Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:38 26.06.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Abe Ноодле,кво е тва тереристика?нови [re: Гъцo]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано22.12.02 22:21



Не може клуб "селянин!". После ще искат "Селянинът с колелото", "Селянинът с кучета", е де ще му излезе края. Гражданей се.



Тема Re: Стига ма како!Не скиваш ли че от тванови [re: kakata]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано23.12.02 12:56



гражданене пати целио народ ма!?Са че фане апати и натото апа и цела Еуропа!Земи ти се върни каде корено!И падни си на место авидиш как че ти тръгнат работите!Я гле корко селски теми ги нема тука ма!Сакам да обменим селяниа с целио свет!Да не мислиш че нема дае от полза,а!?Ае




Гъ Цо - сака градивна провокациа

КВО Е ТВА?


Тема Re: Стига ма како!Не скиваш ли че от тванови [re: Гъцo]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано23.12.02 14:48



Виж бе Гъцооо, да има клуб "селянин" ама да не стане като БЗНС-то, а?



Тема Re:Нема стане като безенесето отинови [re: kakata]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано23.12.02 18:17



ако че се расцепваме,чесе цепим само на СЕЛЯНИ и СЕЛЯНДУРИ и тва че са си подклубове.Секакав цвет пристрастиа че са добре дошли.Дааа






Гъ Цо - оважава мноо каките

КВО Е ТВА?


Тема Re: Преустановено е създаването на нови клубовенови [re: Г. Чaвдapoв]  
АвторBPAHA (Нерегистриран)
Публикувано26.12.02 15:58



uhaa ebasi novinata



Тема Re: Преустановено е създаването на нови клубовенови [re: BPAHA]  
Автор Legion (nepokist)
Публикувано04.01.03 00:22



edin mesec izte4e!
kakvo 6te kajete za klub Аутсайдер?

KOY KAKVOTO SI NAPRAVI I"gospog"NE MOJE MU STORI!


Тема 1 mesec !?нови [re: Г. Чaвдapoв]  
Автор Hard lron (seche yako)
Публикувано05.01.03 17:27



Ch.N.G. G-n Chavdarov!!!
Sled 32 minuti stava edin palen mesec - KOGA shte zapochnete otnovo da sazdavate klubove???

Az lichno iskam da ima klub na igraeshtite "1000 A.D." balgari! 1000 A.D. e svobodna , bezplatna strategicheska igra koyato se igrae po Internet, igrayat ya hora ot cyal svyat! I ne tryabva da se zabravya che v Standartna igra # 23 otbor Pobeditel beshe otbor "Han Krum"! Shte bade dobre ot strana na Dir.BG da pomaga i za po setneshni takiva pobedi dori i samo kato bade sazdaden Klub na igraeshtite "1000 A.D." balgari
G-n Chavdarov, nadyavam se na sadeistvie ot vasha strana!!!


Ako nyakoi potrebitel prochel tazi tema se interesuva kak da zapochne igrata, eto slednite adresi:



- tuk mojete da se registrirate za tekushtata standartna igra #25, koyato zapochna na 2.Yanuari 2003(predi 3 dena), i shte prodalji do 6 Fevruari 2003, mojete da se registrirata i igraete po vsyako vreme, kolkoto po-kasno se registrirate za tekushtata igra tolkova po-yako shte tryabva da igraete za da ste napred v klasaciyata, a inache mojete da igraete samo za udovolstvieto ot igrata!
Dokato ne bade sazdaden klub "1000 A.D." poseshtavaite klub"Geimari", tema "1000 A.D."!



S bradva i mech v racete, sam gotov na vsichko ...

Тема Re: Преустановено е създаването на нови клубовенови [re: мpън]  
АвторMr.Nqkoj (Нерегистриран)
Публикувано13.01.03 22:52



Da towa "SeeYa" ne znaesh kade mi burka !!!!!!!!!!!!
NA KAKWO DA WI SE RADWAM GOSPODA DIR-ADJII ?????



Тема Re: 1 mesec !?нови [re: Hard lron]  
Автор BPAHA (Свобода)
Публикувано21.01.03 07:35



az vikam da se obedenim i da si napravim svoi Dir s svoi klubove
ko chakame tuka kato kurove i se durvim

Малък лист, ключ към златната врата
През нея мина Врана, отлетя.



Тема искам да питам теб приятелю жаркинови [re: @PORlL]  
Автор onion (лютив)
Публикувано21.01.03 19:38



поздрав...
абе що се праите на смотани бе , дайте да направим по един клуб за всяка порода кучета а , и за всяка порода рибки може ,или пък хамстери ... що не , правих поне 3-4 предложения за клуб Тераристика , ама се ослушват ... и пишем в една тема в Домашни любимци - за домашни любимци порода "тераристика" не бях чувал ... а тука бъка от тъпи клубове ... нема да изброявам щото нема да ми стигне времето за това но всички ги знаят ... пък после темата "Тераристика" в клуб домашни любимци станала много голяма , ами да се направи клуб и нема да е толкова голяма , какво сега ...
айде от мен толкова драги ми смехурко
ако някой има интерес към тераристиката предлагам алтернатива за форум на моя сайт , не е кой знае какво ама поне ще е само за това...
поздрав...
опичайте си акъла...

onion | webmater
www.zoo-info.org



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.