Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:42 28.06.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема клуб на скинаритенови  
Автор Чepyпkaтa - Чepyти (левскар)
Публикувано05.10.03 18:53



има ли други скинари ямболлии в дира?





Тема !клуб на скинаритенови [re: Чepyпkaтa - Чepyти]  
Автор Cynthia (in moonlight)
Публикувано19.10.03 18:30



Супер ще е ако има такъв клуб!!!

Само дето малко се съмнявам,
че ще стане.

По мои наблюдение много малко
скинари сърфират из нета...
Какво да се прави?...

You told I had the eyes of a wolf.
Search them and find the beauty of the beast!


Тема Я ямболски циганин вика:нови [re: Чepyпkaтa - Чepyти]  
Автор Skywalker (Jedi Knight)
Публикувано19.10.03 21:05



Смърт на циганите!!

Като чуя скинхедс в България ми се драйфа.

Щото като отидеш Черупко в Германия, ще си първата жертва на скинхедс, !!!

Who is your mistress who leads you to the dark secret?


Тема о, да...нови [re: Чepyпkaтa - Чepyти]  
Автор lQ (predator)
Публикувано29.11.03 17:40



наистина, да направим един клуб за неграмотните малоумници. познайте какво ще пише там:

тема: хайл хитлер!
текст: мечтата ми е да срещна фюрера... да целувам ръцете Му, краката Му, да смуча Фюрерския Фалос, да обгръщам с език едничкия Му тестис... бла-бла-бла-бла, циганите на сапун (нищо, че аз не съм виждал такъв през живота си), бла-бла-бла, евреите, арменците, марсианците и пуделите на сапун също!
дрън-дрън ярина, родолюбците на кака

такива нещастници, напаво е ужасяващо, че природата може да прави такива грешки.

хихиххихи, скинари ямболлии, а??? не ти стига, че си от ямбол, душо тъпа, а си и скинар? и не се покриваш някъде да се срамуваш на всичкото отгоре? верно си мнооооого тъп, черупко. една куууха черупчица си ти.

а сега чупка черупка
дир.бг не е за извратени боклуци като теб. тук мнения като твоето не са добре дошли.

...хайку за вълци...


Тема Re: !клуб на скинаритенови [re: Cynthia]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано29.11.03 18:06



По мое наблюдение скинарите сърфират малко из интернет, защо им трябва почти цял ден съсредоточено мислене как да си вържат връзките на кубинките. Не им остава време за друго.



Тема Re: о, да...нови [re: lQ]  
Автор morf (phat bosta'ad)
Публикувано04.12.03 08:15



Едва ли знаеш, а и нямаш причини да го знаеш, но скинхедс движението никога не е било, а и в момента не е нацистко или расистко такова.
В някой по-нормални държави, под скинхедс се има предвид нещо съвсем различно от тукашните малоумници.
Нещо повече - при самото си възникване преди 30-35 години в това движение е имало доста негри, както и хора от всякакви други националности, които са се стремели към междурасово разбирателство...
А това което наблюдаваме тук, в България са т. нар. boneheads (тъпоглавци). За съжаление тъпоглавците (не напразно са им дали това име, те са си го заслужили) са издънка на скинхедс движението, но в действителност истинските скинове (в БГ едва ли има такива) не се понасят с Тъпите глави и обратното.
За съжаление доста хора, като чуят думата скинхед си представят 100 килограмово бръснато тъпо говедо ритащо цигани. Вервай ми не е така ;)

Из нета има доста сайтове, в които се обсъжда тая субкултура и всеки може да се убеди в това.

А за тъпите наци копеленца, които виждаме тука няма кво да кажа. Ти си се изразил доста добре...:)) Такива, като тях преди 60 години са бачкали из концлагерите и са правели свирки на Великите Арийци...



Тема Re: клуб на скинаритенови [re: Чepyпkaтa - Чepyти]  
Автор linkin_lady (луда на свобода)
Публикувано04.12.03 11:39



виж са...ямболии може да намериш в клуб Ямбол...но ямболлии скинари едва ли ша намериш и то баш от Ямбол...
btw ти си оня грозил, които си търсеше приятелка за купони над 40 години в дир-а?? ахаххаха...здравей стари приятельо....хахаха...като ти казах че си доста грозен ти май ми се обиди тогава а? еее....ша извиняваш ако има нещо...хахахахаххахахах.....макар че не виждам с кво толкова съм те засегнала.....просто казвам очевадното :)

Така мисля, разбери...и за мойте думи - ПРОСТИ...:*(


Тема Re: клуб на скинаритенови [re: Чepyпkaтa - Чepyти]  
Автор Xial (unstable)
Публикувано04.12.03 12:54



няма ли кой да изтрие или поне заключи тая тема>?

What then?
What when?
After we get drunk?
We'll probably get sick,that's what usually happens


Тема da.нови [re: morf]  
Автор kenny mccormick (футболен класик)
Публикувано05.12.03 00:29



skinheads zapochwa ot Jamaica emigranti w Angliq. Otnachalo sa nosili nqkakwi kostumi i rizi s golqma qka. Oswen towa sa mrazeli qko hippietata. KUR ZA HIPITATA

It's a kur.
Kur summer.


Тема Re: Говорите малко наизуст...нови [re: eлия]  
Автор morf (phat bosta'ad)
Публикувано05.12.03 07:55



Българи из концлагерите е имало...Точна статистика не мога да ти дам и явно броят им не е бил много голям. Но мисля, че е достатъчен факта, че съществува Клуб на българите концлагеристи от Дахау

"Такива, като тях преди 60 години са бачкали из концлагерите и са правели свирки на Великите Арийци..."

Но ти приемаш думите ми много буквално...говорех не само за българите и странното влечение на някой от тях към нацистките идеи, но като цяло за нео-наци вълната навсякъде.
На мен лично ми е много странно, че в една Русия дала между 20 и 40 милиона жертви във Втората световна война има силни нео-нацистки организации.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.