Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:11 24.06.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема споко денови [re: пpиятeлъ]  
Автор cлънчorлeдka ()
Публикувано06.04.03 14:53



аз само трупове ям, нали се разбрахме



Тема zaнови [re: Olmek]  
Автор falkenbach (Anarchyst)
Публикувано08.04.03 10:17



SxE FOREVER !

не хаос ,а свобода.


Тема Re: Клуб Вегетарианствонови [re: Olmek]  
Автор3apaлия (Нерегистриран)
Публикувано08.04.03 10:34



И аз мисля,че трябва да има такъв един клуб



Тема Re: Клуб Вегетарианствонови [re: 3apaлия]  
Автор Olmek (consignori)
Публикувано09.04.03 22:07



za,za,za,za,za,zazazazazazazazazazazazazazazazazazazazazazazazazazazazazazazazazazazazazazazazaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa



Тема Аз не виждам смисълнови [re: Olmek]  
АвторDVD (Нерегистриран)
Публикувано12.04.03 08:53



Защо трябва все да се "делим" от другите и да се изтъкваме че сме вегетарианци? Аз даже самата дума не я обичам и не я употребявам - никога не казвам че съм вегетарианец, а просто че не ям месо! Според мен това да се прави такъв клуб е тотално безсмислено - какво ще си говорите вътре, а? Колко добре се чувствате откакто не ядете месо (че да им е гадно на другите) и как всичко ви е супер... и колко са тъпи останалите дето ядат... глупости!!! Ако искате да популяризирате идеята - говорете си с близки хора на които държите и толкова. Това е моето мнение.



Тема защото разглеждаш едностранно въпросанови [re: DVD]  
Автор Люб (дете)
Публикувано14.04.03 01:25



съгласен съм с мнението ти - и казвам - ако ще влизат в тоя клуб хора,които разделят другите на веге-та и месоядци и съдят другите - то няма място за тях.Истинските вегетарианци ще се познаят по това,че са внимателни към другите - понеже ако са внимателни към по-малките ни събратя - животните - колко повече трябва да се внимава с хората ... ?

А заглавието на постинга ми е - освен агресивни хора,предполагам познаваш и такива,които търсят помощ ?? Знаеш как е в България,колко малко са вегетарианци - и колко трудно изглежда,когато повечето около теб не те разбират.Тези хора имат нужда от помощ.А и е друго,когато знаеш,че имаш съмишленици.А няма клуб в Бг-web-пространството - занимаващ се специално с темата...лично имам някои интересни неща за споделяне,както и други,предполагам.

любовта е лудост,а луд умора няма

Редактирано от Люб на 14.04.03 01:32.



Тема Подкрепям клуба категоричнонови [re: Olmek]  
Автор titiksha (ученик)
Публикувано14.04.03 10:10







Тема Знаеш ли кое ме дразни?нови [re: Люб]  
АвторDVD (Нерегистриран)
Публикувано15.04.03 11:06



Очевидно за някои хора ще е полезно да има такъв клуб... Обаче има едно нещо което винаги ме е дразнело при вегетарианците и ще е хубаво да не се проявява в тоя бъдещ клуб: това малко надменно държание спямо останалите! То се проявява в първите месеци/години и после отшумява, но все пак е дразнещо. Начинаещите вегетарианци смятат, че са открили ВЕЛИКАТА ИСТИНА за живота, и другите са ТОЛКОВА ТЪПИ, че никога няма да могат да я проумеят!

Вземете се в ръце и говорете на останалите да не се излагат с изказвания от такъв тип! Дръжте се като разумни хора и убеждавайте околните не с приказки, а с личен пример!



Тема Учередяване на Вегетарянско дружество [re: Olmek]  
Автор Yogin ()
Публикувано16.04.03 07:37



В неделя на ежеседмичните занимания по йога приятели ме поканиха на среща на вегетарианци с цел учередяване на такова дружество.Помествам поканата:
П О К А Н А
Защо:
За да научите повече за вегетарянството,
За да споделите своите виждания с приятели,
За да опитате безмесни специалитети...
Къде:
,,Славянско дружество'' - ул.,,Славянска беседа'' 6 ет.1
Кога:
19 април 2003г. (събота) от 14 до 15 часа.



Тема Re: Знаеш ли кое ме дразни? [re: DVD]  
Автор Olmek (consignori)
Публикувано16.04.03 11:33



А не те ли дразни отношението на всеядните към нас и изцепки от типа - "Да не ядеш месо не е нормално" или "Ти си луд,как може да си вегетарианец?" и т.н.Ние сме вегетарианци,а не сектанти - клуба няма да има за цел да откаже цяла България от месото.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.