Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:14 18.06.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Led Zeppelinнови  
Автор Thunder lnc. (hard'n'heavy)
Публикувано05.07.03 06:36



Фенове на Led Zeppelin направете ВСИЧКО по вашите сили за да открием този клуб!!! Направете го заради себе си, заради всички, които обичаха Led Zeppelin и обикнаха тази група до живот!!! Тези момчета трябва да останат в спомените ни и да ни радват винаги... Какво повече да кажа, та да ви накарам да се включите? Сигурен съм, че много добре знаете за какво става въпрос!!!Срамота!!! Може ли да няма клуб за тая ВЕЛИКА група? Дори самото и съществуване ще означава, че рока в най-добрите години не е мъртъв !!!

Не ми пука дали харесвате RNR, Hard Rock, Heavy Metal, Thrash и прочие...

Всички вие дължите едно ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ на Led Zeppelin затова че бяха една от най-влиятелните групи в рока!!!

Самото съществуване на клуба ще означава, че някой в тая държава има уважение към рок иконите!!!

Досега не съм го правил, но ви моля - в името на това което сте били и това което ще бъдете - гласувайте за този клуб!!!

ZEP Fan From Day 1 (I Ima Za6to ;-)))



Тема Re: Led Zeppelinнови [re: Thunder lnc.]  
Автор Shankly (моряк)
Публикувано05.07.03 14:25



Ами мисля, че имаше предложение за такъв клуб преди 1 седмица.. даже май ти го пусна.. не си спомням. Както и да е, аз съм ЗА! Цепелин ми е една от десетте най-любими групи ( виж клуб Pink Floyd за повече инфо )



Тема Re: Led Zeppelinнови [re: Thunder lnc.]  
Автор Trillian ()
Публикувано07.07.03 09:26



Още веднъж За.

Shine On


Тема Re: Led Zeppelinнови [re: Trillian]  
Автор Thunder lnc. (hard'n'heavy)
Публикувано07.07.03 22:47



10x :) Ама като гледам, че няма клубове на основополагащи групи като Deep Purple, Rainbow, Whitesnake, Judas Priest, Accept... за кво ли изобщо да ги изброявам? АМИ КАК МОЖЕ ДА НЯМА КЛУБ НА JIMI HENDRIX??? Да го бяха направили поне от уважение!

Да не би 99,99... % от феновете да нямат достъп до Интернет???





Тема Re: Led Zeppelinнови [re: Thunder lnc.]  
Автор Trillian ()
Публикувано08.07.03 09:34



Може би вариантът е да се направи общ клуб за някои групи, така и така се слушат в комплект :) Мисля си за клуб 70-те например, но пък така се изключват доста групи.

Shine On


Тема Re: Led Zeppelinнови [re: Trillian]  
Автор Thunder lnc. (hard'n'heavy)
Публикувано08.07.03 16:59



Мдааа... колкото пове4е се замислям, толкова по-добре ми зву4и ;-)

Що направо не направим цяла серия:

1. Рок 70-те
2. Рок 80-те
3. Рок 90-те ...
4. или Monsters of Rock 70s-80s
5. или направо нещо като 'Клуб 20th Century Rock'???

На мен ми зву4и ентусиазиращо

... освен това не е зле рок феновете да се обединят най-сетне, 4е ина4е кво ни 4акаааа... rave, trance, techno, pop-folk, hip-hop, trop-trop и тям подобни! Това е смърт за музикантския подход в музиката!!!

Редактирано от Thunder lnc. на 08.07.03 17:05.



Тема Re: Led Zeppelinнови [re: Thunder lnc.]  
Автор Trillian ()
Публикувано08.07.03 17:56



Абсолютно :)) На мен Monsters of Rock особено ми харесва :)
И си много прав (а?) за простотията, която ни залива отвсякъде.

Shine On


Тема Re: Led Zeppelinнови [re: Trillian]  
Автор Thunder lnc. (hard'n'heavy)
Публикувано08.07.03 20:40



Прав съм ;-)



Тема Re: Led Zeppelinнови [re: Thunder lnc.]  
Автор Ивaн (оптимист)
Публикувано08.07.03 20:52



Led Zeppelin са велика група
ЗА

P.S.
Една идея: Общ клуб за Zeppelin, Purple, Uriah Heep ?

Прави каквото трябва пък да става каквото ще.


Тема Re: Led Zeppelinнови [re: Trillian]  
Автор Ивaн (оптимист)
Публикувано08.07.03 20:56



Пуснах предложение по-долу, пък после видях, че се покрива с вашите преди мене. За имена на клуба: RockDinozaurs, HardRock, също много ми допада 20 Century's Rock.

Прави каквото трябва пък да става каквото ще.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.