Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:52 27.06.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: ПРОТИВнови [re: Lorien]  
Автор snobar (играч)
Публикувано28.01.04 12:27



Но мога и да я наричам кифла. А аз точно така искам да я назовавам

...и твойта майка също!


Тема Re: ПРОТИВнови [re: No ldentity]  
Автор snobar (играч)
Публикувано28.01.04 12:31



напротив - аргументирах се, но явно не можете да четете. Казах, че не е нужно да се прави клуб за всяка новоизгряла певачица или група. Кво ще стане, ако направиме клубове за всички, които ги въртят по МТВ и са в топ 100 на Европа примерно?

...и твойта майка също!


Тема Re: ПРОТИВнови [re: snobar]  
Автор No ldentity (nobody)
Публикувано28.01.04 14:50



да, но нали се сещаш че има разлика между тея дето ги въртят по мтв, буквално кифли, които имат по една песен и евънесънс които имат 5 албума, 5 номинации за грами и какво още не...?!

And no, no, no, I won't let you go...


Тема Edin vaprosнови [re: Lorien]  
Автор Лoвeц нa изпoвeди (-± Black Cat ±-)
Публикувано31.01.04 00:09



Za "xubavata muzika"-bez komentar
No kato si im fenka,pone bi li mi kazala kakav stil sa,zashtoto kato gi slojat kam heavy grupite otkacham!A kato kajat,che gotichnite(sorry,ama na BG ne go znam-gothic) gi slushat i veche se xvarlqm prez terasata!!!!Az tova nqma da go slusham,dori i Satan da go pusne na partito za "dovijdaneto mi"




Тема Re: Edin vaprosнови [re: Лoвeц нa изпoвeди]  
Автор Chimaera (*insanity*)
Публикувано31.01.04 01:12



колко остроумно само...

I just need
I just need to become your disease...


Тема Re: Edin vaprosнови [re: Лoвeц нa изпoвeди]  
Автор snobar (играч)
Публикувано31.01.04 10:01



готик феновете ги слушат - баси, това не може да е верно

...и твойта майка също!


Тема Re: Edin vaprosнови [re: snobar]  
Автор JMCG (·±deathless±·)
Публикувано31.01.04 14:00



...че ги слушат?
Не е за вярване,а за рев!Въпреки че тези които познавам не ги понасят...



Ne feceris ut rideam

Тема Re: Edin vaprosнови [re: Лoвeц нa изпoвeди]  
Автор Lorien (златната)
Публикувано31.01.04 14:54



Защо не си избереш една позиция и не се придържаш към нея??
Първо беше против, след това гласува за и сега пак си против. Толкова ли е трудно да решиш какво искаш??

За хубавата музика ще си без коментар, защото всеки си има вкусове. Колкото и да те изненадва това, не всикчи слушаме това, което и ти. За някои тази музика може да е хубава, а за други боклук.

А колкото со стила - не е много ясно. Ако искаш може да ги определиш като категория рок и подкатегория нюметъл.

You can't stop me to love the world with all its lies


Тема Ami,нови [re: Lorien]  
Автор JMCG (·±deathless±·)
Публикувано31.01.04 16:49



Da se razberem!
Parvo kazax,che sam protiv,no posle zapochnaxte da mi palnite glavata s prostotii i pusnax mnenie za,za da me ostavite na mira,a i az samata da disham spokoino.Sega se otvori tema ot snobar i reshix,che shte e nai-dobroto mqsto,za da te pitam kakav stil sa,no ne si misli,che gi slusham ili mi xaresvat shtom sam saglasna da se napravi klub za tqx!!!Tova nikoga v jivota!(prosto sa tolkova be...malcha az,malcha)tochka.



Ne feceris ut rideam

Тема Re: Ami,нови [re: JMCG]  
Автор Lorien (златната)
Публикувано31.01.04 21:43



Ми, хубаво. Значи явно няма да се разберем Ама ти си знаеш, че не обичам да се карам с хората, така че - няма да споря с теб

You can't stop me to love the world with all its lies



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.