беше създаден пичове.
Клубът "господари на ефира" е създаден след гласувания на 12 различни регистрирани потребители и 100 и няколко пъти разгледана темата.
Е да, но нашата админка със сигурност я е кефело предаването и не е имало нужда да има голям интерес, просто я кефи и си прави клуб без да има "достатъчно" голям брой регистрирани потребители, гласували "за".
Ами браво, истината е, че няма критерии и че те са субективни и са в ръцете на един човек, като че ли сме в комунизма.
И тъй като съм сигурен, че след този пост тоя клуб няма да види бял свят, защото ще ядосаме "админа", а всички знаем, че не трябва да го правим - какво мога да кажа.
Аз не се крия кой съм, да аз съм същия, който прати писмо от служебния си емейл и по най-културния начин зададе няколко въпроса, на което още не е отговорено. И аз съм сигурен, че когато сме на работа трябва да бъдем преди всичко професионалисти, а след изброените неща ми е трудно да забележа професионализма тук , в dir-a мястото, което беше създадено точно с професионализъм и все още съм сигурен че е така и което е най-посещаваното място от българите в интернет. Наистина е похвално, че има и такива хора като админката, все пак щяха да бъдат прекалено перфектни ако всички хора, които работят там поставят на първо място професионализма си.
Какавото и да стане след този пост се радвам, че клубовете в дир-а все още са място, където можеш свободно да изкажеш мнението си по всякакви въпроси.
Аз току-що го направих, за което им благодаря!



Тема Re: Клуб Oracleнови [re: no_data_found]  
Автор Zloster (The black adder)
Публикувано22.01.04 12:56



Нещото което ме вбесява в DIR.BG е точно незаинтересоваността на админите, и аз съм на същото мнение за клубовете посветени на някакви предавания, които според мен се харесват на човека стоящ зад ника FUKLA, щом я кефи предаването дай да направим клуб , щом я кефят колите , дай да направим клуб Трабант, и клуб Запорожец, просто коли които се радват на всеобщо възхищение и употреба ....
Общо взето според мен отварянето на клуб Оракле ще стане когато някой от дир.бг му КЕФНЕ да направи това , а не тогава когато се види че има интерес и че този интерес е довел над 60 - 70 човека в дир.бг да гласуват за това , да изразят мнение , и който би ги водил почти всеки ден да разглеждат мненията в клуба ( ако бъде основан такъв ). Аз също писах от служебния си е-майл но получих някакъв смешен отговор за нереални гласове . Този който е написал отговора знае какви хора стоят зад тези гласове и в какво ОТГОВОРНИ ФИРМИ И ОРАГАНИЗАЦИИ работят ???? И не мисля че някой му дава право да казва НЕРЕАЛНИ техните гласове , а нереални ли са техните знания в областта за която се предлага откриването на клуб , и нереално ли им е желанието да ги споделят с други интересуващи се от това ?????

Защо да правим нещата лесно...


Тема Re: Клуб Oracleнови [re: Hищo]  
Автор Piqndurnik (Pijnal powechko)
Публикувано22.01.04 18:50



Определено си трябва

Наздраве


Тема Бяхме и бешенови [re: no_data_found]  
Автор4eHe (Нерегистриран)
Публикувано22.01.04 21:39



Оракъл е гореща тема за дискусия за всеки форум, но този.
Което говори че професионалистите са.. ?
Да правиш сечено е татово въведение и предвид, че търсачката е червена, а професионалистите (обществена тайна) я напуснаха, линията на нервиране-дразнене и тормозене на потребителите не е новост.
Действат като коми, ясно е защо няма Оракъл
Последното не е и няма да има общо с комунизЪма ни вга



Тема ЗА! [re: Hищo]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано23.01.04 08:23



И аз съм за този клуб.
Ето моите аргументи. Бази данни, наистина е станал MySQL. Като резултат, хората които работят и знаят нещо за други бази данни, но не се интересуват от MySQL въобще не влизат там. Като зададеш въпрос за нещо, различно от MySQL или няма кой да ти отговори или се пишат профански неща -> следствие - не се задават и такива въпроси. По същия начин клуб програмисти лека полека се превърна в С/С++. Или да си има клуб Oraclе и всички останали бази данни или да се направи MySQL, а в бази данни да останат всички други.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.