Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:37 26.09.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема 100000 гласа ЗАнови [re: Trillian]  
Автор Jair (кюнец)
Публикувано16.05.03 13:50



макар, че мисля че в вид клуба едва ли ще стане възможен
може примерно клуба да се казва: Животът, вселената и всичко останало и вътре да се обсъждат всякакви дивотии

пък ако от дир-а се опъват като здрав разум във вогонска тиква може да приватизираме някой кучкарник





Тема Re: 100000 гласа ЗАнови [re: Jair]  
Автор Trillian ()
Публикувано16.05.03 17:52



Точно за обсъждане на дивотии става дума :))
Като знам какви видни кретени ще се включат, иде ми да си метна хавлията на главата...

Т'ва за кучкарника е страшна идея, трябва да се обмисли... но... много внимателно!


Shine On


Тема Не !нови [re: Seemore Glass]  
Автор ПETтeXXXXXa (дразнител)
Публикувано17.05.03 15:14



Не бре приятел,щастлив съм !И не можеш да ме обидиш ;) ,но ти се брои за опит /при три неуспешни обаче, ще трябва да отстъпиш на друг/.
Иначе си смел! /адмирации!!/ искаш задници да наритваш,може!- тук е мястото човек да е смел,и да компенсира потъпквано от ежедневието самочувствие.


В отговор на:

Автор: Seemore Glass
Тема: Re: ЗА!!!

А аз не понасям нещастни писачи като теб.Това честно казано е един от малкото случаи в които си посволявам да обидя някого.Ти обаче си го заслужи.
Публикувай това лайно в "Литература" за да мога да ти наритам задника пред отбрана публика.
Ти обаче сигурно си от Лески,което те извинява.Стискай геврека и си затваряй устата,бакшиш.

Иначееееееееееееееееееее.........Трилиан,бейби,не мога да повярвам че няма такъв клуб.Разбира се че трябва да има.
Ако имам две глави,могат ли да ми се зачетат два гласа?



Тема Що не? :)нови [re: Trillian]  
Автор lkew (Divided elf)
Публикувано18.05.03 10:41



Фен съм на Адамс а има какви ли не клубове вече... скиите фестивал на лектронната музика или вйната в ирак да речем ;)
... идеята на Jair ми харесва, о дааа...


За!

When an elf is divided in two , he's zero.


Тема Re: Не понасям стопаджии!!!-шофьор на такси съм!нови [re: ПETтeXXXXXa]  
Автор Gesture (пак аз)
Публикувано18.05.03 16:29



ти си писател, тебе не ти требе да четеш :р

____________________
Което силно ме съмнява!


Тема ДА ДА ДАнови [re: Trillian]  
Автор Aмиpлин (мечтателка)
Публикувано19.05.03 10:04



Едва ли има човек казал повече неща по такъв начин както Дъглас Адамс. ЕДва ли има човек с повече любов към приключенията от Дъглас Адамс. Е да...него го няма, но тук сме ние. Стопаджиите. Така че да грабваме хавлиите, вавилонската рибка и да поговорим...ЗА ЖИВОТА, ВСЕЛЕНАТА И ВСИЧКО ОСТАНАЛО!

"Това е то живот. Боли, мръсен е и чувството е много, много хубаво."


Тема Re: 100000 гласа ЗАнови [re: Jair]  
Автор Aмиpлин (мечтателка)
Публикувано19.05.03 10:07



Ами хайде де...пускай заявка за клуб "Живота, вселената и всичко останало"....или да си спретнем един "Ресторант на края на вселената"? :-) Ще се отбиваме за по един гаргаробластер и вогонска литература

"Това е то живот. Боли, мръсен е и чувството е много, много хубаво."


Тема Re: Клуб на Дъглас Адамснови [re: Trillian]  
Автор Trillian ()
Публикувано19.05.03 11:47



По една джанксова ракия за всички и...

КЪДЕ НИ Е КЛУБА!!!

Shine On


Тема Re: Не !нови [re: ПETтeXXXXXa]  
Автор Seemore Glass (connoisseur)
Публикувано19.05.03 11:58



Остави,имаш желание.То как да те обиди човек,като природата пак го е изпреварила с три обиколки?
Потъпкано самочувствие???
Хахахахахахахахахахахахахахааааааа,айде нема нужда се праиш на Венета Райкова,само дет забрави да споменеш думата комплекси.
Бахти смешника.



Тема Re: Клуб на Дъглас Адамснови [re: Trillian]  
Автор VooDooMaN (Heavy Metal)
Публикувано19.05.03 12:30



Искаме клуб Дъглас Адамс!

Не всичко що блести и злато, не всеки скиталец е враг.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.