Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:20 01.07.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ВРЕМЕ Е ЗА НОВИ КЛУБОВЕ!!!нови  
Автор Gesture (мersi)
Публикувано15.11.02 18:19



ТЪ...
Ако тия от Дир-а искат да се развиват, а не да ..., е крайно време да се направи едно ударно откриване на поне 4-5 нови клубове, предложенията за които стоят тук от месеци и насъбраха толкова много поддръжници, че само като спомена клуб “Тери Пратчет” и всеки се сеща за какво става дума.

Освен това с няколко от подвизаващите се из клубовете (регестрирани!by the way) имаме една идея за нов клуб, където най-накрая да се разрешат някои от належащите спорове на нашето време.

Клуб “V E R S U S” (демек “VS.”)

Не сте ли се питали какво ще стане, ако се срещнат в двубой Ванга и Йода? Дали Трифон Иванов ще подсече Кинг Конг за червен картон и ще му счупи глезена?

Гледам, че има и предложение Дядо Мраз vs. Дядо Коледа, което си е направо за тоя клуб.

Изобщо кандидати колкото си искаш. Нали се сещате за бай Ганьо българина, бай Ганьо американеца и т.н. Натам отиват нещата и на нас не ни остава нищо друго освен да потопим пера в главите на мастилноструйните си принтери и да започнем да коментираме и залагаме за крайния резултат.

А, както е известно, който оцелее ще закусва! Или ще трябва да загаси компютъра си и да отиде на работа. Все едно. Важното е някой да си го отнесе.

И изобщо всички онези, които сте искали да изправите един срещу друг, но реалността не го е позволявала. Ами, реалността да си…тя не е проблем (питай Нео), проблемът са тия от Дир-а, които е време да осигурят място за най-поддържаните предложения тук, пък да видим тогава кой кого (къде, как и т.н.)

Айде, съпортвайте каузата за ударното ни приемане в Дир-а, докато е актуално!



Тема РАКИЯТА vs. УИСКИТО!!!нови [re: Gesture]  
Автор fukla (своенравна)
Публикувано15.11.02 18:27



Напълно съм солидарна с предложението на Gesture. И аз мисля че не е лошо да има такъв клуб, където да се разиграват подобни “двубои”. И като стана дума за Тери Пратчет - що не Тери Пратчет VS. Дъглас Адамс, примерно, и без това ако броя колко спорове съм провела на тая тема...

А пък ако е задължително BG участието в двубоя, веднага се сещам за два:

Бойко Борисов VS. Костенурките-нинджа
Азис VS. Army Of Lovers

Може да стане добър екшън в такъв клуб. Това от край време се прави на запад под различни форми, при това е адски популярно, крайно време е да си го имаме и тук!

Koрабчето плува, плува, като в океан!
Искам, искам аз ба бъда негов капитан!


Тема Re: ВРЕМЕ Е ЗА НОВИ КЛУБОВЕ!!!нови [re: Gesture]  
Автор Dummy (непознат )
Публикувано15.11.02 19:04



Страхотно предложение! Подкрепям го! Хрумва ми например: Дж.Буш - Г. Първанов. Граф Монте Кристо - Иван Лечев. Стинг - Мата Хари.....



Тема TRIFON vs. KING KONG (анонс)нови [re: Gesture]  
Автор Gesture (мersi)
Публикувано16.11.02 13:04



О Ч А К В А Й Т Е!!!


VS.
Трифон вече тренира чупене на глезен с близки роднини на Кинк Конг, на които само една от частите на тялото им е кингконгска! Кинг Конг тренира техниките "магнетичен поглед" и "приятен дъх"

Редактирано от Gesture на 16.11.02 13:10.



Тема Re: ВРЕМЕ Е ЗА НОВИ КЛУБОВЕ!!!нови [re: Dummy]  
Автор fukla (своенравна)
Публикувано16.11.02 13:20



Не ми се струват много адекватни тези примери - какво общо има между Граф Монте Кристо и Лечев??? Според мен изобщо не си схванал идеята.

Koрабчето плува, плува, като в океан!
Искам, искам аз ба бъда негов капитан!


Тема Re: ВРЕМЕ Е ЗА НОВИ КЛУБОВЕ!!!нови [re: fukla]  
Автор Dummy (непознат )
Публикувано16.11.02 13:24



Ами примерно, че според мен има визуална прилика между двамата!



Тема Re: ВРЕМЕ Е ЗА НОВИ КЛУБОВЕ!!!нови [re: Dummy]  
Автор fukla (своенравна)
Публикувано16.11.02 13:28



Абе не е това идеята. Според тебе може да има визуална прилика и между кофичка с кисело мляко и ядрен взрив, но това не означава, че са адекватни предложения за тоя клуб.

Koрабчето плува, плува, като в океан!
Искам, искам аз ба бъда негов капитан!


Тема Re: ВРЕМЕ Е ЗА НОВИ КЛУБОВЕ!!! [re: fukla]  
Автор Dummy (непознат )
Публикувано16.11.02 13:32



Да! А ти знаеш ли, че наистина в кофичка с кисело мляко, при определени условия може да се предизвика ядрен взрив! Искаш ли да ти обясня какви трябва да са условията?



Тема Re: ВРЕМЕ Е ЗА НОВИ КЛУБОВЕ!!!нови [re: Dummy]  
Автор fukla (своенравна)
Публикувано16.11.02 13:40



Що не идеш да ги обясниш в клуб Физика, там вероятността да те оценят е много по-голяма. Не ми се спори сега, ще се изясняваме (дай боже) в новия клуб (ако някой изобщо реши да ни чуе). А дотогава за домашно си мисли за Айнщайн VS. Декстър!

Koрабчето плува, плува, като в океан!
Искам, искам аз ба бъда негов капитан![/blue

Редактирано от fukla на 16.11.02 16:53.



Тема Re: Не можеш да сравнявашнови [re: fukla]  
АвторMapвин (Нерегистриран)
Публикувано16.11.02 13:47



Дъглас Адамс с Тери Пратчет! Единият е измислил невероятностния двигател, Уоубегър и Аграгджак, НДП-полетата и какво ли още не, а на другия изглежда безкрайно великото му постижение е МИСТЪР (много оргинално!!!) Смърт и некъв багаж дето търчи насам-натам. Тъй че да си имаме уважението!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.