Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:16 24.06.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Клуб Вегетарианствонови [re: Olmek]  
Автор Priqtel ()
Публикувано28.02.03 11:51



ZA
radvam se da Vi vidq toklova mnogo na edno mqsto
mislq 4e 6te stane Lubimiqt mi klub




Тема Re: Клуб Вегетарианствонови [re: Olmek]  
Автор the_witch (chocoholic)
Публикувано28.02.03 21:25



нямаше ли вече предложение?

аз пак ще си кажа ЗА!
и дано тоя път стане

When everything's made to be broken
I just want you to know who I am...


Тема предлагам ...нови [re: Olmek]  
Автор Люб (дете)
Публикувано01.03.03 02:13



Здравейте,
предлагам в тон с постинга на onion ("не разбрахте ли че ... ") - тук -


както и във връзка с новосъздадения от Кали клуб "Процесинг" на мястото на слабопосещавания клуб "Езотерична философия",а и постинга на г-н Чавдаров ("Преустановено е създаването на нови клубове "),"Вегетарианство" да бъде създаден на мястото на някой друг нископосещаван клуб - какъвто напр. е клуб "Никита" (във ФЕН КЛУБОВЕ/Филмови/Никита) - сериалът е приключил и в клуба от няколко месеца не се пише по него.(в такъв случай и евентуално новосъздаденият "Вегетарианство" ще е добре да бъде преместен от Филмови напр. в ОБЩЕСТВА/Непрофесионални)

Поздрави от мен !



Тема Re: Клуб Вегетарианствонови [re: Olmek]  
АвторWind (Нерегистриран)
Публикувано02.03.03 17:10



Мисля, че идеята да се създаде такъв клуб е доста добра. Аз самия консумирам доста месо, но го правя главно заради белтъчините. В същото време знам колко вредно е месото, а и мисля, че е варварско да убиваш живо същество за да го изядеш. Поради това подкрепям идеята за вегитарианството и смятам след някоя друга година да опитам да спра или поне да намаля месото



Тема Re: Да,нови [re: Дea]  
АвторWind (Нерегистриран)
Публикувано02.03.03 17:24



Да ти кажа доста добре си направила, че толова рано си отказала да се тъпчеш с месо. Ти си момиче и организма ти не се нуждае от толкова енергия и белтъчини и от тази гледна точка ти е малко по-лесно. Аз обаче май започвам сериозно да се замислям за идеята да спра месото.
Искам да попитам някой тук знае ли аминокисилините, които продават по аптеките от какво се правят. В смисъл дали са от химикали или натурални. Ако вземат да правят наистина безвредни аминокисилини те биха могли да станат доста успешен заместител на месото и биха спрели доста хора да го ядат.



Тема Wind,нови [re: Wind]  
Автор Olmek (consignori)
Публикувано02.03.03 19:35



един съвет от мен - не се опитвай да спреш месото от един път.По-добре е да го намаляваш постепено.Аз лично първо отказах чистото месо,а след 3-4 години окончателно спрях и всичките видове колбаси,пастети и т.н.Сега не мога дори да понасям миризмата на нещо подобно.



Тема Re: Wind,нови [re: Olmek]  
АвторWind (Нерегистриран)
Публикувано03.03.03 17:47



е да така ще ми е по-лесно. Пък и мисълта да не вкуся повече качествени кремверши или луканки, не ми действа много добре.
Аз като цяло нямам намерение още да изоставям месото. Но знаеш ли, снощи след като писах тук ня вечеря се срещнах с една сочна пържола и кюфтета. Изядох ги, но за пръв път почувствах истинско отвръщение от месото. Друг път ми се е случвало подобно нещо само след стабилно преяждане, а сега такова нещо нямаше. здрав съм си с нормален апетит, а се отвратих. Интересно...



Тема Re: Клуб Вегетарианствонови [re: Olmek]  
Авторпoлиc (Нерегистриран)
Публикувано05.03.03 09:54



за



Тема Re: Клуб Вегетарианство [re: Olmek]  
АвторCлънчицe (Нерегистриран)
Публикувано05.03.03 11:14



Твърдо съм ЗА!!!



Тема Re: Да, [re: Wind]  
Автор пpиятeлъ (светъл лъчъ)
Публикувано05.03.03 15:33



ще се радвамъ ако наистина се присъеденишъ къмъ насъ
но недей да купувашъ хими4еските боклуци от аптеката
вси4ки незаменими аминокисилини ги има в растенията, като особенно
много има въ бобовите култури и най-ве4е соята

нека Светлината огрява Пътятъ ви къмъ НЕГО!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.