Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:06 28.06.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Тема до fuklaнови  
Автор amateur (любител)
Публикувано31.05.03 18:38



Какъв е критерия за откриване на нов клуб? Има ли ясни правила за това?
Колко души е необходимо да подкрепят дадена идея за да се осъществи отварянето на нов клуб?



Тема Няма написани някъде правила,нови [re: amateur]  
Автор fuklaАдминистратор (своенравна)
Публикувано02.06.03 13:00



ако за това ме питаш, но като цяло има няколко условия (когато говорим за клуб по желание на потребителите).

Добре е да има поне 15-20 регистрирани гласували, но за съжаление не само бройката гласували определя дали да бъде създаден нов клуб, защото това си е сериозна работа. Понякога има много навити хора, но когато се пусне форума, интересът им бързо замира. Това също трябва да се вземе под внимание - т.е. има ли потенциал клуба да привлича и други юзъри и да провокира появата на интересни и оживени теми и т.н.

Освен всичко друго, ние трябва да преценим от гледна точка на dir.bg дали е необходим в момента подобен форум, дали става (защото може да има n на брой гласували за клуб да речем "Педофилия", но това не значи че ще го направим - примерът е малко тъп, но красноречив) и т.н.

Абе не е лесно. Трябва да има търпение най-вече и се нареждат нещата.

Успехи!



Тема Re: Няма написани някъде правила,нови [re: fukla]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано02.06.03 15:12



Определено форум "Педофилия" ще събере доста посетители...

Въпроса беше друг. Става въпрос за предложението за форум "Системни администратори' където евентуално няма да има много лузери, но определено ще се обсъждат интересни теми!
Целта на подобен форум няма да е масофката...а конкретни проблеми обсъждани в тесен кръг!



Тема Re: Няма написани някъде правила, [re: fukla]  
Автор ADMlN$ (...реже наред.)
Публикувано02.06.03 15:36



Говорим конкретно за 'Системни администратори' Та до момента има 19 регистрирани гласа и то от регистрирани юзъри - остава само субективното мнение на дир-а...най-вероятно в твое лице.

"Няма да я целувам засега" си казал принца и слязал от Спящата Красавица


Тема ааа, не съм съгласнанови [re: ADMlN$]  
Автор fuklaАдминистратор (своенравна)
Публикувано02.06.03 15:52



От това:
"Какъв е критерия за откриване на нов клуб? Има ли ясни правила за това?
Колко души е необходимо да подкрепят дадена идея за да се осъществи отварянето на нов клуб?" не виждам да става ясно кой е клуба.

Мнението на dir.bg не е субективно и не зависи само от мен.

Успехи!



Тема Re: ааа, не съм съгласнанови [re: fukla]  
Автор amateur (любител)
Публикувано02.06.03 17:35



Добре щом не е станало ясно - да го кажа - става дума за предложения клуб - "системни администратори".
Именно това ни интересува, и може да не се съмняваш, че ще бъде посещаван поне от тези хора, които са гласували, защото всички ние имаме нужда от такъв клуб. А ако вие субективно прецените да не го правите - може ние да си го направим сами - но някъде другаде. Просто тук ми се струваше най-лесно - хората ги има, интерес има, тема, която ни вълнува също.
Но това с неизяснените критерии някак си не е добре. Да не кажа направо, че много зле за вас говори. Примера за педофилията не е никак добър. По две причини - първо, проблемът си съществува и следователно наистина такъв клуб би имал посетители, пък било то и само за да пишат простотии. Второ - нищо не пречи да се формализира някакво изискване темата на клуба да не противоречи на добрите нрави, или на законността в България или нещо подобно. Като се замисля - вие имате клуб попръжни, наркотици и прочие така че...

Друг въпрос е, че Цеки явно не иска да има такъв клуб, не знам поради какви съображения. И по-рано като му предложих ми каза, че нямало смисъл, че си имало клуб уиндоус, и т.н.
И е малко обидно така сега да се молим за благословията ви. В края на краищата сме в някакъв смисъл колеги. Но с дир или без дир - клуб администратори ще има.



Тема Re: ааа, не съм съгласнанови [re: fukla]  
Автор DArkMAn_ (Vectra 1.6+)
Публикувано02.06.03 17:55



А за клуб StreetRacers ???Вече има толкова гласували,че не мога да ги преброя даже......а това ще събере доста хора.....все по-популярно става....даже по новините вече има такава рубрика



Тема И двете предложения са супер :))нови [re: DArkMAn_]  
Автор fuklaАдминистратор (своенравна)
Публикувано02.06.03 18:02



Просто в момента не мога да се ангажирам с конкретна дата, за жалост.
Но са готини, има хляб в тях :))



Тема Re: ааа, не съм съгласнанови [re: DArkMAn_]  
Автор FunkyTechHouse (www.Ragi.Tk)
Публикувано03.06.03 09:20



Az podrkrepiam klub street Racers



Тема кои две предложения са супер?нови [re: fukla]  
Автор amateur (любител)
Публикувано03.06.03 13:34



Аз предложих и гласувах само за клуб системни администратори...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.