Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:25 04.07.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Vie ludi li ste?нови [re: Xial]  
Автор Lorien (златната)
Публикувано16.12.03 18:27



Ами, ако става въпрос за промяната на песента в клипа - не си ли забелязал разликата?След като пее:
i've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
i've been alone all along

има едни много приятни барабани и китари :))



Тема Re: клуб Evanescenceнови [re: squeal]  
Автор Lorien (златната)
Публикувано16.12.03 18:27



Знаем : ))))



Тема Re: клуб Evanescenceнови [re: Lorien]  
Автор Измopeнa (от сменяне)
Публикувано16.12.03 18:50



Az se darsha taka samo s nqkoi-ne vsichki
Sega mi e red da se izkaja.Kato za nachalo shte izqsnq tova za mneniqta i zaqshdaneto:
Az se darja dobre samo s xorata koito se otnasqt po sashtiq nachin s men.
Kakvo iskash da im otgovorq-da malcha ne moga!
Protiv teb nqmam nishto kakto vishdash...ami v kluba na Harry Potter neshto me drazneshe,no az vlizam vav forumite,za da se zabavlqvam!
Ima mnogo kato men,a az ne sam nai-otvratitelnata!S men moshe da obsashdash varxu razlichni temi...ako mi xaresvat razbira se
No i vie ot edin moi otgovor se ebavate!V kluba na LP taka dobre si go karax i kato reshix da pusna edno mnenie-super normalno pri tova,v Harry Potter kluba i vsichki mi se naxvarlixa!Za godinite govorq-i posle,che koi bil taka i koi onova,ta tragna druga tema i zaqshdane i pak,i pak....
Ne se pravq na interesna!Az sam si takava!Samoxvalna egoistka-radva li te,che si go priznax?
Ami az si go kazvam i ne mi puka!Znachi shte povtorq:
Az sam problematichna,samovlyubena glupachka,golqma egoiska,nesardechna,ne sam shtastliva,pravq losho vpechatlenie i imam problemi sas samata sebe si!-priznavam-OK li si?
/Ami t'va maika mi mi go iztarsi v edno konsko i az si go pripisax
Za normalnite nachini:има нормални начини,но аз просто не желая да ги използвам.
Mislq che tova e za sega.
Dosta tapo mi izleze,ama se chuvstvam super vmaniacheno pubertache kato pisha takiva mneniq

Pozdravi

Don't cry if I go...You can find me in HELL


Тема Re: Shut up!нови [re: Axela]  
Автор Лoвeц нa изпoвeди (JMCG)
Публикувано16.12.03 18:53



-бъркаш в раната-никога не намесвай лп а още по-малко да казавш какво правя аз свързано с лп.ясно? -t'va mi mirishe na zaplaxa..mmmmmm
Slushai,momiche,zashto ne posetish nqkoi psixolog?
Aide ostavi me da se radvam!
Ebax ti dosadnitsata det si!
Na polovinata ti chetox mnenieto,ama ti si vinovna!Da go beshe sakratila
Samo gluposti si mi pisala!-твоите порстотии!!!....-Ъ?Я пак,я пак!



No llores si me voy...Me encontraras en el INFIERNO


Тема Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeнови [re: Lorien]  
Автор Измopeнa (от сменяне)
Публикувано16.12.03 18:59



Stavate mnogo,az mai nqma da izdarja





Don't cry if I go...You can find me in HELL


Тема Re: клуб Evanescenceнови [re: Измopeнa]  
Автор Lorien (златната)
Публикувано16.12.03 19:08



Samoxvalna egoistka-radva li te,che si priznah? - Защо трябва да ме радва? Аз поне не смятам,че би трябвало да ме радва.Не съм от типа хора дето се подиграват, заяждат или обичат да си развалят отношенията с други хора :))
Просто наистина има по-нормални начини да си кажеш мнението, но щом ти предпочиташ вече установените от теб - няма да те спирам :)

Не помня каква беше точно темата, която си постнала в ХП или помня, ама не много ясно Нищо чудно да съм разбрала нещо погрешно или ти да си казала нещо по такъв начин, че да ме е ядосало :))

Ами туй то, от мен :)) И само, за да си дойдем на темата: На теб какво ще ти пречи клуб Еванесънс?



Тема Re: Shut up!нови [re: Xial]  
Автор Axela (sleepless)
Публикувано16.12.03 20:37



благодаря

Never sleep,never die

Тема Re: Vie ludi li ste?нови [re: Xial]  
Автор Axela (sleepless)
Публикувано16.12.03 20:37



клипът е нов

Never sleep,never die

Тема Re: Shut up!нови [re: Лoвeц нa изпoвeди]  
Автор Axela (sleepless)
Публикувано16.12.03 20:44



слушай сега, не ми е да се занимавам с теб точно сега затова ще бъда кратка-не ме ядосвай защото ще се стигне до повече от заплахи
ако искам ще посетя психолог, не си ти тази която ще ми казав добре ли съм психически-
досадна ли съм, ми да досадно е сигурно да ти повтарят нещо по 200 пъти...ма като не можеш да го разбереш от първият..
а това че не си ми изчела мнението-това е просто МЪРЗЕЛ.яре стига си ме занимавала-писна ми от простотии...

Never sleep,never die

Тема Re: клуб Evanescenceнови [re: Lorien]  
Автор Лoвeц нa изпoвeди (JMCG)
Публикувано16.12.03 22:38



Mai veche nishto protiv.To se vidq,che ima fenove...
-Prosto ima mnogo klubove na grupi i pevtsi v koito ne vliza pochti nikoi.
Ochkvam,che pone sega shte e razlichno i shte se radvate
Nqma poveche da protivorecha.



No llores si me voy...Me encontraras en el INFIERNO



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.