Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:42 06.06.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Нов клуб - "Гей"нови  
Автор Nykam (непознат )
Публикувано06.08.03 08:56



Смятам, че е редно създаването на клуб "ГЕЙ", в който да могат да пишат само хомосексуалисти.
В досегашния клуб Адам и Адам - има потискане правата на хомосексуалиста.
Наличието на двамата модератори - ББургас и Боян е пагубно за съществуването на гея, в този клуб.
Те цензурират всичко, трият теми, определят по най-гаден начин юзърите. Забраняват свободата на словото.
Многократно им се иска оставката, която те не подават.
Поне един път на седмица, се иска вот на недоверие на модераторите, които произволничат.
Питам, след като някой ти иска вот на недоверие поне 1 път в седмицата, защо не се подават оставката?
Докога ще се търпи потискане правата на хомосексуализма.
С какво право те ще определят в коя тема какво да се прави и какво да се пише? Да не говорим, че правят разделяне на диска на ДИР.БГ, и определят те мястото в което ние да пишем нашите мнения. Питам, след като те не са собственици на ДИР.БГ, кой им дава това право?
Затова, смятам, а и не само аз, че създаването на нов клуб ГЕЙ е неложително.
Да не говорим, че те двамата създават изкуствено никове, с които сами си подкрепят мнението! А всички теми, които им показват недостатъците, са по принцип заключени, а най-често и изтривани. А всички мнения срещу тях, са модифицирани от тях самите, поради което, никой не може да научи истината.
Не може да се търпи повече това.



Тема Я трай бе педал гнусен!нови [re: Nykam]  
АвторDr.Flex (Нерегистриран)
Публикувано06.08.03 12:02



Всички вие трябва да бъдете навряни в кучи задник и да бъдете избити с колове в беленските блата!



Тема Re: До едно болно съществонови [re: Dr.Flex]  
Автор Nikam4o (непознат )
Публикувано06.08.03 13:33



Я, гледай ти какво става?
Ти к-во - да не се уплаши, че ще те прихване, бе? Малоумник!
Ти се пишеш на лекар, но аз в дествителност съм такъв, и по случая ще ти кажа, че си с психично отклонение. Ясно ли ти е.
Не съм психиатър, а съм гинеколог, но това не ми пречи от общомедицинска култура да ти поставя психиатрична дианоза. Смятам, че трябва да се подложиш на лечение - и един два инсулин-коматозни сеанса ще са ти от полза.
Припомням ти, че аз акто лекар, имам право да поставям диагнози, но ти - не. Противозаконно е, да си присвояваш нещо, което не ти е дадено от държавата по закон.
И още нещо - комунизмът, социализмът, тоталитаризмът са минало. В Белене, можеш да се разходиш ти!!!
Що да са гнусни гейовете - те не се чукат с жени, и после да захвърлят и жената и създаденото дете, което в крайна сметка попада в дом за сираци, така както правите вие хетеросексуалните. Щото гейовете - деца не правят!
Та не ми говори къде бил каймака на обществото.



Тема споко Мариуснови [re: Nikam4o]  
Автор kenny mccormick (High Society)
Публикувано09.08.03 00:10



всички знаем какво направи с Блуфен, 14 годишно момченце, а вече с роклички ходи.
и се разкарай с тоя клуб ГЕЙ.. най-малкото си имате "ФК Левски" там се събирайте и си обсъждайте гнусотиите шибан траверс!


аре малко по-сериозно

Тема хахахахнови [re: Nikam4o]  
Автор ONE (кеУеме)
Публикувано09.08.03 00:37



хомосексуалист - гинеколог, все едно чух
вегетарианец - животновъд
Копеле, ти си жалък, ти си комплексар. Кво като си доктор бе лайньо, ти си жалък доктор, защото си първия доктор който чувам така да се надува. Май си от село и си си купил дипломата с много свирки под катедрата, затова сега така се радваш на титлата доктор. Ама да ти кажа тая титла не те прави специалист. Освен това си поредния ламтящ за власт глупак, в стил Мирето и тя ламти да е мод във всеки клуб. Ти си абсолютен педал, ама от ония най-мазните. Ако те разберем кой си ще дойдем да ти заврем един чадър в гъзо и после ще го отворя и ще го завъртя три пъти... не три са малко, нека бъдат пет!

P.S. Никога нема да доведем жена ми при тебе мазен комплексиран духач.

В България не съм от вчера,
като премиера
(Симеон II)

Редактирано от ONE на 09.08.03 00:46.



Тема Re: споко Мариуснови [re: kenny mccormick]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано12.08.03 23:48



Ama taka ste ti go napukam, 4e ste vidish - malkopish4esto maloumie.



Тема Re: хахахахнови [re: ONE]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано12.08.03 23:53



Ами ти отде знаеш, че вече не съм я бъркал?
Баааа - тя ще ти дава обяснение къде ходи да си го навира, смотан рогоносец!
А когато си цери гъбите по оная работа - друга песен пееше .
Айде - всички знаят, че си с крива пишка от хипоспадиас, а да не говорим, че редовно и задника ти е с перианален абсцес - нали?
Та си тръгнал да ми се хвалиш.
А - за чадъра - ами аз знам, че ти си пробвал, и затова го препоръчваш на всеки.
А за моята гинекология - да такъв съм, и пари имам, и власт имам и два апартамента на пъпа на София - а ти живееш я в Малдост, я в Люлин, а сигу,рно в Дружба - там където бяха нашите лозя едно време, преди да ви заселят вас туземците.
Вай - я да не си хабя тока заради тебе.



Тема Re: Нов клуб - "Гей"нови [re: Nykam]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано13.08.03 02:09



аз съм само за това, че там няма да се намърдват дрогирани като мирето:-) и онези осиротялите гледачки на засъхнала сперма като елия.



Тема Re: Нов клуб - "Гей"нови [re: Super Mario ®]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано13.08.03 09:32



Разбира се, че е така!Какво ще се занимаваме с такива, кото не си намериха място на оная работа!



Тема Re: Нов клуб - "Гей"нови [re: Super Mario ®]  
Автортинa (Нерегистриран)
Публикувано13.08.03 16:03



как не ви писна да слагате етикети на хората?

пишкодръпчо...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.