Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:11 28.09.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема badesti tatkovciнови  
Автор elena_din_din (amurce)
Публикувано11.12.02 00:59



badesti maiki.. zasto ne i club,,badesti tatkovci,, kak vi se struva?



Тема ленче,нови [re: elena_din_din]  
Авторshanya (Нерегистриран)
Публикувано11.12.02 04:11



че той Антонио знае ли български?



Тема Re: ленче,нови [re: shanya]  
Автор din-din (amurce)
Публикувано11.12.02 19:46



e..ne no vece go obucavam na niakoi dumi...pak i as dadox predlogenie,saobraziavaiki se ne samo s men...toi pred pc. stoi samo kogato cete postata.. ili razni igri..inace...zapalenata sam mai as.....hi-hi



Тема Re: ленче,ти оти не вариш макароненови [re: din-din]  
АвторГъцo (Нерегистриран)
Публикувано11.12.02 21:34



ми цъкаш дека свариш мари?Я го прати твоа да утепа некой козел у Алпите и после му направи Кабри.Мноо е гот!



Тема Re: ленче,ти оти не вариш макароненови [re: Гъцo]  
Авторelenka (Нерегистриран)
Публикувано11.12.02 23:41



abe nie naistina sega ste xodim mai do alpite.. samo ce neznam dali ste vireiat kozeli po tova vreme, no pak ako ne kozeli... pone zeleva corba ste go nauca da pie..hi-hi nosia maitapa....ne se scasckai...a ti k,vo ste mezisc za nova godina- selski tiulen na vadica... ili peceni diuli vav kazarma



Тема Re: ленче,с мезенето и пиеньетонови [re: elenka]  
АвторГъцo (Нерегистриран)
Публикувано12.12.02 14:43



сме най-у ред ама оште не моем ти каза кво точно че мезим.Не сам мислил апа после не си спомням



Тема Re: ленче,с мезенето и пиеньетонови [re: Гъцo]  
Авторelena (Нерегистриран)
Публикувано12.12.02 15:20



abre covek, ti za meze mi kazvasc ,no ako ti kaga dnes kak se minax..kupix si sandvic sas salam -kalabreze...maiciceeeee...oparix si ezika liuta rabota...mai stana cusckata liuta pak liuta,,,,



Тема Re:ти па-будала!нови [re: elena]  
АвторГъцo (Нерегистриран)
Публикувано12.12.02 15:41



е оти че ручаш разни фабрикати,саламе,баклюци?Язе откак ми едоа мравки жлъчката из целио двор,таквизи произведениа не ручам.Купи си мръвка от некои селяндуре и ручай спакойно.Моем даже ти каем адрезо на едни до едно езеро са ама са не моем си спомни името му.Язе понеже селяниата сам я дигнал пиедестално международно.Искам да каем да не зимаш от посреднико ами от производитело ако моеш си го позволиш.Тва сега и е най-модното.Запиши се у некоа селска коперациа и оди да им помагаш ако немаш еурота много.Они гладна нема ате остаат.Апа и качествено че ручате с мажо ти



Тема Re:lav sas kecovi... adidas...нови [re: Гъцo]  
Автор din-din (amurce)
Публикувано12.12.02 16:05



abre covece..naistina si prav sas tova ce 1 raka e nai na izgodno...skoro tai napravix ne sas salami ami stava duma za edin divan...breiii,to dobre ce si go vzex na izgodno ot proizvoditelia-napravo..ce inace kato mu vidiax cenata na magazina...mi se otstia da sedia otgore ,,mu,,hi hi.. ami tai e za salamite- no i drugite stoki..pomnia ot baba mi na selo izkupuvaxa iaica za galti stotinki..a na pazara se vodesce dalavera za lev na iaiceto-pisca oste otpredi...no dolu gore xavata e sastata ,,,..samo deto ug i nii za euruto se naercixme....



Тема Re:Ленче,са ме осени една грандеозна идеанови [re: din-din]  
АвторГъцo (Нерегистриран)
Публикувано13.12.02 13:00



Ти че участваш ако сакаш.Даже че те назначим за посланик на нашта селяниа у Италиа.Международник че си и че отговараш за теа връски на Шенгенско ниво оти си пръвата наша връска на ботушо и си некак си отговорна.За тва последното сакам брже да ме увериш като пишеш подробни репортажи за селяните макаронци




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.