Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:18 02.07.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Bon Jovi  
Авторflying without wings (Нерегистриран)
Публикувано27.12.02 13:27



i sega ako kajete ,che tuk niama pochitateli na tazi legenda shte se grumna.Glasuvaite...naistina si zaslujava spored men



Тема Re: Bon Joviнови [re: flying without wings]  
Автор Mortisha (Adams)
Публикувано04.02.03 20:15



I men me kefiat!
Stra6no bih se zaradvala ne
edno takova klub4e!!!

Има ли значение,
щом няма смисъл ?!?


Тема Re: Bon Joviнови [re: Mortisha]  
АвторJovi (Нерегистриран)
Публикувано04.02.03 22:36



Ei setihte se be:)
Bon Jovi forever



Тема Re: Bon Joviнови [re: Jovi]  
Авторflying without wings (Нерегистриран)
Публикувано06.02.03 17:35



neka suberem dostatuchno glasowe i da naprawim edno klubche ...wsyshnost az ne sym mnogo naiasno kak stawa ...ako nqkoi ima info ...neka obqsni ,za da izmislim neshto



Тема Re: Bon Joviнови [re: flying without wings]  
Автор Бekc (сеирджия)
Публикувано07.02.03 06:27



Веднага давам своя глас за клуб "Бон Джоуви"!!!
Трябваше отдавна да стане , но както и да е , добре , че ти поне се сети да пуснеш тема. За това как става не знам , ама като гледам са преустановили създаването на нови клубове ( не знам защо - сигурно много са се народили ) и не се знае кога ще започнат пак да обръщат внимание на предложенията. Но така или иначе , дано да стане след време.......
Айде и нали знаете:
I'm a cowboy , on a steel horse I ride , I'm wanted , dead or alive......




Тема Re: Bon Joviнови [re: Бekc]  
Автор Zelina (zelenikavo)
Публикувано07.02.03 12:05



и аз давам своя глас за клуб на Бон Джови

why walk when you can fly ?


Тема Re: Bon Joviнови [re: flying without wings]  
Автор moderator (2003+presen)
Публикувано07.02.03 14:34



a madona?

vsicki geni sa kurvi samo maika mi ne ,no da ne zabraviame ce i tia e gena. NAPOLEON


Тема Re: Bon Joviнови [re: flying without wings]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано08.02.03 00:29



и от мен ЗА. но едва ли ще стане



Тема Re: Bon Joviнови [re: Shanya]  
АвторSkid Row (Нерегистриран)
Публикувано14.02.03 17:56



Bon Jovi Forever!:)



Тема Re: Bon Joviнови [re: flying without wings]  
Автор moderator (2003+presen)
Публикувано14.02.03 20:47



WWW.BONGOVI.COM...ILI www.islandrecords.com- mnogo me kefi

bebeyo mi ste se rodi momicence....yra


Тема Re: Bon Joviнови [re: flying without wings]  
Автор angels (GeriFAN)
Публикувано15.02.03 01:23



za


...Love is all we need
Everything I give U
All comes back 2 me
14.02


Тема Re: Bon Joviнови [re: angels]  
Авторpapa (Нерегистриран)
Публикувано20.02.03 19:36



i az sam za !!!!!!
I ot men edin glas....
Dano stane....
Do skoro



Тема Re: Bon Joviнови [re: papa]  
АвторMad about Jovi (Нерегистриран)
Публикувано21.02.03 05:20



Ot mene 100 glasa , az sam mu liuta fenka i sam na konzert sega na 14 Mart v Miami, kupih si biletite na edna ogromna opahska, oshte v momenta, v koito gi obaiaviha i beshe v kraia na January i ottogava sun ne me hvashta! URAAAAAAAAAa, hora kato se vurna shte razpraviam kak e bilo! Tazi vecher po danni na priateli e v Toronto:)



Тема Re: Bon Joviнови [re: Mad about Jovi]  
Автор Laa_Laa (the_dead_one)
Публикувано23.02.03 21:54



за

The power gives you a lot of responsibilities...


Тема Re: Bon Joviнови [re: flying without wings]  
Автор Zelina (zelenikavo)
Публикувано17.03.03 21:50



айде да не с еотказваме толкова лесно от клуб на легендат !!!!Давайте още гласове !!!!

why walk when you can fly ?



Тема Re: Bon Joviнови [re: Zelina]  
АвторBJ Fan (Нерегистриран)
Публикувано14.04.03 22:55



BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!BON JOVI!!! KLUB!!! GLAS!!! ZA!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.